není to závada, je to někdy normální...(pedál jde postupně hůř a hůř),pomůže některá místa opatrně promazat (uložení čepu vypínací páky,zkusit vyměnit kapalinu v okruhu spojky,zkusit,zda není nějak přidřený spodní válec na převodovce)
někdy je zaprášená dráha vodítka spojk. ložiska a pak jde spojka opravdu těžko, může to být i opotřebený přítlačák,je lepší spojku rozebrat a vadné díly vyměnit...,ale většinou se to řeší tak, že když spojka neprokluzuje,jezdí se dál (cena opravy je poměrně vysoká, ale potom si lidi chválí,jak lehce spojka jde)
[upravil dne 12/3/11 08:03 ozzy56]