neber to osobně, já jsem převodovky neopravoval, dával jsem je tam, kde dělají jen převodovky a skoro vždycky to po opravě nebylo ono, neumím vysvětlit proč, když je to jen skládání kol na hřídele, asi nedodržení předepsaných vůlí, nevím, ale když začaly vrakoviště, měnil jsem celé převodovky, už proto, že to každý chtěl raději (je to o dost levnější) a taky proto, že s nima-převodovkama- nebyl problém (možná jsem měl štěstí), prostě nová gufera, nový olej a oprava rychle hotová