Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 917
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. chlape:roll, vem si lambdu do ruky a v Praze určitě bude Ferona,nebo JEDEN obchod,kde prodávají šrouby, podle závitu lambdy kup šroub co píšu nahoře i s těsněním a hotovo...,řešit přes net takovou p.čovinu, v PRAZE !!, to snad není pravda
    • 10
  2. ozzy56

    hladina motorového oleja

    psal jsem ti jiný postup
    • 20
  3. tos objevil Ameriku
  4. ozzy56

    peugeot 406 clarion

    to mě nenapadlo, dík
  5. ozzy56

    peugeot 406 clarion

    nafta má vliv? na CD?
  6. ozzy56

    Barum vs. Matador

    myslím, že ty dotazy na značku pneu jsou k ničemu, všichni napíšou co mají na autě a pak hájí svoje..., každý by měl kuknout do peněženky, co si může dovolit:), pak na nějaké testy na vebu a jde se přezouvat...,přece starší chlap jezdící v klidu kolem komína nepotřebuje gumy prémiových značek za 3000 kus:myslim [upravil dne 14/3/11 08:05 ozzy56]
    • 60
  7. ano, tady bývá často problém, do tanků v zemi prosakuje voda a jiný šmejd z okolí, nebo obsluha míchá s čímkoli se povede...,jinak v naftě z rafinérií není větší rozdíl, u nafty je důležitá čistota, když ji ovšem přinesete v za.raném kanystru...
    • 82
  8. ozzy56

    predna naprava

    škoda je vyrábět, myslím http://www.azvercajk.cz/12835-stahovaky/27499-stahovak-pruzin-automobilu/
    • 11
  9. ozzy56

    406 - doporučíte?

    jj, zajdi opsat VIN a dej ho tady do příslušné sekce, ty kilometry to velmi pravděpodobně nemá, ale to není až tak důležité, záleží na prodlídce na zvedáku atd.
    • 12
  10. ozzy56

    Tajný vypínač

    tak to ti nepovím, myslel jsem na konektoru čerpadla proměřit, zjistit číslo a barvu drátu a pak ho vepředu ve svazku najdeš--to je postup pro laika
    • 18
  11. ozzy56

    Kde hledat číslo motoru ?

    výrobní číslo motoru 10 FS7D 2094232 [upravil dne 12/3/11 13:22 ozzy56]
  12. chladící kapalina musí být určitý typ, pro 207mu kapalina pro hliníkové hlavy nebo bloky motoru--značku kapaliny si vyber sám,při přechodu na jinou značku kapaliny je dobré udělat proplach celého systému vodou brzdová kapalina musí být v normě DOT 4 (je vyznačeno na obalu)
    • 7
  13. ozzy56

    Dily na aukru...

    cena je slušná, otázkou kvalita (Delphi vyrobené v Polsku?), klidně bych je zkusil
    • 23
  14. prohlídka je nabídkou pro ty, kteří chtějí přijet...,opravdu neudělají generálku auta na počkání za tři kila
    • 64
  15. ozzy56

    Tajný vypínač

    zapoj třeba na plus přívodu k paliv. čerpadlu jestli náš nárazovou pojistku, dá se i tam
    • 18
  16. chl. kapalina se mění proto, že ztrácí tzv. inhibitory koroze, odolnost proti korozi brzd. kapalina proto, že postupně snižuje bod varu--nejdůležitější vlastnost brzd. kapaliny chl. kapalina--co 5 let, obsah cca 6 litrů brzd. kapalina--co 2 roky,obsah cca 1 litr při výměně [upravil dne 12/3/11 11:08 ozzy56]
    • 7
  17. ozzy56

    Dotaz na sedadla

    praskne to na 99%
    • 17
  18. chápu to dobře, že byl pedál v tu chvíli tvrdý?,ono to brzdí, ale člověk se zlekne...,je třeba na ten pedál tvrdě šlápnout--brzdí to i bez posilovače, jen slaběji [upravil dne 11/3/11 21:44 ozzy56]
    • 26
  19. ozzy56

    Spojka

    není to závada, je to někdy normální...(pedál jde postupně hůř a hůř),pomůže některá místa opatrně promazat (uložení čepu vypínací páky,zkusit vyměnit kapalinu v okruhu spojky,zkusit,zda není nějak přidřený spodní válec na převodovce) někdy je zaprášená dráha vodítka spojk. ložiska a pak jde spojka opravdu těžko, může to být i opotřebený přítlačák,je lepší spojku rozebrat a vadné díly vyměnit...,ale většinou se to řeší tak, že když spojka neprokluzuje,jezdí se dál (cena opravy je poměrně vysoká, ale potom si lidi chválí,jak lehce spojka jde) [upravil dne 12/3/11 08:03 ozzy56]
    • 29
  20. píšeš,že po přidání plynu to brzdí...,napadá mě, jestli má vývěva dostatečný podtlak, nebo vadný zpětný ventil na posilovači(lepí se), po přidání plynu se zvýší podtlak, otevře zpětný ventil a posilovač normálně funguje...,zkus před tím než se rozjedeš, přidat vždycky plyn zařazením rychlosti to není, buď slabý výkon vývěvy,nebo ztráta podtlaku mezi vývěvou a posilovačem, (zpětný ventil je přímo na přívodu podtlaku k posilovači)
    • 26
  21. ozzy56

    gufero na klice

    jestli si auto chceš nechat, tak guferka vyměň...
    • 21
  22. ozzy56

    rozvodovka?

    tak nakonec jsi vyhrál
    • 42
  23. ozzy56

    Spojka

    Haemorrhage silonové pouzdro je v setrvačníku, je v něm uložena spojková hřídel, musí se měnit při každé demontáži (opravě) spojky
    • 29
  24. ozzy56

    Spojka

    zkus rukou zvednout pedál spojky, bere teď spojka pořád dole?
    • 29
  25. ozzy56

    Jaky vyfuk doporučujete

    tak si ho dobře podlož, aby to nebyla tvoje poslední práce , myslím to vážně, zrovna minulý týden tady spadlo na chlapa auto a udusil se...
    • 39
×
×
  • Vytvořit...