Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Dal jsem origo a jsou gumové, ikdyž nechápu že před deseti lety měly oplet a teď už ne. Na Ostravsku je speciálka na brzdy - http://www.bekas.cz/ , příští výměnu budu řešit s jejich zbožím. DN by byla asi sranda, jelikož jsem je montoval sám a jako neodborník by to bylo způsobeno špatnou montáží . Chtěl bych vidět výrobce co by říkal na případné soudy.
    • 14
  2. Jedna stála cca 250kč, tak to uplný šmejd být neměl a vyrobenu v EU že . Starline jsem kupoval kdyžtak max filtr, ale asi patří k tomu kvalitnějšímu . brutall: Tomuhle by nepomohla ani svěcená voda . servisman: Hlavně myslíš, že brzdíš, brzdíš a brzdíííííš a ono prd.
    • 14
  3. Koupeno v Rallu a značku už bohužel nevím, doklad nemám . Kdybych nepřezouval, tak jezdím do prasknutí .
    • 14
  4. Tak jsem byl blbý a vyměnil jsem původní origo hadičky za druhovýrobu a málem jsem si natřískal za blbost. Origo hadičky měly poškozený oplet (jedna a v jednom místě). Tohle bych rád namontoval výrobci ať si na tom jezdí A všimněte si není to čína . Na autě byly necelé 4měsíce
    • 14
  5. dzavel

    ukažte svoji 406

    sedrik20: Ta Bílá děsně blbě . Měl jsem 306 a tam byly lišty v barvě od výroby.
  6. dzavel

    ukažte svoji 406

    Díky ta je pěkná. Na novém modelu jsem jednoznačně pro, ale u starého bych zvažoval zahlazení nebo nechat černé.
  7. Jde to i skloubit .
    • 49
  8. dzavel

    ukažte svoji 406

    agresssor: Můžeš prosím dát víc fotek? Chtěl bych dát boční lišty do bílé, ale moc si výsledek nedokážu představit a ty máš taky sněhurku .
  9. dzavel

    ESHOP 2016 - 2018

    Jak to prosím vypadá s mou objednávkou? 20131266
  10. dzavel

    ukažte svoji 406

  11. dzavel

    ukažte svoji 406

    Moje sněhurka .
  12. dzavel

    peugeot ? uz nikdy viac !!!

    Škoda, že si neviděl do auta stejně jako do mojí hlavy nebo vlastně viděl ?
    • 68
  13. dzavel

    peugeot ? uz nikdy viac !!!

    Zítra jdu 406 poslat ze skály. Nechci riskovat, že budu tupý a nebudu to umět opravit a ani mi nikdo z 60 shlédnutí neporadí. Koupím něco jednoduchého a spolehlivého - třeba měsíčník na MHD .
    • 68
  14. http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=299
  15. dzavel

    kryt motoru P 406

    Hoj kluci nevíte někdo jaké je origo označení krytu pod motor pro 2,1TD? Jsou tam dva nebo jeden v kuse? V service boxu jsem našel jenom jeden, ale některé obchody mají dva s označením přední a zadní, což mi hlava nebere . Díky
    • 30
  16. dzavel

    Obnova webových stránek a fora klubu

    Schreek: Filtrace - např podle auta, členství, roku registrace ... Takovéto podpisy budou pro mě osobně velké + . Obrázky v podpisu jsou u mnohých otravné. Nezapomeňte omezit i velikost písma, aby se nenašli jedinci s fontem 36 a víc .
  17. dzavel

    Obnova webových stránek a fora klubu

    Udaje na hlavní straně o členech zustanou zachovány, bude nějaká filtrace? Podpisy a avatary se budou muset vkládat znovu, bude omezení?
  18. JJ taky musím pochválit. Komunikace, rychlost a cena na jedničku s * .
  19. dzavel

    Obnova webových stránek a fora klubu

    Stifler: . Mě by zajímalo jak to bude s avatary a podpisy? Bude omezení, že nepujde vložit nic většího než XY ?
  20. dzavel

    internet v mobilu

    Koukni tady:
  21. dzavel

    servis LPG AG DGI v Ostravě

    Doporučuji Knoppa. http://www.autoknopp.cz/ . Zátím mi vyšel vždy vstříc a pomohl.
  22. Lucasao : Korporace nebo pod firemním tarifem? Jestli to je běžná nabídka, tak dej odkaz (kontakt) ať má tohle vlákno smysl .
  23. JJ ceny s DPH. Ano pro lidi co posílají pár set SMS tento tarif není vhodný . Neomezený tarif bude taky, ale zatím nedokážu říct kdy.
  24. Umím tento tarif: Tarif: 46kč měsíčně - 0 volných minut a SMS, hovor v síti Vodafone 1kč, mimo síť 1,20kč, sms 1kč, hovory ve VPN zdarma a bez omezení. VPN = číslo se stejným tarifem. Např. celá rodina budete mít tento tarif a mezi sebou si voláte zdarma. Když budete volat jen mezi sebou, tak nezaplatíte víc jak těch 46kč. Roaming slovensko 3,50kč/minuta. K tarifu je možno dokoupit \"internet v mobilu - FUP 150MB\" za 65kč. Přenos čísla či aktivace je zdarma. Smlouva s měsíční výpovědní lhutou, bez závazku či minimálního plnění. Po roce sleva na mobil 20-30% z nabídky Vodafonu. Síť Vodafone, ceny s DPH. Neomezené tarify zatím nejsou zajímavé, ale uvidíme . EDIT: oprava ceny za roaming [upravil dne 1/7/13 11:59 od dzavel]
  25. Poprvé souhlasím s celým tvým příspěvkem , až na slušnost teda .
×
×
  • Vytvořit...