Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Kamarád jednou potřeboval nutně vědět jak se jmenoval čtvrtý kačer z kačerů z Kačerova . Normálně mu to pověděli a půjčku si na ten hovor brát nemusel. Stačí číst. Platí se i za čísla začínající 8. Není to nemorální?
    • 9
  2. dzavel

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Náklady na koupi auta + první servis = vyplatí se šetřit na provozu (provozních nákladech)? Ušetříš měsíčně přinejlepším 3t, když tam budeš pracovat min 2 roky tak budiž, ale jinak. 406 je stejně bezpečná jako 306 . 607 je kasička. 407 je asi tak nejrozumnější, ale viz výše.
  3. Děkuji. Zahřívají se tak, že na nich nejde udržet ruka? Řešíš i nějak stmívání, resp regulaci? Ty ceny jsou masakr . Asi poskládám i něco pod pergolu.
  4. Můžeš prosím poslat odkazy zdrojů? Nezahřívají se? Nějaké odzkoušené žárovky 2835? Je celkem jedno jestli panel nebo podovka apod.
  5. dzavel

    Ročenka Peugeot Clubu 2014

    Opravdu kus práce, kus výborné práce. Když chceš i tu kritiku. Srazy: jedna fotky učastníku + jedna fotka aut/zajímavostí apod by mi stačila u všech.Přišlo by mi to přehlednější, kdyby každý sraz měl novou stránku. Dzana: chápu, že si zasloužil uctění památky, to je bez debat. Fotek by stačilo polovina + jedna černobílá. Recenze aut: Renault? Jak se dostal do ročenky PC ? Rozhovor s PeTrem: uvítal bych i 5 otázek na které odpoví všichni členové vedení nebo ikony klubu . Četlo se mi to výborně, jak stylisticky tak obsahově
  6. dzavel

    DIGI TV a špatný příjem

    Slušnější vyjde kolem 2t. Záleží jestli chceš i DVBT2 (do budoucna), DLNA, USB nahrávání apod. fičurky . Není problém koupit i něco do 1t. Nemáš náhodou satelitní tuner v TV? Parabola je kolem 500kč. Hliníková přes 1t. Přijímač na parabole (konvertor), který je kvalitní seženeš do 500kč. Digi TV je moc neřešilo, proto se vyplatilo koupit vlastní, stejně jako větší a kvalitnější parabolu.
    • 22
  7. dzavel

    DIGI TV a špatný příjem

    Digi TV co si pamatuji muselo být spojené UTP. Jestli konečně prozřeli, tak se omlouvám za chybu . Přijímače + ovladače vrátit 100%, hlavně si nechat potvrdit převzetí a to uschovat (po čase zkoušeli, že jsem nic nevrátil). Parabolu možná vracet nemusíš, záleží na jakého technika narazíš. Zvaž jestli koupit vlastní přijímač nebo platit měsíčně za přijímač od UPC. Poloha paraboly se nemění. Freesat má ruzné akce (programové zvýhodnění), občas HBO zdarma, ale hlavně je koukatelnější .
    • 22
  8. dzavel

    DIGI TV a špatný příjem

    Digi TV funguje, ale kvalita obrazu je mizerná, nemožnost vlastního řazení programu, řešení problému přes infolinku je bez odezvy (většinou nic neví). Jejich výpadky a výmluvy na slunce jsou taky celkem usměvné . Ano, Digi TV je možné mít nezávisle na dvou televizích, ale přijímače musí být propojené UTP kabelem. Freesat (UPC) je satelitní tv. Stačílo kliknout na odkaz, který je v postu výše . Freesat má mnohem lepší obrazovou kvalitu a bez výpadku. Cenově mají podobné nabídky. V nabídce je možnost také provozovat dvě (tuším že i tři) televize na jednu smlouvu (za další TV je poplatek 100kč), bez nutnosti propojení. Prostě jedna TV doma druhá na chatě, třetí u babičky . Skylink (czechlink) mi přijde obrazem nejkvalitnější a v nabídce má nejvíce programů v HD. Cenově je nejdražší.
    • 22
  9. dzavel

    DIGI TV a špatný příjem

    Digi TV je trest. Zkus satelitní TV od UPC http://cz.freesattv.tv/
    • 22
  10. dzavel

    Stropní světlo

    Možná jsem to špatně pochopil, ale jde ti o vnitřní stropní světlo, které je rozděleno na pravé a levé? Proč si nesundal dekl a nepodíval se jestli je žárovka ok? Proměř jestli tam jde nějaké napětí když zmáčkneš tlačítko.
    • 6
  11. dzavel

    "zamrzá" netbook

    Stáhni speedfan na sledování teplot nebo rovnou OCCT na otestování v zátěži (ukazuje taky teploty). Když se nic nepřehřívalo, tak byl vadný SSD disk, wifi a parkrát i touchpad - zpusobovalo to pády nebo ani nenajel. Ve správci uloh ti neběží něco na pozadí co užírá hodně výkonu?
  12. dzavel

    "zamrzá" netbook

    Přehřívá se něco? Win najedou, chcípne pokaždé v jinou dobu?
  13. Hernajs \"modernajz\" pobavil . Tak dobrému politiku klidně prominu i špatnou angličtinu, hlavně že umí vládnout .
    • 16
  14. dzavel

    Pomozte nám otestovat nové forum

    Jsem zvědavej jestli zustane hodnocení uživatelů . Na jednom nejmenovaném (OOOO) klubu z toho je pravidelně histerie mezi jedinci co si předávají negativní karmu - usměvné je i její řešení .
  15. Nevím čím si přesvědčivý, ale argumenty to nejsou. To nemyslím nijak zle, jen nevidím argument kterým pomoci caligulovi. Servis bude vesele plácat své a situaci nevyřeší. Je to jen o tom, jestli uznají vlastní chybu nebo ne a jak to zaplatit. Nátlakem je můžeš zaskočit, ale taky nasrat, o to víc budou plácat svou verzi.
  16. Tony Stark: chtěl bych tě vidět v jeho situaci. Není to lehké, domáhat se něčeho co není prokázáno jako vina servisu. Servis napojí auto a ono zdechne. Termín opravy je fajn, ale co uděláš když to stejně nebude opravené? Vrátit auto v původním stavu? To oni neumí...oprava ok, budou ji chtít zaplatit a tohle je jediné co bych řešil. Chování servisu je ostuda. Začni si hovory s přijímacím technikem nahrávat, poté požádej i informace přímo od mechanika, jestli se budou rozcházet můžeš něčím později argumentovat.
  17. Chyba, promiň . Novy dvur Opavy je arboretum (botanická zahrada). To ve Zlíně je prodejna, sice hezká ale prodejna .
    • 21
  18. Je mi celkem jedno jakou budu mít barvu . Volbu barvy bych dal spíš jako bonus jak psal Pe.Tr než za příplatek. Osobně by se mi nejvíce líbilo logo Peugeot než auto, které je věc osobního vkusu . Každopádně snaha se cení .
  19. Zlín - arboretum, ZOO. Ostrava - Dolní oblast Vítkovic, Landek park, ZOO. Osvětim je jasná, zajel bych i do Březinky. Směr Truntov snad Jeseník podle toho kudy pojedeš, dál jsem tím směrem neby :papal.
    • 21
  20. Kluci díky za osvětu . Až něco nenajdu na ebay kuknu už s klidem na Ali . Vvitty: nezažil jsem, ani si nedokážu představit jak by to probíhalo. Nakupuji do 500kč vyjímečně za víc, to jsou pro ně drobné.
  21. oddie: Psal jsem že je to osobní názor. Z okolí, o Ali moc lidi neslyšelo, ale paypal znají, ebay ještě víc. Platbu přes paypal nabízí i některé české obchody. Vznikl jako platební portál a ebay ho odkoupila. To že posílají peníze hned jsem nevěděl...pravda, studoval jsem jejich podmínky celkem dávno. Podle wiki má velké obraty, ale taky počítají celou Ali skupinu. Považoval jsem je za menší . Vvitty: Pravda. Ebay se nikdy necukalo, že prodejce to nebo ono. Po otevření případu jsem měl většinou peníze do dvou dnu. S tou bezpečností to je po hacknutí ebay učtu celkem jedno .
  22. Je to osobní názor . Paypal je známější, rozšířenější a doufám, že tedy i bezpečnější když je více použiván. Paypal nevznikl pro ebay, ale samostatně. Ebay přeposílá peníze hned? Není to až po 30dnech ochrany kupujícího? Párkrát jsem řešil nedodané zboží nebo poškozené a vždy peníze vrátili bez problému. Ali jsem nějak nestudoval, nevěděl jsem, že je nutné TN a potvrzení doručení, to je velké plus. Řešil jsi nějakou reklamaci na Ali?
  23. Má Visty, ale funguje to stejně . Na registry jsem používal CCleaner, ale potom jsem zkusil AML Free Registry Cleaner a ten odstraní mnohem víc zbytečností. Zkus, třeba ti pomůže. Přímo v programu je i nastavení spouštených programu po startu. Dej spouštěné programy \"all user\" ať vidíš všechny.
    • 7
  24. Ano, Ali je provozovatel(obchod, portál...) stejně jako ebay, ale paypal mi přijde duvěryhodnější. EDIT: Je mi jasné že podvodníci jsou všude, stejně tak jako slušní prodejci. Řešili jste už někdo reklamaci na Ali? Probíhá stejně jako na ebay? [upravil dne 15/6/14 19:23 od dzavel]
  25. kveton: ? Přečti si dva posty výše. Ebay (paypal) mi nevadí, nechce se mi platit na Ali kartou.
×
×
  • Vytvořit...