dám to tady, abych nepohoršoval některé zaryté klubáky, bo averze vůči této značce je značná, přesto, že v poslední době ta auta vypadají dobře si myslím, podle mě kdyby se logo na masce vyměnilo za VW nebo Škoda, nikdo by to nepoznal--nějak se mi v poslední době auta zdají stejná, jako by je maloval jeden člověk , navíc i ty motory jsou stejné napříč značkama , takže v podstatě je jedno, jaké značky auto máte (mimo potřebu ukazovat sousedům a rodině hero)..., co na tu Dačku říkáte? já si ji dovedu představit jako další nové auto https://www.garaz.cz/clanek/nova-dacia-sandero-se-vazne-povedla-uvidime-co-cena-21005330#dop_ab_variant=489031&dop_req_id=rGCoMJrBqT5-202012170816&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz