Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 915
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    teď volal šofér z pošty, že balík nedoveze, bo se nabural , mám si ho vyzvednout zítra na poště , tak dík, a to jsem je nedávno tady chválil
  2. ozzy56

    Vymena ramena

    prahy bych z cca 10 letého auta rozhodně nebral, bo budou stát za houno, ale hlavně proto, protože vyrobit prahy je pro karosáře ten nejmenší problém, navíc je může vyrobit z plechu cca 1.2 mm, mezipraží taky z 1.2 mm, potom prahy přežijí zbytek auta, ale samozřejmě je to investice...
  3. ozzy56

    Nestartuje partner 2.0hdi

    dej to někam, kde dělají pežoty-citroeny, nemyslím hned autorizáky, ale hlavně to nedávej nějakému Lojzovi, abys to měl co nejlevnější, pak to takhle dopadne, za málo peněz málo muziky píšu to proto, že NORMALNI servis by s tebou takhle nezametal
  4. protože mají obvykle jiné pružící hodnoty, či jak to napsat--rozměry samozřejmě sedí, ale namontuješ je a auto je vyšší nebo nižší než by bylo s originálama..., na druhou stranu kupovat drahé origo díly do staršího auta..., no chce to rozhodnoutí, jak dlouho ještě budeš auto mít atd.
  5. ozzy56

    Spotreba 206 1.4 HDI

    ano, dlouhodobá bude 4.8, ale zkus jet po dálnici rychlostí 110km/h na vzdálenost 150km (jak píše tazatel) a spotřeba bude vyšší, podle mě ta 1.4 HDi prostě na lítání po dálnici není
  6. ozzy56

    Rezervní kolo

    rezerva origo dodaná výrobcem je stejný rozměr jako na autě, dojezdovka je o číslo menší a užší
  7. ozzy56

    Vymena spojky P 107

    tak spojka 37 minut, za hodinu chcete 900, tady máte 550 kaček, udělejte mi kafe a já si počkám
  8. ozzy56

    Spotreba 206 1.4 HDI

    ano, zapraný filtr má vliv , ale spotřebu při těch rychlostech máš OK, řekl bych měřím spíše dlouhodobou spotřebu, ta je přesnější Edit: snímač otáček vyměnit, pokud nejde rychloměr ani ukazatel vzdálenosti, jinak závada může být i v přístroji (budíku)
  9. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes mám za sebou změnu zák. pojistky u skůtra z 1220 na 372 kč, hezké rozdíly mají ty pojištovny
  10. Po koroně bude půlka žen těhotná. Druhá půlka bude tak jen vypadat.
  11. ozzy56

    Čidlo chladící kapaliny

    jak je ta hrubá hadice sání (ta harmonika), tak pod ní je termostat a na něm zelené čidlo--to je ono, je dobré vytáhnout vzduchový filtr (celou krabici-airbox), aby ses tam dostal lépe
  12. ozzy56

    Rezervní kolo

    ahoj, mělo by to pasovat i ze staršího modelu, dojezdové rezervy bývají menší než kola na autě, na Bazoši najdeš za rozumný peníz, ale dám odkaz, abys měl přehled https://www.dojezdova-kola.cz/dojezdova-kola/dojezdova-kola-peugeot/dojezdova-kola-peugeot-2008/
  13. ozzy56

    PEUGEOT 207 svetla.

    jedno nové světlo vypadá na autě blbě , je to hned vidět, navíc každé světlo pak svítí jinak..., osobně bych koupil buď dvě nová světla, nebo jedno starší, aby to vzadu svítilo přibližně stejně
  14. doporučím koupit original, i když jsou dražší, ta druhovýroba stojí za prd, jinak nepomůžu, do SB se nedostanu taky
  15. ten motor by měl mít dvouhmotu, takže lamela pevná
  16. dal jsem to do srandiček, ale v budoucnosti moc k smíchu ostatním výrobcům nebude , zatím se číňanům smějeme, jenže oni se furt učí a prodávají jen doma (jako kdysi japonci a korejci), ale počítám, že do 15 let zaplaví trhy po celém světě svými auty, která budou vyhovovat všem předpisům a zákonům-- za ty jejich ceny se nebude čemu divit..., jen doufám, že v jejich automobilkách mají evropské a americké firmy dost akcií, aby měly z čeho žít https://www.autoforum.cz/predstaveni/do-evropy-miri-cinska-skoda-octavia-pro-chudsi-i-jako-nejkvalitnejsi-cinan-stoji-neskutecne-malo/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=473540&dop_req_id=eorWTOGPtke-202101261030&dop_source_zone_name=hpf
  17. ozzy56

    Peugeot 508 PSE

    peugeot by se měl držet svého kopyta, dominanci německých značek půjde zlomit těžko, nepočítám angličany a italy, ti jsou jen pro úzký okruh vyvolených..., pravděpodobně se prodá je pár kusů fandům článek jsem četl už včera a nijak mě neovlivnil, myslím, že stačí použít selský rozum
  18. neporadím, elektrice moc nerozumím
  19. tak přísnost z Německa přichází i k nám --https://zivotvcesku.cz/novinka-v-stk-ministerstvo-dopravy-chce-zprisnit-technickou-kontrolu-nektera-auta-uz-neprojdou/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=473540&dop_req_id=QmZa5dtABW1-202101252043&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
  20. jestli myslíš příručku Jak na to, tak tu knihu psal Angličan... , takže oni mají pojistky u spolujezdce
  21. blbé je, že vyhřívaná zrcátka se berou jako luxusní prvek , měl by to být bezpečnostní prvek pro všechna auta povinně místo toho koupíš i když nechceš ,,vedení auta v pruhu'', které vede auto jen do první zatáčky...
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes ráno na Primě radili, že při sundávání dálniční známky je dobré si pomoct fénem na vlasy --ofukovat to místo teplým vzduchem, tak kdo potřebuje při tom vyměnit čelní sklo může to zkusit
  23. ozzy56

    Citroen c5 III 2011

    neber to osobně, já jsem převodovky neopravoval, dával jsem je tam, kde dělají jen převodovky a skoro vždycky to po opravě nebylo ono, neumím vysvětlit proč, když je to jen skládání kol na hřídele, asi nedodržení předepsaných vůlí, nevím, ale když začaly vrakoviště, měnil jsem celé převodovky, už proto, že to každý chtěl raději (je to o dost levnější) a taky proto, že s nima-převodovkama- nebyl problém (možná jsem měl štěstí), prostě nová gufera, nový olej a oprava rychle hotová
  24. ozzy56

    Citroen c5 III 2011

    vliv může mít jen spodní silentblok pod motorem, ale spojka asi nee , ty spojky zabírají vysoko pořád, i když je spojka nová
  25. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    to je bohužel pravda a český nešvar uklidit po sobě značky--všichni to dobře známe, přece existují nějaké dopravní organizace, které umístnění značek kontrolují, jezdí tam i policie..., jenže i když někde zavoláš, že tam a tam jsou značky osazeny nesmyslně, tak se dlouho dlouho nic nezmění... ale stejnak je většina těch omezení v místech, jak píše @Medvěd--někdo tě předjíždí v tom úseku třeba 100 km/h a ty si říkáš, jestli mu tam někdo vjede z té boční silnice, tak toho bude mít plné kecky a automaticky ještě uberu, bo čekám, že mu tam opravdu někdo vjede...
×
×
  • Vytvořit...