Až mi ukážeš tu fotku, tak aspoň buduvědět, na co se mam podívat, takhle ani nevim, co tam mam.
P.S.: Pošli mně nebo Scratchovi na sebe tel. číslo do SZ, vždycky si na tebe v Ústí u Staré Paky vzpomeneme, ale není tě jak kontaktovat. Jo a vždycky když jedu přes Jičíněves, tak koukám u hospody, kde parkuješ, jestli nejsi venku a nikdy jsem tě zatím neodchytil