Ok, to se dá. Osobně jsem měl vždycky samý HPčka, teď jsem nahradil umřetou multifunkci exemplářem od Canonu a k HP se nehodlám vracet (v sektoru inkoustovek, laserovky jsou v poho). HP mají děsivé ovladače. Nevím sice, jestli se to týká i PhotoSmartů, ale vzhledem k tomu, že všechny produkty HP (tiskárny, multifunkce, skenery) používají stejnou (stejně blbou) koncepci, tak se dá předpokládat, že ano.