Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    marko306: Vlákno zmizelo kvůli duplicitě s tímto vláknem. Nemá smysl tady mít 2 vlákna se stejným obsahem. Nebo potřebuješ mít nutně i vlákno se Slovensky psanym textem? Jestli jo, tak věřim, že by šlo udělat toto vlákno \"univerzální\" s oběma názvy.
  2. Nějak se tady ta videa ze streamu rozmnožila. To vypadá, jako bysme neuměli koukat přímo na stream, tak ty odkazy dáváte furt sem.
  3. Stifler

    306 HDI Hotovo

    Krásný auto, ale v inzerci jsem nic neobjevil. Edit: Už se to tam objevilo [upravil dne 20.8.11 od Stifler]
    • 8
  4. Stifler

    ukažte svoji 406

    švejk: Někomu se to tak líbí (styling). Ale né každý to pochopí.
  5. Stifler

    John - 406 Coupe V6 = po STK // jezdime

    John: co sji musel mít při zápisu kol do TP? Sehnal sis typový list nebo jak to proběhlo?
  6. Stifler

    Tabulky pojistek v 406

    Aha, tak já ostřikovače světel mam, ale tohle relátko tam nemam, asi to mam řešený trošku jinak.
  7. Stifler

    Tabulky pojistek v 406

    Pavle, tak tohle relátko já v autě vůbec nemam, asi má benzin a diesel jinou pojistkovku v motorovym prostoru.
  8. Stifler

    ukažte svoji 406

    foxo: Asi aby to auto bylo vždy stejným směrem. Vypadá to tak líp a je to přehlednější.
  9. Stifler

    Tabulky pojistek v 406

    Hmmm...tak to nevim, ale mrknu se aspoň, jak to je řešený u mě v autě - jestli tam mam něco zapojeného nebo ne.
  10. Stifler

    Tabulky pojistek v 406

    Až mi ukážeš tu fotku, tak aspoň buduvědět, na co se mam podívat, takhle ani nevim, co tam mam. P.S.: Pošli mně nebo Scratchovi na sebe tel. číslo do SZ, vždycky si na tebe v Ústí u Staré Paky vzpomeneme, ale není tě jak kontaktovat. Jo a vždycky když jedu přes Jičíněves, tak koukám u hospody, kde parkuješ, jestli nejsi venku a nikdy jsem tě zatím neodchytil
  11. Stifler

    Lidskej nevkus

    wooody: Octávky se dělaly i s 1,4kou v motoru? Jinak ty 3D lampy, co sem dával Stibto a Andreww, tak ty denně vídávám na 306ce Luciferce kousek od baráku.
  12. Stifler

    Tabulky pojistek v 406

    Pavle, asi to nebude posilovač. Jestli myslíš tu jedničku, co vidím já, tak tam je napsáno \"počítač\". Jestli chceš zjistit, k čemu slouží jaké relé, tak sem zkus dát fotku, třeba se někdo s odbornými znalostmi chytí
  13. Stifler

    Chip nebo nechip 406 HDi

    Jen tak pro zajímavost - starki ve Slovenčině něco znamená?
  14. Stifler

    Chip nebo nechip 406 HDi

    dusan2: Už jsi tady na fóru mnohý (zejména z řad Slovenských členů), kteří si StRAkiho pletou se StARkim a nechápu proč. Co je na tom nicku tak zvláštního, že ho málokdo přečte správně? [upravil dne 8.8.11 od Stifler]
  15. Stifler

    Lidskej nevkus

    paul jane: Ano, i Škodovky jdou udělat pěkně. Sám jsem jich pár viděl, ale těch krásných je tak jedno promile v množství těch zprzněných.
  16. Už jsem zvědav, na co mě, Miniku, pozveš příště. To byla samozřejmě jen sranda, ale to grilování na minimaximální zahrádce bylo moc fajné. Děkuji ještě jednou za sebe i Ivetu.
  17. Stifler

    Jak smazat druhý OS?

    Jestli máš na tom disku pouze systém, tak nabootuj Visty a dej zformátovat disk. Edit: samozřejmě myslim zformátovat disk \"D\". Ale tím není vyloučeno, že už se ti ta obrazovka s výběrem operačníh systému nebude zobrazovat. [upravil dne 8.8.11 od Stifler]
  18. Stifler

    ŠEBETOV 2011-Vy nepojedete???

    nejlepší spaní je sklopit zadní sedačky do roviny a lehnout si do kufru - člověk má dost místa pod nohama i nad hlavou. Takhle se to dá dělat i v 306ce. Zeptejte se AKCZ nebo BOSSCZ - mají na to ještě trochu lepší návod, jak se vyspat pohodlně v 306ce (oddělávají zadní sedák).
  19. No, já byl na světě teprve 8 dní, takže jsem byl asi čerstvě doma z porodnice. Doufám, že to na mě taky nenechalo nějaké trvalé následky.
  20. Stifler

    ŠEBETOV 2011-Vy nepojedete???

    Radku, je už jistý, že nepojedu. Máme s kolegy v práci služební akci, která vychází na sobotu a které se zúčastním. Takže se opět uvidíme na nějakym minisrazíku někdy příště.
  21. Stifler

    ŠEBETOV 2011-Vy nepojedete???

    já nejedu, jak už je psáno jinde.
  22. Stifler

    406-ka - Evolution

    Moc pěkné fotky Za mě taky lišty bez chromu.
  23. To je hodně vostrý...
  24. Stifler

    Lidskej nevkus

    ChouLu: Ta 206ka nevypadá zase tak moc zle, je tady spousta mnohem horších kousků. paul jane: To víš, rodí se nám stále nové mladé generace řidičů, kteří mají plnu hlavu kreativních nápadů, jak vytunit svý první auto - většinou právě shadovky.
  25. Stifler

    Lidskej nevkus

    Příjde mi ten duplex jako okapový svody.
×
×
  • Vytvořit...