Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    NOVÝ PEUGEOT 9X8 HYPERCAR

    auto vypadá dobře
  2. v té Praze máte furt nějaké extrabuřty , dobře vám tak
  3. tak teď teploměr ukazuje 45 na slunci, zítra je předpověď na 37 ve stínu , pořád se planeta neotepluje, pane profesore Klausi ??
  4. ozzy56

    Zajímavá nabídka pro výletníky

    když vidím ta malá kolečka, tak to vypadá jednou do Chorvatska a pneu budou na výměnu...,jinak ta cena není hrozná, necelé dvě výplaty na západ od nás
    • 11
  5. kdyby selský rozum chyběl jenom v servisech--o to by se žilo
  6. servis s origo diag. už zjistí, co tomu je ,jinak test těsnosti se automaticky dělá při plnění klimy, je to sice jen takový orientační test, ale je..., desinfekce ozonem je na tvém rozhodnutí--zabíjí to veškerý život uvnitř klimatizace, takže všechny ty breberky a viry, co v tom vlhku a teplu žijí... přeskočený řemen se nezobrazí, protože je to mechanická porucha, ale nesoulad vačky a klikovky se už zobrazí, taky s tou diag. musí dělat člověk s praxí, debilovi diag. nepomůže
  7. klima bude asi po té době prázdná, proto nechladí--bude třeba doplnit chladivo, udělat servis klimatizace...
  8. ozzy56

    Kolik mate najeto?

    jojo, jezdilo se tak nějak v klidu, člověk podvědomě očekával, že ho autobusák nebo tirák nevytlačí z cesty jako dnes, dnes mi to připadá jako na závodech formule 1 --všichni musí být první , jasně, že prasata na cestách byla vždycky, ale bylo jich méně...
  9. můžu jen doporučit--když auto zase bude dlouho stát--aspoň jednou měsíčně nastartovat a nechat 15 minut běžet..., ideálně se s ním min. hodinu projet..., ať už je s ním teď cokoliv
  10. jojo, silná motorka a 18 letá milenka, taky to mám v plánu a doma žádné pochopení
  11. ani tam nepiš, prostě ho nemáš , ale budeme rádi, když se pak podělíš o to, jak oprava proběhla
  12. ozzy56

    Kolik mate najeto?

    ono už to řízení ani tak nebaví jako kdysi, ty plné cesty a více dobytků na nich
  13. ozzy56

    Hlasování pro cvrčka

    to je hrozné číslo , tak 667
  14. teploměr na slunku ukazuje 42 , ale mob. klima klimuje super , dobře jsem investoval
  15. ahoj tak zaprvé tvoje auto palivový filtr nemá--poslední roky ho firma nemontuje a zadruhé bych nechal opravu na servisu a počkal na konečný účet za opravu, určitě ho pak zkonzultuj s někým, kdo tomu rozumí..., hned nic neplať..., jinak se mohlo stát, že přeskočil řemen , stává se to, bohužel, když auto dlouho nejezdí a motor nečinností tzv. ,,zatuhne'' (jsou to vyjímky), ovšem při tvém nájezdu (malém nájezdu), bude možná stačit vyměnit jen ten řemen a zkontrolovat kladky, ale taky ta závada může být něčím úplně jiným, takže bych zatím počkal
  16. ozzy56

    Disky peugeot 308

    zkus i vrakoviště Citroen--některý bude mít stejná kola jako P 308
    • 8
  17. ozzy56

    Hlasování pro cvrčka

    v 18 letech miminka
  18. ozzy56

    Disky peugeot 308

    ahoj, za 2000 koupíš 4 disky , co tam mají být podle TP, zkus bazary, vrakoviště Peugeot
    • 8
  19. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    prosím vás, mám dotaz: nevíte, jak to myslel s těma pásama ?? mi nejde ani ten odkaz
  20. ozzy56

    Hlasování pro cvrčka

    2x
  21. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    chlapyy--první víkend prázdnin je pro cestu do HR to nejhorší peklo a v poslední době je jedno, zda vyjedete v pátek v noci, nebo v sobotu ráno, prostě máme se v té Evropě všichni tak dobře, že cesty ta auta nemohou absorbovat, navíc hen ten Covid..., známí jeli ráno v sobotu a dopadli stejně, jak píše Petr 3008, kluk jede ve středu večer, domluvil si nástup od čtvrtka ráno, tak uvidím, co pak napíše, ale věřím, že cesta bude OK
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    tak uvažuje stále více lidí, ale jak píšu nahoře--něco za něco https://echo24.cz/a/SHn8F/lide-casteji-chodi-do-predcasneho-duchodu-penzi-maji-v-prumeru-nizsi-o-1600-korun?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=578230&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=3OeSEWHPSYX-202107041722&dop_id=12485987
  23. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    já dneska s vnučkama v cirkusu Humberto--můžu opravdu doporučit , není to zadarmo, ale stojí to za to http://www.cirkushumberto.com/
  24. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Lihous taky nerozumím tomu, co píšeš o pásech--zkus ještě jednou mrknout na fotky
  25. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    taky jsem uvažoval dnem i nocí, jak s tím vydrbat a být v důchodu dříve , nevymyslíte nic chlopaki--vždycky vás stát stáhne na financích, takže otázka zní: kolik máte na účtě teď a od toho se odvíjí předčasný důchod nebo nee, v té rovnici je jen jedna neznámá a to je věk dožití..., což je velmi těžký matematický úkol, takže zbývá zase jen ten selský rozum
×
×
  • Vytvořit...