Kontrolní body jsou hezká věc, ale je to info, které policajti použít nemužou. Policajti Ti musí dokázat, že máš míň a šuplerou určitě ne .
Pokud jezdíš v zimě s rozumem, tak si je nech. Jestli najedeš za zimu víc km a byly by 4mm nebezpečné, kup nové.