ahoj všem, tak najeto 5000 km a chtěl bych se podělit o svoje zkušenosti zážitky
1. Motor se mi zdá živější a lépe táhne od spodu, je to krásně pohodlné a hezky zvládá nerovnosti (v ostřejší zatáčce trochu odskočí zadek). Ve srovnání se služební Octavii III, je to nebe a dudy. Octávka je hlučná, těžká a uvnitř tvdá - plasty, sedačka, volant - taková prostě koncern.
2. Průměrná spotřeba dle tankování 6,3litru, hodnotím jako krásná spotřeba, většinu po městě (80%) a zbytek okresky.
3. Řadící páka v zimě studí a v horkých dnech rozpálené jak v kovářské dílně Jak toto řešíte, já už požádal manželku ať mi ušije nějakou bambuli nebo přemýšlím, že ustřihnu bílou bavlněnou ponožku
4. Sériové H7 vyměněny za Philips White a zlepšení tak o 50% - uvidíme jak to bude s životností.Jo dejte si taky bach, že r.v.2018 má v dálkových H7 nikoli HB3 jak je to v manuálu a třeba na AutoKelly - mám teď doma zbytečně 2x Philips WhiteVision HB3 P20d 12V 60W. 250 kč/kus
5. První zkušenost se servisem (Kopecký Vysoké Mýto) najeto 4500 km - na konci května mě náctiletý spratek při odbočování štrejchnul zadní nárazník (viz foto) a ujel, naštěstí jsem si zapamatoval SPZ a hned volal Policii ČR - do hodiny panáčka hlídka přivezla na místo nehody - pokuta a oprava z jeho pojistky. Na nárazník jsem čekal 3 týdny. Došlo naštěstí jen k výměně nárazníku, čidla senzoru a odrazky + kontrola a práce. Oprava dle technika zhruba za 30 000 CZK. No nebyl jsem z toho nadšenej, ale dobře to dopadlo a na dovču už pojedeme zase hezkým zlaťáčkem Jinak servis hodnotím kladně, profesionální přístup.
No tak to je zatím vše, přeji všem dovolenky bez nehod a návrat ve zdraví.