Možná je to už starší informace, ale já jsem byl dnes na výměnu motorového oleje a bylo mi řečeno, že přišel přípis z vyšších míst:D, že kvůli výskytu častějších poruch turba v těchto motorech mají servisy provést výměnu měrky oleje. Na nové je výše umístěna značka pro min. hladinu oleje a zaroveň i značka pro max. A oleje se při výměně lije ne už 3,5l ale 3,8l.
Jinak ta měrka stojí cca 300,-Kč s DPH.
[upravil dne 30/9/13 23:41 od Laďa]