Cena 2t už je zkousnutelná. Asi si nějaký seženu .
Když jsem vybíral současné auto, tak jsem byl Autocentrále kde ten měřák měli. Origo lak byl na střeše a jednom blatníku . Pan prodejce: Jestli někomu vadí celolak tak hej já nic neskrývám. V inzerátu o celolaku ani čárka . Do několika jednotek se nedalo dostat, vstřiky objeté silikonem..