Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 917
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Peugeot 407 čelní lepené sklo

    myslím, že s tím neuděláš nic, mezi ty dvě vrstvy skla jde vzdušná vlhkost a pak to kvete, pomůže jen výměna, nebo nechat tak
  2. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já byl teď v Kravařích v zámeckém parku a tolik krtin tam nikdy nebylo, asi rok krtka , já koupím tu past, co mi doporučil @Péťa a příští rok jdu na to , ten obchod na pasti je právě v Kravařích, ale vždycky když jedu kolem, je zavřený
  3. ozzy56

    Dneska vařim já

    nejez to, není to zdravé
  4. přesto doporučuju tu řemenici vyzkoušet, zda sama ,,neháže'' na klice, stačí ji přeškrtnout v ose křídou a trochu pojezdit, přece jen tato řemenice žene všecko, co na na jejím řemenu...
  5. ozzy56

    Peugeot 206 Sw 1.4i 55kw chcipa

    jestli si pamatuju že školy, voda je vodič el. energie
    • 6
  6. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    zapomněl jsem k této informaci napsat (opravdu velice překvapil čas dodání u PPL) , že původní balík výrobce o rozměrech 30x20x25 cm byl v krabici dopravce o rozměrech cca 70x50x50 cm , tak jsem krabici rozbalil už v dodávce, abych se ujistil, že je to pro mne, i slečna řidička od PPL se velice divila, proč relativ. malý balík je v takové krabici , ale to jen tak pro informaci, jak se dá šetřit prostorem v dodávce...
  7. ozzy56

    Peugeot 206 Sw 1.4i 55kw chcipa

    nemrznoucí kapalina na kontaktech dělá co?
    • 6
  8. já svoji 1.6 neměl Blue, ale v rodině máme 1.6 Blue a u nikoho se napínák a řemen nehne, podle mě řemenice na klice je asi KO
    • 43
  9. Dnes jsem v parku viděl mladíka s dredama, jak se sám očkoval. Ještě že jsou mladí tak uvědomělí. Spolu to zvládneme.
  10. ozzy56

    Problém s ADBlue

    zkus do něho fouknout pusou z obou stran, podle mě jak klesá hladina v nádržce, tak se ventil otevře, aby pustil dovnitř vzduch, aby v nádržce nevznikl podtlak a tím by čerpadlo mělo více práce s čerpáním močoviny
  11. jo, je to paráda, ekologie atd. super ale ta auta mají prodejní cenu kolem 1.5 milionu, takže pokud se rozšíří do přepravních a zasilatelských firem, tyto promítnou nákupní cenu do poštovného a to se moc líbit nebude , a že se rozšíří na to vemte jed, protože spalováky u dodávek mají skončit nejdříve...
  12. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já včera o 19. hodině objednával a dnes ve 13. hod. byl balík z Prahy tady, služba PPL , to jsem vážně nečekal
  13. ozzy56

    Peugeot 407 1.6 hdi

    ahoj, pokud ti v servisu řekli, když to netáhne, hulí, smrdí nespálená nafta a furt hučí sahara, že je to vývěvou, už bych tam nikdy nevlez
  14. 80 je minimum, ale teď v zimě bych řekl že normál, obvyklejší teplota bývá mezi 80-90..., zkus změřit vodu v expanzce po delší jízdě jiným teploměrem , co to udělá
  15. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    s dárkama to řeším tak, že po zkušenostech napíšu mladým co chcu , oni jsou bohužel dost blbí na to, aby chlapovi z montérek koupili parfém za 2 litry na překvapení už taky nehraju, ale na Ježíška stále věřím
  16. ozzy56

    508 SW GT 2.0 HDI - Agent Wet

    návody by se číst měly , to je bez debat, a že u věci za statisíce to někdo nečte nechápu ale když okno hřeje až pod nulou, proč pežotí auta ukazují nebezpečí námrazy už kolem 3 stupňů ?? cesta namrzne a okno nee?? člověk by chápal, kdyby to bylo spárované s tím čidlem námrazy (3 stupně), ale totok je nelogický zmetek nebo to pustí proud do vyhřívání sedaček a volantu a do čelního okna ee??
  17. ozzy56

    Nová Dacia

    ne, nejel jsem v tom, ale dobře rozumím tomu pocitu, co jsi napsal , ten pocit je vlastní velkým autům a vlastně jsem měl napsat spíše ,,auto pro důchodce'' z bodu A do bodu B, ano, jako mladý bych si za ty peníze koupil radši ojetinu, ale vzhledově se mi líbí a pro starší za ty peníze nové auto, proč ne
  18. ozzy56

    Olej 308 1.6 Vti 2011

    mám u nového Tucsona v manuálu spotřebu oleje jeden litr na 1000 km--jen tak pro info..., ty kujvy se i papírově chrání proti případné reklamaci, přitom každý technik ví, že taková spotřeba oleje je abnormální proč to nenapíšou do katalogu--spotřeba benzínu: tolik a tolik --spotřeba oleje: 1litr na 1000 km ale zatím to nežere nic
    • 37
  19. ozzy56

    Nová Dacia

    dám to tady, abych nepohoršoval některé zaryté klubáky, bo averze vůči této značce je značná, přesto, že v poslední době ta auta vypadají dobře si myslím, podle mě kdyby se logo na masce vyměnilo za VW nebo Škoda, nikdo by to nepoznal--nějak se mi v poslední době auta zdají stejná, jako by je maloval jeden člověk , navíc i ty motory jsou stejné napříč značkama , takže v podstatě je jedno, jaké značky auto máte (mimo potřebu ukazovat sousedům a rodině hero)..., co na tu Dačku říkáte? já si ji dovedu představit jako další nové auto https://www.garaz.cz/clanek/nova-dacia-sandero-se-vazne-povedla-uvidime-co-cena-21005330#dop_ab_variant=489031&dop_req_id=rGCoMJrBqT5-202012170816&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  20. ozzy56

    Hudební koutek

    dnes na Artu 23.25 hod. ozzy osbourne
  21. cenu opravy nevím, ale doporučuju opravdu zjistit, z čeho vlastně teče, pokud z motoru, tak to není problém, protože tam se olej sem tam kontroluje a doleje , ale jestli teče z převodovky, nedá se stav oleje lehce kontrolovat a převodovka bez oleje je za chvíli kaput...
    • 28
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ale hlavně--já pak můžu jít na pivo i s povolením...
  23. zkus na ten olej sáhnout prstem a dát k nosu--převodový olej je cítit , takže když je to převodový, je vadné gufero ve vodítku (nejčastěji) jestli olej cítit nebude, je to motorový a bude vadné gufero za setrvákem na klice (nejčastěji) gufera stojí relativ. pár kaček, ale musí se rozpůlit agregát a to už je větší oprava, při 100 tisících KM bych taky zvažoval i výměnu spojky, když je to demontované , tolik teorie... pokud to kape málo a spojka je OK, tak v čechách se to neřeší , na STK utřeš hadrem a jedeš dál, ale sleduješ stav oleje v převodech, nebo dolíváš do motoru--to je jasné
  24. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já v zimě pravidelně každý rok hodím koberce na sníh (dokud je bílý) a valím do něho klepáčem do bezvědomí--koberec je pak jako nový, ale jsem poslední mohykán, nedělá to už nikdo z baráku ale vysavač máme taky
  25. ozzy56

    čidlo zpátečky

    bývá nahoře na převodovce--vedou k němu dráty , ale většinou musíš něco demontovat, aby ses k němu dostal, nejspíš airbox, baterii atd.
×
×
  • Vytvořit...