no chce to jezdit i na kole a hned budete vidět všechno trochu jinak..., ale je jisté,že tady v tom česku jsou řidiči pernamentně nasraní na všechny ostatní...,např. i chodce:o, přestože z té plechovky jednou vylezou a jsou CHODCI, CYKLISTI a jsou v roli těch,co na ně před chvílí nadávali a teď zas nadávají na blbé řidiče,co nemůžou přibrzdit a pustit je na přechodu...,nepoznáváte se někteří???
Dokud nebudem k sobě navzájem ohleduplnější a nebudem si myslet,že jen moje auto má právo být na silnici, bude to tak,jak to je
[upravil dne 7/8/10 ozzy56]