Já měl teď zase minulý týden jinej zážitek. V úterý jsem umyl auto, ve středu jsem jel do Písku a vracel jsem se kolem desátý večer. Byl velmi slabý provoz, takže se dalo jet celkem svižně, k tomu bylo celkem teplo, no prostě letní večer. Další ráno jdu takhle k autu a nestačím se divit - celá příď byla chlupatá, jak z ní trčely stovky nožiček mrtvýho hmyzu. Zrcátka chlupatý, čumák chlupatej, kapota místy taky, a jak je hranka, kde přechází čelní sklo ve střechu, tam bylo taky zaražený kvantum rozpláclých pičurek. No ňamka. Škoda, že jsem to nevyfotil. Na mouchy na čumáku auta jsem zvyklej, ale nasbírat jich tolik (víc jsem snad ještě neviděl) a za jednu jízdu, to chce talent. A nebo xenony.