Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Požadavek jsem si dal, ale vzhledem k našemu početnímu stavu a zimnímu opatření proti krádežím nás vedoucí upozornil, že některým požadavkům nemusí být vyhověno.
  2. Straki007: záleží na tom, kam by bylo potřeba přijet a na aktuálním počasí.
  3. Vim, že straki je machr, ale může se stát, že by se vyměnila ŘJ a nebylo by...
  4. Já s přihlašováním ještě vyčkávám na oficiální plán služeb na únor, ale pak to napravim.
  5. Mám jeden servis blízko sebe, že bych tam došel pěšky a navíc je předem přes známého dohodnuto, že bych jim tam auto nechal a oni by mi mohli zjišťovat, co je tam špatně a v případě, že by to nebylo dílama, co by tam dali nové, tak že je zase vymontují a vrátí bez mých nákladů navíc. Navíc mají drahou diagnostiku za 400.000,- Kč, která umí spoustu věcí (asi víc než PP2000) a mohu nastavit cenový strop, co kterého se mají vejít při pokusech, co s tim mam. Takže to vypadá na solidní nabídku, která by se asi neměla odmítnout. Jinak samozřejmě o Strakim vím, už jsem jednou cestu k němu do Chomutova vážil a vyplatilo se, závada odstraněna, super přístup a rychle odvedená práce a pro mě za hubičku.
  6. Stifler

    odvoz z Olomouce do Prahy

    Máme tady na to speciální sekci \"spolujízda - volné místo hledám a nabízím\", bylo by lepší to přesunout tam.
  7. Stifler

    svářečka plastů

    Použij hledání, nedávno se to tu řešilo.
  8. Tak od Strakiho zatím žádná reakce, ale vím, že toho má hodně a nemá čas se každému hned věnovat. Vypadá to, že až dorazí nová baterie od Godzilly, tak půjde auto do servisu na důkladnou prohlídku. Sám to asi nevyřešim
  9. Stifler

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Oni: Já ti poradim - udělej to jako Charlie1...ten furt kupuje a prodává nějaká kola....že prej to dělá jen kvůli tomu, že zkouší, která kola na auto padnou nejlépe, ale ve skutečnosti se na tom dá i vydělat.
  10. Stifler

    Lidskej nevkus

    Vítek1: Značka musí být vždy uprostřed. Výjimku má automobilka Alfa Romeo, která má možnost mít přední značku na straně a to jen díky konstrukčnímu řešení přední masky. Nikdo jiný výjimku nemá, všechna auta musí mít přední i zadní značku uprostřed.
  11. Už to tady někde je.
  12. Stifler

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    No, nemyslim si, že někdo může chtít tvrdit, že na gumách s profilem 35 nebo 40 je to pohodlné svezení. STačí jeden železniční přejezd nebo díra anebo nerovnost (zvlnění) silnice a ukáže se hned, že to nejsou gumy na pohodlí, ale je to jen můj názor.
  13. Stifler

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    Ale pokud jsou ta kola na 206ce, tak se zcela jistě podložkám nevyhneš...
  14. Dneska jsem si kartičku vyzvedl, děkuji.
  15. Stifler

    Výzva Policie ČR

    Jen bych chtěl poupravit rady Ferryho. Nikdo se, prosím vás, neodvolávejte na § 12 zák. č. 283/1991 Sb. nebo se vám policista vysměje. Tento zákon už od roku 2009 neplatí a nahradil ho nový zákon o PČR č. 273/2008 Sb., jak je psáno hned v úvodním příspěvku. Co se týče osoby blízké, tak má Ferry pravdu v tom, že v zákoně nikde není definován tento pojem, ale nadruhou stranu to neznamená, že to vymyslely média. Pojem osoby blízké používají i právníci a v podstatě tím nahrazují tu dlouhou formulaci o příbuzném v pokolení přímém, osvojiteli, ............... V mluveném projevu má tedy osoba blízká stejný význam, ale v nějaké písemné formě by se užívat neměla, protože to není právní pojem. V písemném projevu, např. nějaké rozhodnutí, usnesení apod. by se měla v případě nutnosti uvést celá zákonem uvedená formulace všech příbuzných a obdobných osob, jejichž újmu bych právem pociťoval jako újmu vlastní. Tolik k vysvětlení toho, co zde bylo psáno.
  16. Já myslim, že jednou to stačilo. Nemusim se prezentovat vždy a všude.
  17. Stifler

    ukažte svoji 406

    Ty si s těma kolama nedáš pokoj. Sám je měníš jak na běžícím pásu (kupuješ/prodáváš) a ještě k tomu nabádáš ostatní....
  18. Stifler

    P306 vybíjí se baterie

    Jakým způsobem mohu změřit ten klidový odběr?
  19. Dobra, děkuju ti moc.
  20. Jak to myslíš? Prosím o vysvětlení že to musel dělat tak dlouho, že i těch 9 minut bude hodně prostříhaných, resp. kdyby to video bylo nesestříhané a jen zrychlené, tak s tímto zrychlením by i tak mělo video mnohem větší délku než jen 9 minut.
  21. Stifler

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    a trefil jsem se tedy nebo ne?
  22. Stifler

    oniho 406 - kuuuuze... :)

    no, na autě nic zajímavýho nevidim...fólie jsi už měl od koupě?
  23. Straki007: Mam imobilizér v klíčku a ještě k tomu druhý v alarmu (Jablotron). Dneska jsem tedy vyresetoval tu ŘJ podle návodu od RH a bohužel žádná změna. Zase mi to při nastartování chcíplo. Je fakt, že už mam mrtvou baterku (nedobíjí se), ale řekl bych, že mi nová baterka v lepším startování nepomůže. Pokud bys měl náhradní ŘJ na zapůjčení, tak by to bylo super, jen nevím, jak bysme ji ke mně dostali.
  24. Tak se konečně podařilo podle Vojtova návodu vyndat ŘJ a tady je slíbené foto ŘJ pro Strakiho:
  25. Vojto, děkuju za radu. Hned to jdu vyzkoušet.
×
×
  • Vytvořit...