Já jsem teď taky natankoval E85 a N95 v přibližném poměru 1:1 (nádrž nebyla prázdná --> dal jsem tam 32 litrů E85 a 19 litrů N95, zbytek v 60 litrové nádrži byl čistý benzín) a zkušenosti s motorem GTi-6 (mé druhé tankování této směsi po cca 1 roce od sebe) jsou takové, že spotřeba je v podstatě stejná (vyšší byla u prvního tankování cca o 1 litr a teď na druhé nádrži se mi zatím po vyjetí půlky nádrže zdá, že je spotřeba stejná jako s čistým benzínem). Co se týče výkonu, tak já jezdím na pohodu a v běžných provozních otáčkách není znát rozdíl, ale když chci předjet a podřadím třeba z 6ky na 4ku, aby se auto rychle vzchopilo k nějakému slušnému zrychlení, tak se mi zdá jízda s E85 v nádrži línější - prostě mám pocit, že se samotným benzínem to šlo líp do otáček (teď to jakoby ztrácí dech), ale to by se třeba delším ježděním na ethanol změnilo, to nevím. Jinak motor mám v sérii, výfuk taky, jen mám vložku K&N v origo airboxu, nic víc, nic míň. Takže zatím jediná příjemná záležitost je, že jsem za nádrž vysolil cca o 300,- Kč míň a že je spotřeba pravděpodobně zatím stejná jako s čistým benzínem.