Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. dzavel

    podpisy

    Myšleno tak že podpisy upravujete nebo že bude nové forum kde to prostě jinak než podle pravidel udělat nepujde? Podpisy některých jsou hrozné u jiných nesmyslné a hlavně roztahují příspěvky ale to děaljí i avatary a nálady, takže spíš by to chtělo komplexní řešení.
  2. dzavel

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Pro inspiraci: Jedna z \"modých smrtí\", která mi neva. Velikost písma bych neřešil - klidně přijdu blíž
  3. dzavel

    tablet

    nejspíš nebude zjišťoval jsem to před několika měsíci a nepovedlo se... Mám A73 a podle infa by nějaký měl fungovat. Nemám odzkoušeno. BT moduly zde. Radek Hurvajz a Peta: Ano omlouvám se. Napájení zvlášť to nemá. Bral jsem to podle staršího modelu A73.
    • 22
  4. dzavel

    tablet

    To nevím, ale má zvlášť zdířku na napájení.
    • 22
  5. dzavel

    tablet

    USB BT modul? Nějaký určitě fungovat bude.
    • 22
  6. dzavel

    Názory na inzeráty 406 coupe

    30t a nelegálně. Ber to takto \"nejde to\" .
    • 33
  7. dzavel

    Názory na inzeráty 406 coupe

    To jeho prodává majitel autoservisu. Z fotek poznáte top stav nebo tomu věříte, když to píše ? Stačí zavolat majiteli a snad prozradí víc než co je v inzerátu. Výměna automatu za manuál? Na to ani nemysli .
    • 33
  8. dzavel

    Jak rozděláváte oheň v krbu

    Tatík namáčí rolky z hajzlpapíru do rozpuštěného vosku. Vosk rozpouští ve starém friťáku. Délka hoření je podle počtu namáčení . To Ti teď asi nepomůže, ale aspoň víš co máš na příští zimu sbírat .
    • 49
  9. dzavel

    Centrální vysavač do domu?

    O tom jsem taky uvažoval, ale překopat pul baráku pro správnou funkčnost se mi nechtělo a v některých místnostech by to nebylo ani realizovatelné. Stavět nový barák tak ty prachy obětuju.
    • 16
  10. dzavel

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Jsem na tom stejně jako oddie a barenst.
  11. Haryk: klidně? Vždyť se to může i opakovat .
  12. Kde se to dá koupit Edit: Už jsem to našel . Je tam i další video. http://www.ebay.com/itm/Fantasma-OWL-On-wheel-Lighting-Image-System-17-2nd-Generation-WL1702R-/321040300542?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4abf7e39fe&vxp=mtr [upravil dne 21/12/12 00:52 od dzavel]
    • 8
  13. No každý jsme nějaký . Jestli tady někdo napíše, že by jí nebral tak se hlásí k 4% menšině
    • 48
  14. Šalda: dokud jsem si nedočetl to \"na pastvě\" tak jsem se zhrozil jaký otřesný zážitek to musel být .
    • 48
  15. Radku dal jsem vyhledat oba výrazy, ale jen jeden jsem shledal zajímavým .
    • 48
  16. A gumy si může nechat - mám vlastní
    • 48
  17. Auto má hnusné ale babu má naopak pěknou . Jestli to prodává jako komplet, tak mám vybraný vánoční dárek
    • 48
  18. Slečna je Susie Wolffová, taky celkem umí
    • 11
  19. Samotná smlouva by měla stačit a polopřepis je na jistotu. Czedisonek: Promiň ale hrubku ve slově prd jsem zatím neviděl . Zde info na prd.
    • 52
  20. dzavel

    STK - projdu nebo ne?

    Díky. Cena za půjčení jde, ale hlavně to je v regionu rázovitém . Lukáš_307 : To co se Ti tady někteří snaží naznačit je, že opravou nebude i do budoucna vše uplně ok. Prolez kabelové svazky - koukej kde jsou hrbolky (napojení) a překontroluj je. Možná bude snadnější sehnat kabelový svazek z vraku.
  21. dzavel

    STK - projdu nebo ne?

    Cena 2t už je zkousnutelná. Asi si nějaký seženu . Když jsem vybíral současné auto, tak jsem byl Autocentrále kde ten měřák měli. Origo lak byl na střeše a jednom blatníku . Pan prodejce: Jestli někomu vadí celolak tak hej já nic neskrývám. V inzerátu o celolaku ani čárka . Do několika jednotek se nedalo dostat, vstřiky objeté silikonem..
  22. dzavel

    STK - projdu nebo ne?

    oddie na kolik vyjde zkoušečka laku? Sry:xvul
  23. dzavel

    406 coupe vs Ford mondeo 220st

    Zas tu nacpu toho jaguára http://www.sauto.cz/osobni/detail/jaguar/s-type/11525785?goFrom=list
    • 71
  24. dzavel

    STK - projdu nebo ne?

    Projdeš, ale připrav si různě po kapsách stovky a dvoustovky . Normálně jdi na technickou a dostaneš výpis s chybama, na opravu pak máš měsíc.
×
×
  • Vytvořit...