Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    Notas asus nechce nabehnut.

    Foukání na minimum a začít z větší výšky (cca 10cm), pomalu se přibližovat k chipsetu (max3-4cm), doba - podle teploty (až bude bublat kalafuna v okolí, tak vydrž ještě cca 30s). Je to odzkoušené . EDIT: klidně pak napiš na email a domluvíme se. [upravil dne 31/5/11 21:21 dzavel]
    • 22
  2. dzavel

    Notas asus nechce nabehnut.

    Vlna mu je k prdu, potřebuje BGA. Cena notasu není o moc větší než případný servis - bohužel.
    • 22
  3. dzavel

    Notas asus nechce nabehnut.

    Chipsety SIS byly mrdky , takže bych věřil tomu co říká Marcel00. Pokud ho dostaneš do Ostravy není problém ho zkusit opravit. Cena v případě samodomo by byla flaška apod.
    • 22
  4. dzavel

    Notas asus nechce nabehnut.

    Pokud to je jak říká Marcel00, tak ho rozeber a zkus pod chipsety injekční stříkačkou dostat co nejvíc lihu rozředěného s kalafunou. Chipsety pomalu prohřívej horkovzduškou (teplotu pomalu přidávej) a buď to pomuže nebo si na tom nastejno .
    • 22
  5. dzavel

    Notas asus nechce nabehnut.

    Přesný tip notebooku a raději i SN? Kdyby si dostal notas do Ostravy, tak bych mohl zkusit opravu u kámoše co opravoval asus notebooky přímo v asusu. Pípá nebo jen zdechne?
    • 22
  6. Tebe by potěšilo kdyby Ti s novým autem takhle někdo třískal a skákal po dveřích:myslim ? Asi jsem z jiné planety, ale tohodle pána bych dal k popelářum:roker:D.
    • 11
  7. dzavel

    Krádež Alu kol s gumama

    Já bych byl velmi opatrný jít za někým a říct mu \"tyhle kola jsou kradený\". Nikdy nemáš jistotu, že to jsou to ty tvoje nebo jestli je nekoupil legálně (třeba z bazaru). Bohužel proti takovýmhle zmetkům nepomůžou ani bezpečnostní šrouby:bacha .
    • 21
  8. dzavel

    Vrakoviště v Ostravě....

    Koblov nic moc. Klimkovice taky žádný zázrak, ale měli aspoň dobrý přístup. Doporučuji HP Autodemont , cenově taky nic moc, ale mají asi nejvíc věcí.
    • 13
  9. dzavel

    Hodinky

    Po dlouhém hledání kovových digitáleh jsem si koupil plastové .
  10. dzavel

    Jak jezdíte sautomatem?

    Nechávám D, při delším stání se prý sám přepne na N. Točí do 5000ot? Kolik je max ot u toho motoru? Na benzín to zas není nic hrozného. Zkus sešlápnou plyn až na podlahu jestli nedojde k \"kick down\" a nepodřadí si auto samo.
    • 9
  11. dzavel

    řídící jednotka

    Musíš opsat číslo řj. Zkus obvolat vrakáče.
  12. dzavel

    Jezdíme na PLYN

    Díval jsem se jen na 6válec: BRC - 4000ZL (cca 24 500kč), STAG - 3300ZL (cca 21 000kč) BRC - v ČR 37-39 000kč, STAG - 27-28 000kč Firmy v pohraničí, které LPG legalizují pro ČR jsou o 300 až 600ZL dražší.
  13. dzavel

    Jezdíme na PLYN

    Tak dle magistrátu v Ostravě plyn nainstalovaný v Polsku nejde přihlásit v ČR (jediná možnost je homologace cena asi 10t kč ). Polská firmy by musela mít akreditaci či co od MDČR. V okolí hranic jsou firmy, které poskytují montáž v PL včetně přihlášení pomocí firmy v ČR za poplatek.
  14. dzavel

    Jezdíme na PLYN

    Nevíte někdo jak je to s montáží LPG v Polsku a přihlášením u nás? V Polsku dostanu papír s díly, které jsou nainstalovány a jejich homologační čísla. Firma mi vystaví i jakýsi homologační protokol. Bude to stačit?
  15. dzavel

    Presun OS na novy PC

    Máš učtenku a licenční nálepku? Pokud jo, tak to klidně nainstaluj.
  16. To samé dělám po 10 pivech . Asi taky obranný reflex nebo co .
  17. dzavel

    Reálna cena?

    Pěkná rarita , ale i přesto to takovouhle cenu nemá ani náhodou.
  18. dzavel

    306 lambda sondy

    Napětí jsem měřil normálním digi.měřákem a fungovalo to . Cena lambdy 1300kč je za origo bosch? To by bylo pěkné .
    • 8
  19. dzavel

    306 lambda sondy

    Zajeď na jinou diagnostiku. Bude tam chyba O2 oxygen sensor 1. nebo 2. . Nastartuj auto, lambda v závislosti na přidáváni plynu bude měnit napětí. Napětí mužeš měřit normálním měřákem, nebo to uvidíš na diagnostice. Napětí by se mělo pohybovat od 0,7V do 1,8V (ty hodnoty nevím zcela přesně). Tipnul bych to na první lamba sondu jelikož druhá je jen kontrolní. Cena je cca 2t kč.
    • 8
  20. Opravit brzdovky ať fungují i při brždění motorem:D a koupit nové gumy. 5-6tkm je za zimu dost, osobně bych si při tomto nájezdu koupil nové gumy (jedna vyjde na cca 1000kč).
  21. Kontrolní body jsou hezká věc, ale je to info, které policajti použít nemužou. Policajti Ti musí dokázat, že máš míň a šuplerou určitě ne . Pokud jezdíš v zimě s rozumem, tak si je nech. Jestli najedeš za zimu víc km a byly by 4mm nebezpečné, kup nové.
  22. Tak si představ policajta, který bude mít kalibrovaný měřák a bude Ti dokazovat setinu mm . Vždyť nemají ani hustoměr .
  23. Můžu potvrdit, že na zimákách auto v létě moc nebrzdí, takže jednoznačně přezout . Teď máš vzorek 4,3mm a kolik si ho sjel za zimu? Jednu zimu ještě odjedou a nikdo nebude řešit setiny mm, pokud by si náhodou měl 3,8mm .
  24. dzavel

    Aký máte názor na folie na 406

    Frozz : Na předních oknech můžeš mít folie, které budou mít propustnost i se sklem 75%. Příklad: origo skla mají propustnost 80% - legálně mohu na přední skla dát folie s 95% propustností (5% zatmavení). Známý určitě kecá . Folie i na předních sklech budou mít atest, i když budou mít zatmavení víc jak 75%, ale není to legální (to neznamená, že nejsou atestovány). Záleží na tobě jestli máš placku nebo dost financi v případě pokut.
  25. dzavel

    Aký máte názor na folie na 406

    Reflexní folie - zrcadlové (ne ty černé). Z klubu je má myslím AKCZ. Výhled z auta je super a do auta jde vidět asi trošku víc než s černýma. Jestli jezdíš do Ostravy, tak doporučuji navštívit www.tonovaniautoskla.cz . Je to velmi rozumný člověk co má přehled.
×
×
  • Vytvořit...