Někdy sem chodím v práci a protože se stane, že se zapomenu odhlásit, tak jsem stále na počítači v práci přihlášen. Již několikrát se mi stalo, že sem některý kolega vložil příspěvky mým jménem. Teď, když příspěvky nelze mazat, tak by mohl nastat problém. A navíc nemusím je podchytit.