já pro montáž topení do vodních hadic motoru nejsem, spíše něco jako ventilátor s topnou spirálou a kovovou hadicí, kterou nasměřuju pod motor, taky, aby ten vzduch nebyl nijak horký a výhodou je, že se do motoru vůbec nezasahuje, nevozí zbytek roku topení pod kapotou...,samozřejmě se teplý vzduch motá pod kapotou a ohřívá celý motorový prostor , takže motor hned nastartuje a topení taky mírně topí..., tohle použít ráno po noci, pak už se startem problémy nejsou, já vím, že ve Skandinávii se ty ele. ohřívače hodně používají, ale tady takové zimy nebývají, v podstatě je za celou zimu mrazivý dohromady třeba jen měsíc max., někdy je poměrně teplo celou zimu, takže investovat 50 litrů by se mi nechtělo, i když vím z praxe, že je to nejlepší a vyzkoušené řešení