Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 917
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    Ake turbo na 307 HDi 79 kw?

    právě proto si myslím, že čipovat by měli jen lidi po 40ti letech (na občanku),proč si jinak dávají mlaďoši čipy??,kvůli spotřeby že néé?, no přece aby se mohli ukázat ostatním, na zvýšený výkon a krouťák se velice rychle dá zvyknout a pak se tak jezdí furt...,po krátké době se pak diví, že se pořád něco s.re:aut
    • 25
  2. ozzy56

    ohrev 406 2.0 hdi

    jestli jsou opravdu jinak víka stejná, fungovat to bude
    • 12
  3. ozzy56

    přístup do SERVICEBOXU

    vedle obrázku vpravo jsou jednotlivé položky dílů, klikni dvakrát na požadovaný řádek a číslo dílu se objeví vpravo v košíku, pak nahoře vpravo je taková jako sprcha,klikni na ni a objeví se tabulka s názvem a číslem dílu--vedle je cena:papa
    • 33
  4. ozzy56

    víčko olejového hrdla

    no chlapi, asi řešíme každý něco jiného--to víčko není šroubovací, ale je na ,,bajonet\'\',
    • 14
  5. ozzy56

    víčko olejového hrdla

    zkus vrakoviště,nebo si dej tady inzerát
    • 14
  6. ozzy56

    víčko olejového hrdla

    víčko pasovat nebude--na tom svém odkaze klikni na ,,Výskyt produktu\'\' a zjistíš,že pežot tam není origo číslo 1180 F9, cena 167 kč v pežotu
    • 14
  7. ozzy56

    HDi-spotreba 10L

    normální to není,protože když je motor studený, tak žere více...,ten motor ve 206ce bere max. 6 litrů, v zimě 7,ale to už se musí honit:(
    • 70
  8. ozzy56

    HDi-spotreba 10L

    chlapyy, myslím,že vám o spotřebu ani nejde, mít takové spotřeby a uvažovat, jak se spotřeba vůbec měří...,jestli chcete znát spotřebu, musí se to dělat přesně, nebo se na to vykašlat mít spotřebu 10 litrů , to bylo nastartované celou zimu, néé?
    • 70
  9. Stifler jiné značky má na sobě pružina pro 1.8 benz. a jiné pro V6 (jinak pružiny jsou celkově černé, na foto je označení pružiny pro HDi80) [upravil dne 22/3/11 20:13 ozzy56]
    • 89
  10. ozzy56

    Autobaterie do 406

    ta 60ka ti pro 1.8 benz. stačí
    • 22
  11. na HDi80kw jsem dával origo pružiny s označením 2krát žlutá v serviceboxu se dá zjistit označení pružin pro každý vůz
    • 89
  12. ozzy56

    výměna oleje

    dekl motoru odšroubuj, kup 5 litrů 10W40 a olej. filtr, vleze se něco přes 4 litry--nalívej tak, abys ho měl uprostřed mezi ryskami, něco ti ještě zbyde na dolívání v deklu jsem si vyřezal otvor, abych se mohl dostat pohodlně k výpustnému šroubu na vaně, nemusím pokaždé ten dekl sundávat a nahazovat
    • 26
  13. ozzy56

    a zase spojka

    Miino může to být spojk. ložisko, přítlačný kotouč..., myslím si, že tě výměna spojky nemine,ceny dílů teď klesly,ale 10 tisíc kč si připrav určitě [upravil dne 22/3/11 15:48 ozzy56]
    • 39
  14. ozzy56

    HDi-spotreba 10L

    abys mohl měřit spotřebu, musí být nádrž plná až po víčko, pak vynuluješ denní tachometr a jezdíš, potom natankuješ zase po víčko a spočítáš spotřebu
    • 70
  15. ozzy56

    jak spravne kontrolovat olej

    vycházel bych z toho, že je na měrce rozpětí ,,min.-max\'\'.,konstruktér asi věděl, proč má být hladina oleje v tomto rozpětí a ne přes max. jinak vyšší hladina oleje ve vaně má vliv na tlakové poměry v klikové skříni
    • 18
  16. ozzy56

    aky olej 1,0 37kW

    dej 10W40, značku jakou si vybereš
    • 10
  17. ozzy56

    VIN kod

    tady
  18. ozzy56

    Zaseklé zadní kolo

    zkus poklepat kladívkem zezadu, ale pochybuju, že to půjde, šprajcne se většinou odlepené obložení, nebo zlomená pružina atd. a pak to jde špatně i stahovákem:( [upravil dne 22/3/11 16:30 ozzy56]
    • 12
  19. ozzy56

    Zaseklé zadní kolo

    on má jít normálně rukou, ale když se tam něco seklo, tak jedině stahovákem
    • 12
  20. ozzy56

    tiahlo radenia - KO

    ten obrázek co dal jarda105 je ze Serviceboxu, podle DAM bylo tvoje auto vyrobeno (listopad)-november 21. 1995, takže potřebuješ díl 2452 74 za 780kč v pežo nevšiml jsem si,že máš datum výroby v podpisu [upravil dne 21/3/11 13:40 ozzy56]
    • 15
  21. kup přes net kvalitní kotouče a desky (např.TRW, ATE, BENDIX, FERODO, BREMBO) nech to vyměnit u někoho, ke komu máš důvěru
  22. ozzy56

    autodiagnostika

    já zas čumím nad tím, jak se zajíždějí desky:(
    • 12
  23. ozzy56

    Filtry 1,6HDi

    Purflux je dobrá značka, ale zas bych to nepřeháněl...,když si koupíš někde uprostřed cenového spektra, nic se nestane (myslím všechny filtry), pro motor je určitě důležitý i olejový a vzduchový při výměně kompl. filtru žádné těsnění nepotřebuješ--jen odpojíš hadice ze starého a nacvakneš na nový filtr
    • 39
  24. stalo se mi přesně to samé, jenže v té době jsem neměl o tom spínači ani páru , ale forum poradilo... taky levá pružina;) [upravil dne 22/3/11 16:19 ozzy56]
    • 89
  25. ozzy56

    a zase spojka

    olej by musel jít od kliky nebo převodovky a to ještě neznamená, že se dostane na lamelu, aby to klouzalo..., když se tam dostane, klouzala by FURT nedělej s tím nic, omez ta řazení a hned plný plyn na minimum, co jiného s tím dělat, opravdu nejsi sám, těm, co dali jednohmotu to nedělá, ale tím dvouhmot. setrvákem to není, má to tak více lidí i s citroenama s těma motorama, ta spojka snad na ten krouťák není dimenzovaná, není přece normální,aby se to dělo tolika lidem [upravil dne 20/3/11 22:49 ozzy56]
    • 39
×
×
  • Vytvořit...