olej by musel jít od kliky nebo převodovky a to ještě neznamená, že se dostane na lamelu, aby to klouzalo..., když se tam dostane, klouzala by FURT
nedělej s tím nic, omez ta řazení a hned plný plyn na minimum, co jiného s tím dělat, opravdu nejsi sám, těm, co dali jednohmotu to nedělá, ale tím dvouhmot. setrvákem to není, má to tak více lidí i s citroenama s těma motorama, ta spojka snad na ten krouťák není dimenzovaná, není přece normální,aby se to dělo tolika lidem
[upravil dne 20/3/11 22:49 ozzy56]