Tak a je to to tady zase (aspoň u mě). Po opuštění fóra mě to odhlašuje na notebooku a teď dokonce i na telefonu.
Už by to mělo být dobré. Vymazal jsem cookies a vypadá že přihlášení drží.
Předtím jsem taky vymazal cookies, ale byl jsem přihlášený na fóru a to nepomohlo. Takže pokud to bude někoho odhlašovat, tak vymazat cookies, ale být odhlášený z fóra.