zeptám se bez ironie jak se tankování prémiových paliv vyplatí a projeví na motoru ?
já tankoval celý řidičský život (50 let) jen Special, Super, obyčejnou naftu, pak BA 95, poslední roky s VIF a nikdy jsem neměl s motorem problém, je pravda, že pokud auto mělo paliv. filtr, tak jsem ho poctivě měnil, možná jsem měl i štěstí na pumpu