Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. oukej
    • 50
  2. já bych to tady neviděl tak černě, ale hlavně pořadek, pořadek musi byt, o tym žadna , já jenom, že se každa cypovina musi řešit 20 stranek, to fakt nechapu. tym nechcu nikoho hecovat. zamknul bych to a fertig.
  3. ozzy56

    Peugeot 205 GTi GENTRY

    která vlastně straší ?
    • 39
  4. jo, máš pravdu--nějak jsem měl při psaní v hlavě dva roky , když budeš jezdit každý rok na prohlídku karoserie, záruka bývá 12 let, takže si případnou opravu zaplatíš těma prohlídkama , mají to klucíí super vymyšlené ale vůbec nejlepší je od novoty nastříkat spodek a dutiny a pak opakovat co 5 let--tohle je osvědčený postup na udržení karoserie co nejdéle zdravé, mám to vyzkoušené, protože jsem spodky a dutiny dělal v práci několik let ale na svém nedělám nic, počítám zase s tím, že to po max. 5 letech prodám a koupím nové
  5. můžeš, protože i HDi má svíčky
  6. jojo, zapalování na Jawě350 hrůza
    • 28
  7. ja si teš kua myslím, že se tuna až tak sprostě nemluvi a esli se nějaci dva členi vjedu do vlasů, tak se to na dvacate strance uklidni, tak o co vlastně ide ??
    • 50
  8. má to stejně ale my starší co pamatujeme kvalitu antirozních nástřiků Š 100-130, Žigulů atd. jsme s dnešním stavem spokojeni, bo ty dnešní auta se s těma bývalýma nedají srovnat--dnes je to o 100% lepší, karoserie vydrží bez šáhnutí cca 8-10 let , a že prý vydrží jen záruku jak říká ten maník ve videu je hovadina
  9. využiju toho, že je podrobně ukázaný spodek..., samozřejmě je to ojebané jak je dnes zvykem, přitom při výrobě by nástřik celého spodku karoserie stál max. 1000 Kč ..., ale všimněte si (kdo to nezná), kolik dílů je třeba sundat, zakrýt atd., abyste pak spodek na novém autě nastříkali kvalitně , takže až uvidíte cenu nástřiku spodku cca 8 tisíc a víc, nedivte se, protože jednu šichtu trvá příprava, pak nástřik a další šichtu ta nadkolí, plasty na spodku, očištění přestřiků atd. zas vrátit zpátky..., a kde jsou dutiny, spodky dveří, třeba obě kapoty atd. atd.
  10. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    dnes návrat na chajdu, jízda v klidu, posekal jsem celou zahradu, otrhal jahody a dal do ledničky Jegrmajstra na zítra--když bude ten svátek
  11. jako v pohádce --pravda vždycky vyjde najevo
  12. ozzy56

    Kompresor klimatizace

    záleží jaký tam máš motor--něco je od mitsubishi a něco z pežotu , no a ty motory jsou i v jiných modelech od PSA, tak to chce hledat a hledat
  13. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    mám to taky tak--beru vždycky za 500 a víc mě nezajímá
  14. aditivum pro FAP můžeš dolít i sám, ale když to bude v servisu, nechal bych to na nich--tedy hlavně kvůli případné reklamaci, oni si v případě problémů vymýšlejí neskutečné hovadiny... (jinak aditivum kup podle VIN) a přepnul bych to na angličtinu, nějak tady více frčí
    • 23
  15. ozzy56

    Za kolik tankujete?

    dnes Mošnov BA 95 za 31.90
  16. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    v 1970 měl tata fiata 850 special 903ccm a ten už halogeny měl , takže utíká to no , pamatuju si, že nás předjel chlapík a hádal se s tatou, že jede na dálková světla--tak mu ukázal že má tlumené a stejně se hádali dál...
  17. výše napsaných 20-30 znamená tisíce korun českých , tak ať víš do čeho deš
  18. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    ještě po převratě byly na housera injekce--takové maličké--z ordinace jsem vycházel už narovnaný , ale pak zasáhla EU a tyto injekce zrušila (sdělil mi lékař), do té doby jsem měl nemocenskou max. měsíc, pak už jenom ,,suché teplo'' a nemocenská kolem šesti měsíců..., jak vidím, tak suché teplo se ordinuje pořád , ale já mám už od plotének pokoj, když jsem přestal pracovat, skončil i houser
  19. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    @Petr 3008 já tomu údaji na tacho nevěřím, to číslo tam sice je, ale šikmoocí asi mají jiné vzorce pro výpočet..., jsem zvědavý na konec roku, kdy si spočítám spotřebu podle tankování
  20. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    no nevím, nejsem v tom tak zběhlý jako jiní, ale jestli máš v kartě u svého doktora, že na housera trpíš a máš ho často, často i s nemocenskou, tak to pracovní úraz nebude , měl jsem něco podobného a moje doktorka (známá) mi to tehdá vysvětlovala...
  21. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    sám jsem opravdu překvapený, ale jezdím stylem 150 a pak zase s kamionama... , nebaví mě jet furt 130
  22. ozzy56

    Co jste dnes udelali...

    právě jsme se vrátilyy z Praheee --Hrad stojí tam kde loni, ten Most slepený vajíčkama drží též, nohy mě boliju z teho šmatlaní do kopca a zpátky, bydleli jsme sice na Malé Straně, takže všude blízko, ale čověk už není zvyklý..., cestou tam jsem si potočil volantem (Opava, Šumperk, Vamberk, Hradec, Praha), zpátky po D1 na Brno, celkem to šlo, jen u Olomouce stop cca 15 min. a před Ostravou (kua) klimkovický tunel jen jedním pruhem (cca 30 min. stop), jinak v Praze klid, není tam moc lidí
  23. ozzy56

    Předehřev motoru

    já pro montáž topení do vodních hadic motoru nejsem, spíše něco jako ventilátor s topnou spirálou a kovovou hadicí, kterou nasměřuju pod motor, taky, aby ten vzduch nebyl nijak horký a výhodou je, že se do motoru vůbec nezasahuje, nevozí zbytek roku topení pod kapotou...,samozřejmě se teplý vzduch motá pod kapotou a ohřívá celý motorový prostor , takže motor hned nastartuje a topení taky mírně topí..., tohle použít ráno po noci, pak už se startem problémy nejsou, já vím, že ve Skandinávii se ty ele. ohřívače hodně používají, ale tady takové zimy nebývají, v podstatě je za celou zimu mrazivý dohromady třeba jen měsíc max., někdy je poměrně teplo celou zimu, takže investovat 50 litrů by se mi nechtělo, i když vím z praxe, že je to nejlepší a vyzkoušené řešení
    • 40
  24. ozzy56

    Předehřev motoru

    nene, jen pro vnitřek --kabinu--dal jsem to tady jen pro info
    • 40
  25. ozzy56

    Předehřev motoru

    jsou na netu i jiné firmy s topením a montáž je pro průměrného kutila hračkou https://www.carheating.cz/nezavisle_topeni/ a ty čínské topení stojí ještě méně https://www.alza.cz/search.htm?exps=topeni+do+auta
    • 40
×
×
  • Vytvořit...