Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    kúpa letných diskov

    Máme zde inzerci, tak se podívej. http://www.peugeot-club.com/index.php?/classifieds/
  2. Laďa

    Výběr nového psa

    Pudl, jsou 4 velikosti a asi 6 barev.
    • 52
  3. Laďa

    Pomozte nám otestovat nové forum

    HonzaRez a Veverka: Nebojte, je to zabezpečené. Vždy se ví kdo, kde, kdy na čem byl. Pouze internet je na jednom uživatelském účtu.
  4. Laďa

    NTB Lenovo nenabíhá

    Přečti si článek a třeba zjistíš. Promiň, že jsem se snažil pomoci.
    • 9
  5. Laďa

    Noční hlídání

    Jj., ve dvou se to lépe táhne.
  6. Laďa

    Noční hlídání

    Máme stejnou nemoc
  7. Laďa

    Noční hlídání

    Tak si nechte něco pěkného zdát
  8. Laďa

    Tak už i Euro 3

    Rádo se stalo.
    • 39
  9. Laďa

    Tak už i Euro 3

    No vidíš, že to jde EURO2, měl jsem to samé akorát r.v. 1996.
    • 39
  10. Laďa

    Noční hlídání

    Já se dnes obětuji na hlídání
  11. Laďa

    Tak už i Euro 3

    To nevadí, že byl vystaven v roce 2006. Myslím si, že to tam máš. A kdyby jsi nebyl tajnůstkář a napsal si model motorizaci a rok výroby do podpisu, tak by jsi se to třeba dozvěděl ihned .
    • 39
  12. Laďa

    Pomozte nám otestovat nové forum

    Někdy sem chodím v práci a protože se stane, že se zapomenu odhlásit, tak jsem stále na počítači v práci přihlášen. Již několikrát se mi stalo, že sem některý kolega vložil příspěvky mým jménem. Teď, když příspěvky nelze mazat, tak by mohl nastat problém. A navíc nemusím je podchytit.
  13. Laďa

    NTB Lenovo nenabíhá

    A nemáš problém v tomto ? http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/364412-nova-aktualizace-windows-udela-z-pocitace-nepouzitelny-pristroj.html
    • 9
  14. Laďa

    fandíte F1

    Red Bull už brečí http://www.sport.cz/moto/formule1/clanek/656917-zmente-pravidla-zada-red-bull-kvuli-dominanci-mercedesu-hrozi-odchodem-z-f1.html#section-artcl
    • 76
  15. Mobilizace v Africe
  16. Laďa

    moje karesmore

    Nechci ti kazit radost, ale automatickou klimu má každá 407, panoramu každé SW a slot na simkartu každá 407 která má navigaci.
    • 15
  17. Lukáš myslel přechodku mezi karoserii a dveřmi od kufru.
    • 23
  18. Foto nemam. Jsem v práci na tabletu. Lukáši, proč 407? Jsme v modelech 206.
    • 23
  19. V zámku. Jak je hrana kufru, tak v místě kam dosedá zámek.
    • 23
  20. Laďa

    kluč 3 tlačitkovy kupa

    Ano, proč číst předešlé 3 příspěvky, když můžu napsat dotaz a on mi to někdo najde. Nepotřebuji aby jsi se k mně dále vyjadřoval.
    • 22
  21. Laďa

    kluč 3 tlačitkovy kupa

    Ta diskuse před tebou je o čem?
    • 22
  22. Laďa

    plynové vzpěry přední kapoty

    Tak to potom jo.
    • 19
  23. Laďa

    plynové vzpěry přední kapoty

    Není to málo otevřené?
    • 19
  24. Laďa

    Hluk uvnitř Peugeotu 2008

    Meruňka to měřil v Octavce. Před 69,5 a po 67,7 decibelů. Dělali tam vše. Kufr, dveře, podběhy.
    • 48
  25. Pěkně sněží jakoby byl začátek zimy.
×
×
  • Vytvořit...