prostě jak si motor sedá, jde to níž a níž, pevně věřím, že ještě tak půl roku a v nádrži bude benzín jízdou přibývat... , mno, samému mi to nejde do kebule, za 4.5 nejela ani P 2008 s tříválcem 1.2 benz., ač to měla psané v papírech , ale na konci roku udělám uzávěrku a spočítám přesně spotřebu dle tankování , jinak jak jsem už psal--nedávám to tady na forum peugeotu proto, abych ukázal jaký jsem machr (protože já vím že jsem ), ale spíše jako zajímavost, že to de