ahoj
tak zaprvé tvoje auto palivový filtr nemá--poslední roky ho firma nemontuje
a zadruhé bych nechal opravu na servisu a počkal na konečný účet za opravu, určitě ho pak zkonzultuj s někým, kdo tomu rozumí..., hned nic neplať..., jinak se mohlo stát, že přeskočil řemen , stává se to, bohužel, když auto dlouho nejezdí a motor nečinností tzv. ,,zatuhne'' (jsou to vyjímky), ovšem při tvém nájezdu (malém nájezdu), bude možná stačit vyměnit jen ten řemen a zkontrolovat kladky, ale taky ta závada může být něčím úplně jiným, takže bych zatím počkal