Dneska jsem byl s autem v servise-teda u Wattmana-bo mi nefungovala cd... No a zjistilo se že mi ten předchozí majitel nalil Ambi pur či tak něco do rádia... takže laser v háji...
No ale k Tvé otázce-nabízel mi právěže nějaký kastlík, který se připojí zezadu do rádia-neřeknu Ti přsně co to je, nejsem odborník, ale přes SZ ti na něj můžu dát kontakt-a ten kastlík se dá třeba do schránky u spolujezdce, píchneš do něj flasku a ovládáš ju normálně přes rádio. Cena asi 1000,-
To by mě taky zajímalo:).