Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. Tak jsem si dneska byl vyčistit hlavu V6 dělá hroznou radost a to auto mě hrozně baví Jestli sem měl pocit že mě řízení nebaví a že už je to spíš otravná činnost kterou musím dělat tak tyhle myšlenky tohle auto totálně rozmetalo Jen škoda že v pondělí zase sednu do Fabie
  2. No lenovo mam X220t a je fakt pevny :-)
  3. Fotil jsem už hodně hnusných nehod, ale takhle rozbořený auto ještě ne.. To auto je jak puzzle..
  4. No bral bych ceník na mýho kombíka
    • 8
  5. gronholmm

    2008 DKR 16

    Protože na 2-kolky jsou mírnější pravidla. Mohou být lehčí a výkonější než 4-kolky
  6. gronholmm

    2008 DKR 16

    Jj Sainz bohužel musel odstoupit pro poruchu převodovky
  7. gronholmm

    2008 DKR 16

    Jeho zpráva co před chvíli poslal přes FB. Doporučuju použít aspoň nějaký překladač :D Forcément déçu après l'étape du jour puisqu'on a perdu nos espoirs de victoire. On avait roulé sur un rythme correct au début, puis on a perdu quelques minutes en s'ensablant à un moment, et un peu avant l'arrivée, on a fait des tonneaux. Dans un rio, je n'ai pas vu une grosse marche et on est tombé dans une tranchée... On essaie en général de suivre un peu les traces, mais parfois ça part dans tous les sens. Là, je n'étais pas sur la bonne trace. La voiture avait pas mal de dégâts, on a pu repartir après avoir fait de la mécanique, changé deux roues et un cardan... ça nous a coûté beaucoup de temps. Déjà, on était pas certain de rejoindre l'arrivée ce soir... On savait qu'on allait devoir apprendre pour notre première participation et on apprend. Si proche de l'arrivée de l'étape, c'est frustrant, mais c'est ainsi. On a encore des choses à faire, de l'expérience à prendre. On va repartir de l'avant demain.
  8. gronholmm

    2008 DKR 16

    Tak hotovo Loeb boural a ztratil 1:08 hodiny. Malý zázrak že vůbec dojel, zda bude pokračovat se uvidí https://www.youtube.com/watch?v=KGV4FJMbLBg
  9. Nenašel jsem tu podobné téma tak založím nové. Jak je nyní kolem 0° tak mám problém že když jedu třeba 20 km tak se mi skoro nehne teplota chladící kapaliny. Respektive takhle - jezdím dost často trasu Smíchov - Měcholupy, tudíž většinu cesty po Jižní spojce kde jedu tempomat 80. Voda se ani nehne. Jak sjedu na Švěhlovu a stojím na semaforech tak se teplota začne zvedat, ale když zase pak jedu delší dobu jen tak lehce na plynu tak teplota zase spadne. Vozidlo topí. Když jsem jel naposled tak jsem měl jen lehce pohlou ručku teploty a šáhl jsem na chladič a byl teplý. Setkal se s tím někdo? Napadl mě termostat, ale nevím kde ho hledat
  10. No myslim ze jsme se nekoukali. Ale koukni do SB tam je vsechno
  11. To sam nevim, nedava mi to smysl :-/
  12. Tak jsem koukal do SB, a nevím jestli koukám dobře ale měl bych mít vyhřívaná sedadla? VIN: VF38EXFXA81426758 Měl by případně někdo v Praze tlačítka na prodej nebo na vyzkoušení abych mohl zkusit zda předchozí majitel jen výhřev neodpojil?
  13. Foto bude?
    • 52
  14. 205/60 R15 mam a musim mit i na Breaku :-(
    • 6
  15. gronholmm

    Potkal jsem klubáka...

    To je moje Ex - to byl bratránek
  16. I podlaha se u vetsiny aut prodava zvlast ale jeji vymena je velice pracna takze vetsina servisu ji opravuje. Celo staci jen odvrtat
    • 6
  17. Tak dalsi dotaz. Jak moc presny je ukazatel spotreby na 406 MUX? Natankoval jsem do plna, ujel 200km, znovu natankoval a natankoval jsem cca 15L. Palubak ukazoval 9,3 Ten rozdil se mi zda moc
  18. Zadni cela se meni dost casto. Podlaha se vetsinou rovna
    • 6
  19. Není to spíš polštář s peřinou?
  20. No pokud bude viník tak čestný a nahlásí to na pojišťovnu a řešila to PČR, tak se dost často snaží pojišťovna snaží dohnat poškozeného dopisem, pokud se dlouho o škodu nehlásí.
    • 10
  21. gronholmm

    Už máte přezuto na zimu

    Myslis ze stari gumy je jen obchodni tah? Prijed a svezu te na 5ti letych barumkach a uvidis co to s autem dela...
  22. Tak otevřu kostlivce na oknech V6 jsem měl samolepky z Berlin French days a když jsem kouknul na odkazy v prním příspěvku tak sem se nestačil divit http://www.meta666.de/media/french-days-2005-meile-finals.wmv
    • 51
  23. Ředitel firmy hledá nového zaměstnance, všichni mu doporučují Raula - maká a všechny zná. Tak Raul nastoupí do práce: opravdu maká, všechny zná. Po měsící jdou zaměstnanci firmy na oběd a přijde tam prezident a Raul povídá: "Ahoj Vašku, jak se máš?". Po půl roce ředitel a Raul jedou na služební cestu do Vatikánu, kde stojí a mavá papež. Raul říká řediteli:"Šéfe, vsaď se, že za chvíli budu mávat vedle něj." "No tak to nedokážeš" odpovídá mu šéf. Raul jde, potyká si s ochrankou a už mává vedle papeže. Kouká na ředitele a najednou to se šéfem sekne. Raul k němu běží a ptá se ho, co se děje. Ředitel se na něj podívá a říká mu:"To, že znáš našeho prezidenta, dobrý. To, že znáš papeže, super. Ale to, že za mnou přišli tři vietnamci a zeptali se, kdo to mává vedle Raula, tak to bylo hodně i na mě!"
  24. Mám, ale nevím jak ta spirála vypadá 81426758 Koukám tu do toho ale spirála žádná - asi není A je i zbytečná
  25. Ale to je okamžitý - než dojedu cca 800 metrů ke křižovatce tak je to už vlažný Radku dá se to zjistit v SB? Ale každopádně to topí aniž bych odmrazoval okno
×
×
  • Vytvořit...