Digi TV funguje, ale kvalita obrazu je mizerná, nemožnost vlastního řazení programu, řešení problému přes infolinku je bez odezvy (většinou nic neví). Jejich výpadky a výmluvy na slunce jsou taky celkem usměvné .
Ano, Digi TV je možné mít nezávisle na dvou televizích, ale přijímače musí být propojené UTP kabelem.
Freesat (UPC) je satelitní tv. Stačílo kliknout na odkaz, který je v postu výše .
Freesat má mnohem lepší obrazovou kvalitu a bez výpadku. Cenově mají podobné nabídky.
V nabídce je možnost také provozovat dvě (tuším že i tři) televize na jednu smlouvu (za další TV je poplatek 100kč), bez nutnosti propojení. Prostě jedna TV doma druhá na chatě, třetí u babičky .
Skylink (czechlink) mi přijde obrazem nejkvalitnější a v nabídce má nejvíce programů v HD. Cenově je nejdražší.