Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    PC v Aute

    Vypadá to dobře. Jednu dobu jsem nad tím uvažoval. Stačí rozebrat maly NB a vytáhnout ovládaní nebo použít dotykovy lcd:). Něco pro 306tkarě. .
    • 53
  2. V-Power racing v Ostravě dnes 31kč. Normální V-Power nevím přesně, něco kolem 29,50kč.
    • 34
  3. dzavel

    306 - Někdy nestartuje

    První věc, kontakty na baterce. Sám jsem se na nich vydrbal:mad:. Jinak diagnostika by mohla ušetřit hodně času při hledání.
    • 6
  4. dzavel

    jak vyleštit plexi

    Zkus displex. Jde sehnat kolem 110kč a je fakt dobrej. Edit: tady je je za 37kč - výprodej [upravil dne 30/4/09 dzavel]
    • 8
  5. dzavel

    Tak Peugeot nebo Ford? - VYŘEŠENO

    Když jsem kupoval auto, tak jsem rozhodoval mezi těmito auty (objem 1.6). Vyhrál peugeot (spíš designově). Pak už jsem jen vybíral mezi 306 . Mechanicky má každé auto své \"mouchy\" - pokud se kamrádce líbí obě stejně, rozhodl bych podle stavu.
  6. dzavel

    palivový filter 306 break

    OK, to snad najdu:). Dík
    • 7
  7. dzavel

    palivový filter 306 break

    Nějak blíž? Je třeba sundat nějaký plast či co?
    • 7
  8. dzavel

    Allegro.pl - potřebuji koupit case

    Zrovna ten jazyk moc neovládám, ale snad by mě pochopil:).
    • 8
  9. dzavel

    Allegro.pl - potřebuji koupit case

    Super:D. Maximum je 160zl. Díky díky díky moc:super.
    • 8
  10. dzavel

    Allegro.pl - potřebuji koupit case

    Zaplacení by bylo při dobírce. Poslání by bylo na pracovní adresu od mamy. Tam sice účet mám, ale nic sem nekoupil:myslim. Byl by si ochoten mi ten case vydrazit?
    • 8
  11. Ahojte, vybral jsem si na allegru tento case, ale nemám založený účet (prodávající požaduje aspoň 20pozitivních aukci). Je tady někdo kdo na allegru nakupuje a byl by ochoten case vydražit? Odměna je samozřejmostí. Edit: zapoměl jsem, že mi jde jen o vydražení. Poslání casu by bylo na adresu v polsku. Mooooc děkuji [upravil dne 25/4/09 dzavel]
    • 8
  12. Dědoušovi v 1.1 to dělal airbag (kontrolka nesvítila). Přišli na to až v servisu. V záruce mu to opravili, ale už nevím co.
  13. Tak bohužel tvojemu cpu neumí vypnout jedno jádro. Noťas by po vypnutí jádra nenajel.
  14. dzavel

    moja 406 priprava na lakovanie auta

    Duplex vypadá pěkně, ale nedával bych zadní lampy bílé. K červenému auty mi přidjou hezčí červené lampy:super. Vím, je to věc názoru:roker.
  15. dzavel

    moja 406 priprava na lakovanie auta

    Jen tak pro inspiraci jedno z nejhezčích aut klubu.
  16. dzavel

    moja 406 priprava na lakovanie auta

    Na prvni je asi značka původního majitele;) Máš tu fest podobných fotek:bojim. Jinak autíčko pěkné
  17. mcutil - download To číslo potřebuji pro toho kámoše z asusu, aby fungovala ta jejich finta. Udájně něco zapisují do biosu, ale také do SB a to už je větší zásah. Takže ať je to 100% potřebuji to číslo a on ověří kompatibilitu.
  18. Potřebuji vědět tohle číslo z CPU. Podle toho čísla, CPU jde nebo nejde vypínat jádro. mcutil jsi zkoušel?
  19. dzavel

    IT - seknutí videa

    BSplayer si nezkoušel?
    • 14
  20. Můžeš ještě zkusit tohle: You need to right click on \"My Computer\" -> Properties -> Advanced -> Startup & Recovery; There, you will find a button named \"edit\" - by pressing it you can edit the Windows Boot.ini file manually. at the end of the line add the following code: /numproc=1 save the Boot.ini file and reboot Your Windows XP Install will now only use one Processor Core.
    • 84
  21. dzavel

    Realita dnešní doby-historie vin

    Je to číslo z toho obrázku. Měl by to být prodejce nebo servis v ČR.
    • 17
  22. dzavel

    Realita dnešní doby-historie vin

    Jde zjistit kdo je prodejce 812631W? Čistě ze zvědavosti:D.
    • 17
  23. dzavel

    Repase zadní nápravy

    http://www.senovak.cz/autoservis_konecny.htm Netuším jaké má ceny, ale specialuzuje se na tvůj problém.
    • 48
  24. Dneska jsem byl s autem v servise-teda u Wattmana-bo mi nefungovala cd... No a zjistilo se že mi ten předchozí majitel nalil Ambi pur či tak něco do rádia... takže laser v háji... No ale k Tvé otázce-nabízel mi právěže nějaký kastlík, který se připojí zezadu do rádia-neřeknu Ti přsně co to je, nejsem odborník, ale přes SZ ti na něj můžu dát kontakt-a ten kastlík se dá třeba do schránky u spolujezdce, píchneš do něj flasku a ovládáš ju normálně přes rádio. Cena asi 1000,- To by mě taky zajímalo:).
    • 22
  25. dzavel

    Zlate elektrony

    antracit:D
    • 27
×
×
  • Vytvořit...