Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    6+ místné auto - jake

    MB-R .
  2. dzavel

    ovladani tv pres stb

    Tady píšou něco o tom, že pomohla v druhém zařízeni (ne v TV) upravit i položky hdmi-cec časy ms. https://www.parabola.cz/forum/topic-98078/
    • 22
  3. dzavel

    ovladani tv pres stb

    Opravdu jen "heslovitě" je popsán viera link zde - http://eng.faq.panasonic.com/app/answers/detail/a_id/47304/~/how-to-connect-and-use-viera-link-™-hdavi-control-™-. Osobně nemám zkušenost, jak moc jsou které zařízení kompatibilní
    • 22
  4. dzavel

    Nastrik podvozku a dutin

    Byl jsem cca před dvěma měsíci s 206tkou v autochodura. Nástřik stál jestli si dobře pamatuji 4500kč. Auto smrdělo hezky cca týden, tak si myslím, že to šplíchnuli všude .
    • 27
  5. dzavel

    Pojištění

    Cenou, přístupem a rychlostí mě nikdy nezklamal zdejší člen @kajvet (česká pojišťovna) . Další místní člen, který umí pojištění je @skuci (dělá tuším více pojišťoven) Kalkulaci Ti jsou schopni udělat oba, záleží na tobě jak se potom rozhodneš .
    • 12
  6. dzavel

    306GTi-6 by Béďa

    @Béďa omlouvám se za vsuvku do tvého vlákna . @StibTo celkem hezky udělané video v tomto článku o přezouvání - http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/bmw-varuje-pred-prilis-brzkym-nasazenim-zimnich-pneu-prinesou-jen-problemy-navic/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu. Některé lidi nepřesvědčí nic
  7. dzavel

    Chytre hodinky Xiaomi - funguji?

    Jednou jsem si ti ověřil na klasickém měřiči tlaku a sedělo to (měřeno v klidu, v sedě). Samozřejmě, že to nenahradí kvalitní tlakoměr, ale o to asi ani u hodinek nejde (ono by člověk, asi ani správný postup měření vždy nedokázal dodržet).
    • 17
  8. dzavel

    Chytre hodinky Xiaomi - funguji?

    Tak já jsem na zkoušku koupil nějaké číny L6 color ( odkaz ). Do práce paráda, displej není moc čitelný na slunci (to snad ani při té ceně nešlo ), ale tlak i tep to měří celkem přesně. Aplikace už taková paráda není, ale historii tepu zaznamenává dobře, tlak jen když je appka spuštěna a hodinky spojeny přes BT. Kroky a vzdálenost, kterou jsem za den ušel zaznamenává, přesnost jsem neověřoval. Upozornění na hovor, atd není nic extra. Zatím přežily jeden pád z metru a stříkání barvou . EDIT: jo a důležitá věc pro mě - hodinky vydrží cca 5dní na jedno nabití
    • 17
  9. dzavel

    Nátlak CKP

    K prodeji resp. přepisu je nutný ověřený podpis. Pokud mají jen smlouvu a ne dokumenty na přepis, tak rozporovat zda se jedná o tvůj podpis. Kde si v době prodeje byl, kde došlo k prodeji...? Majiteli vozu prodal auto jeho otec? Otec nebyl vlastníkem a auto prodal?
    • 9
  10. dzavel

    P406 řadicí páka 5.st.

    Aktuálně řeším to samé. Originál v peugeotu 800kč. Na netu je neoriginál za cca 300-400kč a potom všelijaký tuning za různé ceny. Osobně budu kupovat asi z EBAY. Starší z vraku? V jakém bude asi stavu?
    • 7
  11. Kastle už na prvním postu nevypadal na rekonstrukci . Ono by šlo přehodit a provozovat v novém modelu?
  12. dzavel

    Stříkání dutin

    @ozzy56 máš někoho osvědčeného v Ostravě? Zatím se mi zdá nejrozumnější Chodura.
    • 35
  13. Měl jsem podobný problém...resp pedál spojky jakoby drhnul (drnčel). Výměna spojky, vidličky a lanka (samoštel). Problém byl v blbě nasazené vidličce na ložisku (byla trošku zešikma) a už se vše po čase začalo sját a sját až šlo ztuha mačkat spojku, protože se vše vyosilo. Motor 1,4HDI mechanik mě má moc rád, výměna je velmi příjemná práce na 206tce
    • 7
  14. dzavel

    Udírna

    Zvláštní chuť mají taky uzené arašídy nebo mandle (oboje solené).
    • 11
  15. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Hurvajz to je až děsivé . Tatík má Samsunga S9 a fotí opravdu hezky, UI zasahuje mocně (myslím vzhledem k možnostem čočky), ale fotky z toho oku celkem lahodí .
  16. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Kdyby jste někdo chtěli kouknout jak fotí profík, je o tom zajímavý pořad - https://www.ceskatelevize.cz/porady/11785619620-jak-se-foti/dily/ . Líbí se mi tam, že ukáže jak i nezajímavá část jde ozvláštnit
  17. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Měl jsem na mysli fotku od minimaxy..Hurvajz mě předběhl. Tvá vypadá trošku přesturovaně. Spíš jde o to, jestli takhle vypadala i scéna. Aby bylo jasno, nemám nic proti upravě fotky jakýmkoliv směrem, jen někdy to už přestává být fotka.
  18. dzavel

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Trošku nechápu v čem lidi vidí krásu udělat z fotky přematlaninu, která s realitou nemá nic společného. Je to zajímavý obraz, to asi jo, ale jak vypadá originál? Já beru pořád fotku jako zachycení okamžiku, dál jsem se nedostal .
  19. Dorazila....děkuji
×
×
  • Vytvořit...