Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Napřed použij odpuzovač zápachu pak obyčejný vysavač na mokro a dej víc šamponu.
    • 15
  2. Provádí i renovac naprav během jednoho dne - v létě sem tam:D. Děkuji vedení, že nespí a stále rozšiřují servisy:super.
    • 22
  3. dzavel

    Další 106 GTI

    Decentní a pěkné
  4. dzavel

    P 306 číslo řídící jednotky

    Pro příklad co uvedl pastorek je důležizé poslední trojčíslí. Můžeš dát vyšší, např za 494 dát 495.
  5. Škoda většina lidí furt mrmlá, že 1,4 jsou na kombi málo (někteří by tam dávali jen 2,0).
    • 14
  6. Taky se připdám ke kritice - první byly hezčí.
  7. Nenáším tě! Kolik vás jelo? Nebylo to zdechlé?
    • 14
  8. dzavel

    Výběr plazmy

    LG 127cm LCD měla reagování jasu podle světla v okolí - užitečná funkce, ale šlo zvolit pouze: reagování podle světla nebo předvolené režimy a uživatelské nastavení - tzn, že pokud sis navolil vlastní nastaven barev, tak nefungovalo řízení jasu - tudíž funkce k hovnu. Sony 102cm měla totéž, ale řízení jasu fungovalo na všech barevných režimech. Není to přímo vyber tu nebo onu, ale já bych si zkouknul tuhle apod funkce:super. PS: šel bych do samsungu:roker TADY jsou recenze samsungu v eng. [upravil dne 10/9/09 dzavel]
    • 37
  9. No já tě k ničemu nenutím:bacha:D. Myslel jsem to v kontextu s velkým podpisem. Obrázek + auto(minulé/současné) + odkazy je u některých rozměrnější.
  10. Měl jsem za to, že se to vztahuje na sekci \"inzerce\". Odkazy na obchody v podpisu tam patří taky?.
  11. Přema: Pokud si tu reklamu platí, tak je to něco jiného;). 309GT: Četl sis název tématu? Když někdo má uvedené současné auto + minulé a ještě odkazy na několik řádků, tak často podpis je delší než příspěvek.
  12. Taky souhlasím. Minulá vozidla ještě taky zkousnu, ale dávat si reklamu do podpisu apod odkazy to už nee. Obrázek v podpisu? Nestačí logo uživatele?
  13. dzavel

    Prerábanie mojej 405ťky

    Jen ne černou kapotu:blicismajlik. Sundej ty chromované lišty a hoď do laku zrcátka. 405 je pěkná už tak, takže žádnej blivajz jen něco decentního:super.
    • 49
  14. dzavel

    Plechace R14 ET18

    Máš v předu jiné ET než vzadu? Celkem blbost ne? Jinak ET18 má myslím 406, 207 možná i 106.
    • 8
  15. dzavel

    Spojkový pedál P306Break 1.9D

    Měl jsem stejný problém. Vyměnil jsem samoštel-lanko za normální a je po problému. Cena lanka kolem 600kč a výměna za 20min:super.
    • 27
  16. dzavel

    Jaký mobilní telefon Nokia?

    Z levných se vyplatí 6303 (výdrž, BT, foťák, paměťovka) nebo si připlait na E52, ale to je jiná třída:bacha.
    • 30
  17. Destiny kup si tohle a máš klid. Zábrana U Jirkap pokud to je možné dodejte závoru. Pokud ne šup tam pruhy o zákazu parkování - snad je to odradí.
  18. dzavel

    Jakou zvolit matraci

    No nevím já tam vidím víc rozměrů.
  19. dzavel

    Jakou zvolit matraci

    Tady jich je taky celkem dost postylka.cz
  20. dzavel

    Jakou zvolit matraci

    Ani jednu bych si nevybral. Pružiny se časem unaví. Možná matrace 10 let vydrží všude stejna, takže to zas není tak hrozné vzhledem k ceně. Matraci s kokosem? Nevím jak na něj bude působit vlkho - pot nebo vylité tekutiny. Přijde mi nejlepší volba molitan (ne líná pěna) a cenově se pohybuje podobně.
  21. dzavel

    Jakou zvolit matraci

    Když jsem kupoval matraci, tak sem řešil stejné dilema. Vyhrála to matrace z líné pěny s možností si vybrat tuhost (při výrobě). Mám ji 4roky a zátím není znát jakákoliv unava nebo proležení (nevážím, ale 130kg;) ). Pokud uvažuješ o jedné velké 200x160 nebo o 200x80 , tak doporučuji druhou možnost (plusy a mínusy jsou na každé). PS: máme dvě matrace a žená mi neustále tvrdí, že do té škvírky mezi matracema zapadá, ikdyž je to nemožné.
  22. Dik. Jsou to 16\" z 307 takže jsem musel dát podložky. Přední 2cm a zadní 2,5cm, ale zadek při naložení dře o podběhy:(.
  23. Jedna aktuální.
  24. dzavel

    Motorizace 1.6

    Myslím, že problém je v zámeně 1.8 a 1.6. 1.8 - 75kW (nebo74kW:myslim?) a 1.6 jsou 65kW a 72kW. Mám tu 72kW a v servise se občas ptají kolik má kW a podle toho jim vypadne 16V, takže problém bude už asi u info od peugeotu.
    • 19
  25. Mám klasiku 4:3, ale 16:9 bych se taky nebránil. Na 16:9 se prý líp hraje (netuším proč ). Vetšina DVD videií i normálních je v 16:9, takže uvidíš obraz krásně celý bez ořezu:super. Rozvržení internetových stránek se mění podle rozlišení, takže na net to je fuk.
    • 31
×
×
  • Vytvořit...