LG 127cm LCD měla reagování jasu podle světla v okolí - užitečná funkce, ale šlo zvolit pouze: reagování podle světla nebo předvolené režimy a uživatelské nastavení - tzn, že pokud sis navolil vlastní nastaven barev, tak nefungovalo řízení jasu - tudíž funkce k hovnu.
Sony 102cm měla totéž, ale řízení jasu fungovalo na všech barevných režimech.
Není to přímo vyber tu nebo onu, ale já bych si zkouknul tuhle apod funkce:super.
PS: šel bych do samsungu:roker
TADY jsou recenze samsungu v eng.
[upravil dne 10/9/09 dzavel]