Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Davidova 308

    a to Volvo jezdí na naftu a má 6ti kvalt ?? benzín se v Evropě prodává co vím, tak nebude problém , pežot má po Evropě i servisy, nebo v čom je jako problém ??
    • 62
  2. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    jasně, jestli to budou podtlakovky jako má Tatra, tak bude určitě i ten hnědý proužek
  3. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    s tou vzdáleností je to tak, že nikdo nic měřit nebude--říkali policisté v televizi, jedná se o to, aby na úzké silnici po předjetí byl cyklista stále na kole a nee ve škarpě s hnědým proužkem v gatích , takže hlavně zpomalit a dodržet co největší možný odstup od cyklisty , je možno i zatroubením upozornit cyklistu , aby věděl...,to je vše
  4. při těch couvacích kolizích před supermarketem se nepřenese nic a o to celkem jde--při vyšších rychlostech je to jedno
  5. teploměr na slunku ukazuje 39 , ale v garáži u piva to ujde
  6. @minimaxa díky za video takže se nic kupovat nebude
  7. díky , takže vlastně na zalívání květináčů, jak jsem psal...,
  8. máš pravdu--taky jsem to v nabídce nikdy neviděl
  9. no já spíše potřebuju vědět, co se s tím tak dá dělat jiného, než s normální wapkou máme totiž dole ve městě super novou bezkontaktní myčku aut (wapku), takže nechci kupovat normální wapku na chatu, aby se tam myla auta--to ať si každý umyje jinde
  10. ozzy56

    vetrak na chladici

    rozumíš tomu cos napsal ?? bo já nee
  11. ahoj, nemá tu někdo zkušenost s AKU tlakovým čističem, co se zrovna nabízí v Lidlu ? mně to připadá spíše na zalívání kvítek, než na lehké tlakové mytí , samozřejmě od toho nečekám to co od normální wapky, ale možná se někdo podělí o zkušenosti s tímto výrobkem https://www.letakomat.cz/lidl/prava-chut-ameriky-od-pondeli-14-06-2021/?page=43
  12. ozzy56

    olej do 406 2.0HDi 80kw

    můžeš i 10W40--je to jeden z doporučených olejů výrobcem, třeba Total má olej i speciálně pro diesel, já se stejným autem najel na 10W40 cca 80 tisíc KM https://oleje-pema.cz/zbozi/motorovy-olej-total-quartz-diesel-7000-10w-40-5l_33635
  13. ahoj, píše se tu dost o servisu v Zábřehu , údajně umí Peugeoty, možná někdo napíše na ně odkaz, nebo telefon něco přes origo diagnostiku by se mělo najít
  14. ozzy56

    5008 - zkušenosti

    videjo sem viděl, fčil v tym vedru by se to dalo urobiť i wapku, to joo , a za 50 bude auto špigl nigl
  15. ozzy56

    Co Vám dnes udělalo radost

    prostě jak si motor sedá, jde to níž a níž, pevně věřím, že ještě tak půl roku a v nádrži bude benzín jízdou přibývat... , mno, samému mi to nejde do kebule, za 4.5 nejela ani P 2008 s tříválcem 1.2 benz., ač to měla psané v papírech , ale na konci roku udělám uzávěrku a spočítám přesně spotřebu dle tankování , jinak jak jsem už psal--nedávám to tady na forum peugeotu proto, abych ukázal jaký jsem machr (protože já vím že jsem ), ale spíše jako zajímavost, že to de
  16. ozzy56

    Co Vám dnes udělalo radost

    že by to byla bůhvíjaká radost to nee, spíše nevím, kde to dát, šikmoocí mají ty PP asi dost ulhané , bo včera mě ta spotřeba fakt překvapila, i když cesta trvala nekonečně--dost se na mé trase opravují povrchy a tak se čeká u semaforů..., ale od září bude obchvat prý hotový, takže pak se bude fičet , a ano, jízda podle předpisů, dyť ani jinak nejde dopoledne, samá auta...
  17. mi to nevadí, je to o motorkách, tak co
  18. ozzy56

    Ošetření koroze

    já zažil prahy na škodovce vytvořené z IPY a zalité betonem i s roxorem, takže tak...
  19. já vám chlapi nevím, ale od té doby, co se mi zamkla 406 HDi v Chorvatsku s klíčem ve spínačce (na pumpě), tak z auta bez klíče nevylezu
  20. ozzy56

    Cyklisti-1.5 metru odstup

    asi vám připadám, že kopu jen za cyklisty, ale hovada nemám rád ať mají v ruce volant nebo řídítka , chtěl jsem jen apelovat, že skoro všichni řídíme a jezdíme na kole, tak by bylo vhodné se chovat tak, aby těch nebezpečných situací bylo co nejméně, většinou stačí vžít se do kůže toho druhého, ale to dnes bohužel není IN, já vím..., jsem realista
  21. začíná to tady být jak Ulice na TV Nova
    • 23
  22. tak zvenku to umyje myčka a zevnitř manželka--ony ty ženské to umí líp, já podávám spreje a zapínám vysavač
    • 23
  23. jestli tam už nemontují ani tu pitomou mechanickou zarážku, tak jsou ti frantíci dobytek
    • 27
  24. ozzy56

    Registrační značky na přání

    podle těch aut bych řekl, že bydlíš v Monaku , já viděl v ostravě zatím jen jedno ferrari
  25. ozzy56

    5008 - zkušenosti

    určitě ano--sousedka měla jednu dobu na čištění koberců a interiérů aut firmu a měla jen ten vysavač , tento týden budou vedra, takže ideální na vyčištění vnitřku auta
×
×
  • Vytvořit...