Medvěd
tu spotřebu do 8 máš myslím nejvyšší tady v klubu, ale když jsi s ní spokojený, není co řešit... k té spotřebě do 6 dodám jen to, že jsem i sám velmi překvapený, měl jsem 205 1.8D a ta jezdila do 5.5 a je to v podstatě proti 406ce koloběžka...,sám jsem při koupi 406 předpokládal spotřebu do 7 litrů (podle zkušeností jiných)
nemyslím si ani,že bych jezdil ,,na spotřebu\'\', jezdím ale tak,že používám tu kouli,co mám na krku...,např. ve městě se nerozjíždím na křižovatce jako fittipaldi, ale podle zkušenosti vím,že když pojedu předpisových 50, projedu další křižovatku na zelenou...,atd.,atd.,těch příkladů je v dopravě milion...,po dálnici jezdím nejméně 130--tam jsem asi za ,,piráta\'\'