Přejít na obsah

Fakir

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 497
  • Registrace

Vše od uživatele Fakir

  1. Fakir

    Připojení baterie

    Já jsem taky baterku na multiplexový P206 odpojoval x-krát a tohle voodoo jsem nikdy neabsolvoval. Jediný co si pamatuju z příručky \"Jak na to\" je, že se má po připojení počkat aspoň 15 s, než to všechno naběhne a až pak startovat. Nikdy se nic nestalo. Ale možná by nám k tomu něco mohl říct Pe.Tr, jako osoba znalá.
    • 8
  2. Hmm, koukám, že z Nuseláku si ve směru do centra někdo udělal autokemp.
    • 25
  3. Fakir

    Dnesni bourky-uz?

    Tak to zkus napustit hadicí... :D
    • 56
  4. Dneska není v práci šéf, tak taky stávkuju... tak nějak... nenápadně. Miss Scratch: nazdár. On tě drahý polovička ukecal k účasti v kruhu kecalů?
    • 25
  5. Fakir

    12V motorek

    Zbytečně složitý na řízení, imho.
    • 6
  6. Fakir

    \"Posra... peugeot\"

    Já měl teď zase minulý týden jinej zážitek. V úterý jsem umyl auto, ve středu jsem jel do Písku a vracel jsem se kolem desátý večer. Byl velmi slabý provoz, takže se dalo jet celkem svižně, k tomu bylo celkem teplo, no prostě letní večer. Další ráno jdu takhle k autu a nestačím se divit - celá příď byla chlupatá, jak z ní trčely stovky nožiček mrtvýho hmyzu. Zrcátka chlupatý, čumák chlupatej, kapota místy taky, a jak je hranka, kde přechází čelní sklo ve střechu, tam bylo taky zaražený kvantum rozpláclých pičurek. No ňamka. Škoda, že jsem to nevyfotil. Na mouchy na čumáku auta jsem zvyklej, ale nasbírat jich tolik (víc jsem snad ještě neviděl) a za jednu jízdu, to chce talent. A nebo xenony.
    • 26
  7. Neměli byste někdo pěkně prosím schéma zapojení zapalování u 206ky 1.6 16V? Do zapalovací rampy vedou čtyři dráty, potřeboval bych vědět, co který vede. Dík.
  8. Fakir

    Dnesni bourky-uz?

    No nic moc teda... taky na to tady čekáme. Teď chvilku sprchlo, spadlo pár krup, a je zase hic. A podle radaru je to taky bída:
    • 56
  9. Fakir

    Odpojenie baterie pre multiplex

    Zkoušelas to dát do servisu a nechat vyměnit páčku?
    • 13
  10. Fakir

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Jo, tomu rozumím...
  11. Fakir

    Tohle asi chlapec neodhadnul

    Od teď tam bude kromě kulatý značky limitu výšky ještě druhá značka s nápisem \"S návěsem plným aut tudy neprojedeš vole\".
    • 16
  12. Fakir

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Krasavice. Dá se osedlat? Myslím tím někým lehkotonážním...
  13. Fakir

    Jaké pneu?

    Jojo, tyhle mám ve 195/50 R15 a jsou skvělé!
    • 22
  14. Fakir

    Tohle asi chlapec neodhadnul

    :D:D Mně dostává i ten nápis na masce toho kamionu, k tomu mám jistý osobní vztah. :D:D
    • 16
  15. Fakir

    Obvod pneumatiky

    http://www.miata.net/garage/tirecalc.html Pan Gůgl je všemocný.
    • 29
  16. Fakir

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    A to je kůň, nebo klisna? Jak je starý(á)?
  17. Fakir

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Jé, mrňavej kůň. To je pony? Nebo se mi to z fotky jen zdá a není mrňavej? Každopádně je krásnej.
  18. To jako vážně?
    • 81
  19. Fakir

    Info pro všechny !!!!

    Čtyřtaktní trabanty měly standardní vodní chlazení. [upravil dne 20/6/08 Fakir]
    • 20
  20. Fakir

    POMOC - přepsání souboru

    No ono vlastně i u XP je možnost obnovit system na bod obnovení a to i u disků s daty, ale mě to ani nenapadlo, u datových disku tuto možnost vypínám, možná by se mu to povedlo pokud by to zkusil Nepovedlo, na uživatelská data se tato funkce nevztahuje, kam by ty zálohy asi cpal? Dává ti to možnost se vrátit k předchozímu bodu obnovení, který se vytváří ze systémových souborů při instalaci různých programů, nebo ovladačů. //edit: šance, že nepřepsal ani jeden blok původního souboru fyzicky (kromě záznamu v MFT) je mizivá. Pravděpodobně je ten soubor neobnovitelný. Kdyby ho jen smazal, tak je to jiná věc. [upravil dne 20/6/08 Fakir]
    • 14
  21. Fakir

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Kup si k digitálu ještě kinofilmový tělo. Beze srandy. Dynamický rozsah filmu je oproti digitálu výrazně vyšší, digitál se nechytá. Na takovéhle kontrastní scény je to ideální.
  22. To je pravda, Kačenku pozná každej.
    • 14
  23. Fakir

    Svíčky které a proč

    Omyl. Jak už psal Shreek, u mně se taky jejich instalace projevila schopností motoru točit až do omezovače na všechny stupně, což s původními svíčkami nešlo ani náhodou. To mi přijde jako poměrně znatelný rozdíl. Dále se uklidnil volnoběh, který je kultivovanější a pravidelnější.
    • 25
  24. freeya: měls evidentně smůlu, ale to auto za to nemůže. Mně moje 206ka mne za pět let, co jí mám, nikdy nikde nenechala. Taky sem tam něco zazlobilo, ale to byly spíš drobnosti, nebo spotřební materiál. Problém bych hledal za 1) v ojetině (bohužel, ale stává se to a chce to vybírat velmi pečlivě) a za 2) v mechanikovi. Pokud to od začátku nedobíjelo, nemusela být možná vadná zapalovací rampa. Možná.
    • 35
  25. Fakir

    Peugeot 307 - XENONY HID sada

    Jak píše Tom, jde o výbojku, která má mnohem vyšší účinnost, než žárovka. Svítí to cca 3x tolik a má to dvoutřetinový příkon. Prostě pokročilejší technologie. Jen bacha, abys neoslňoval, protože výbojky v přestavbových sadách jsou všechny čiré a ty patří jen do projektoru. Když je dáš do klasického reflektoru, bude to svítit pánu bohu do oken. Co se týče delšího kabelu od ballastu - to bych fakt nezkoušel. Originální prodlužovák pokud vím neexistuje a i kdyby, mohlo by to dělat ještě větší bordel. Amatérsky nastavovat ten kabel nedoporučuju, vzhledem k riziku úrazu vysokým napětím (cca 23 kV při startu výbojky).
    • 18
×
×
  • Vytvořit...