Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    Spodní kryt motru 306

    no, já to mám přišroubované do závitů, které již na autě byly na krytu seděly díry přesně do umístění těchto závitů, takže pohoda. No, já při výměně oleje kryt sundávám, není to žádná zátěž a vše se pak dělá pohodlněji.
  2. Stifler

    kopr 306 s16 skládání převodovky

    hele, já když rozebíral část sání (hlavně klapku), tak tam bylo taky mastno, ale mám dojem, že to způsobuje hadička, která jde od motoru, jinak samozřejmě sání za filtrem mastné není. Považuju to za normální jev a neřeším to. Na jízdních vlastnostech auta se to nijak neprojevuje - aspoň o tom nevim.
  3. Stifler

    Graffiti - foto

    Teda...já zírám.... asi stejně tak, jako jsi zíral ty jinde na můj názor...teď se karta obrací...ano, strávili jsme spolu nějaký čas na orienťáku na Kokořínským srazu, ale tohle bych do tebe neřekl...takový \"horký výlev myšlenek\". No, můj názor je takový, že si tito umělci můžou projevovat svou vášeň pro tento typ umění, ale jen tam, kde k tomu dostanou souhlas. Klidně ať jim i úřady oficiálně povolí nějaké zdi, na kterých si malovat můžou, proti tomu nic nemám a je pravdou, jak tu už bylo zmíněno, že kolikrát to dá nějakou novou \"tvář\" místu, které jinak působí opravdu nevzhledně či zchátrale. Takže já osobně toto nezatracuju, ale když pak kolegové musí co chvíli šetřit případy, kdy nějací zm*di počmárají vlakové soupravy či kostely apod., tak to už můj soucit s touto \"komunitou\" jde naprosto stranou.
    • 32
  4. Stifler

    Spodní kryt motru 306

    pak dej foto, jak vypadá.
  5. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    jj, mluvil jsem o tom s Tomem, když se za mnou stavil v Liberci. Ale to byste museli bejt i odborníci na rychlovýměnu některých částí (brzd a příslušenství) v podstatě \"za běhu\" (sundat z nápravy a bleskově nahodit na druhou nápravu a honem na auto...a navíc by nesměla nikde sáknout brzdovka... jinak v mém případě to bylo od nehody od předbývalého majitele - taky člena zdejšího klubu (dle fotky se divím, že to náprava vůbec přežila).
  6. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    Milane, geo zadku jde udělat, ale jen analýza, seřízení už nikdo neudělá. Mně takhle na geošce zjistili, že mám levé zadní kolo hnuté. proto už mám doma delší dobu nápravu z jiného GTi a furt není dost času jí dát do kupy, aby mohla jít na auto...navíc se budou muset některé věci sundat rovnou z nápravy na autě a dát na \"novou\" nápravu.
  7. Stifler

    GTi-6 (S16, XSi)

    ma.zek: No, čekal jsem více fotek. Tahle z toho akorát poznám, že je to nejpravděpodobněji model 1998 a s pořádným laufem...
    • 71
  8. Scratch: ses měl zeptat, když jsme se viděli. Jsem ti mohl předvést, jak funguje můj HTC Desire a určitě bys to pochopil, ovládání není nijak složité a možnosti OS Android jsou téměř neomezené.
    • 15
  9. Já jsem teď taky natankoval E85 a N95 v přibližném poměru 1:1 (nádrž nebyla prázdná --> dal jsem tam 32 litrů E85 a 19 litrů N95, zbytek v 60 litrové nádrži byl čistý benzín) a zkušenosti s motorem GTi-6 (mé druhé tankování této směsi po cca 1 roce od sebe) jsou takové, že spotřeba je v podstatě stejná (vyšší byla u prvního tankování cca o 1 litr a teď na druhé nádrži se mi zatím po vyjetí půlky nádrže zdá, že je spotřeba stejná jako s čistým benzínem). Co se týče výkonu, tak já jezdím na pohodu a v běžných provozních otáčkách není znát rozdíl, ale když chci předjet a podřadím třeba z 6ky na 4ku, aby se auto rychle vzchopilo k nějakému slušnému zrychlení, tak se mi zdá jízda s E85 v nádrži línější - prostě mám pocit, že se samotným benzínem to šlo líp do otáček (teď to jakoby ztrácí dech), ale to by se třeba delším ježděním na ethanol změnilo, to nevím. Jinak motor mám v sérii, výfuk taky, jen mám vložku K&N v origo airboxu, nic víc, nic míň. Takže zatím jediná příjemná záležitost je, že jsem za nádrž vysolil cca o 300,- Kč míň a že je spotřeba pravděpodobně zatím stejná jako s čistým benzínem.
    • 49
  10. Stifler

    Lidskej nevkus

    je fakt, že po Liberci 405ky nepotkávám a jinde je jich už taky po málu...je to už přecijen skoro veterán a pěkných kousků jezdí ještě míň.
  11. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    Tak to nikde neřikej nahlas, nebo ti přijde pokuta ještě za ty zbývající dva případy.
  12. Stifler

    306 5dv hatch 1,4

    Já čekal dle téhle věty, že půjde o kolegy ve státní \"zbroji\" a oni jsou to \"eMPíci\"... no, to je ještě dobře, že ti to rovnou neodtáhli. Parkování je na mnoha místech v republice značně problematické - není to jen věc Prahy, ale za to nemůže ani státní policie a ani \"eMPíci\". Ti se snaží jen zaplnit městskou kasu dle toho, jak někdo někde osadí značky a jiný zaparkuje.
  13. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Scratch: minulý týden? já mám za to, že to bylo včera...
  14. no, pokud mám informace dobré, tak si Pe.Tr už oslovoval lidi, s nimiž by chtěl pracovat, před posledními volbami, co byly, zda by nechtěli podat kandidátku, že by si s nimi dokázal představit dobrou spolupráci ve vedení klubu - to bylo tehdy ještě neoficiální oslovování. Teď by se to samé, co už proběhlo dělalo jen \"veřejně\" a bez kandidátek.
    • 63
  15. Stibto: proč by sem chodil, když už se mu motor pos*** a auto nejezdí?
    • 44
  16. MilanF1: podle mého bys v klidu mohl dělat pozici Schreeka - srazového koordinátora - máš s tím osobní zkušenosti (s pořádáním srazů) a myslím si, že bys i vzhledem ke svému věku dokázal přinést nové nápady, které tu dosud nebyly či alespoň zvýšit aktivitu dalších členů, aby se zapojili do pořádání srazů. Takže ode mě bys podporu rozhodně dostal. ...o Pe.Trovi nemá cenu se tu rozepisovat, tam je situace jasně daná - nikdo nepřinesl klubu tolik, co právě Pe.Tr a i když nevím, k jaké automobilové značce pracovně přesedlal, tak si myslím, že jeho setrvání ve funkci předsedy klubu by jistě na chodu klubu nemělo negativní vliv, protože kdo kdy byl ve vedení klubu zaměstnancem Peugeotu a jeho odchod by vedl ke zhoršení situace? ...netřeba odpověď hledati...
    • 63
  17. Vzhledem k tomu, jak moc málo je tato přestavba rozšířená mezi motoristy všeobecně a mezi pežoťáky už vůbec (natož u 308 a ještě jen v této motorizaci), tipuju, že se odpovědi nedočkáš. Samozřejmě, jde udělat přestavbu na libovolném benzínovém autě, to je jasné, ale zkušenosti sbírej spíše všeobecné než ke konkrétnímu autu a motoru - šance bude větší se něčeho dopátrat.
    • 44
  18. Stifler

    P406 CoUpE

    chce to trochu snížit, ale už takhle to nevypadá zle.
  19. Stifler

    GTi-6 (S16, XSi)

    tak sem hoď aspoň pár fotek a na přestavbu udělej sólo vlákno.
    • 71
  20. Stifler

    kopr 306 s16 skládání převodovky

    jj, na Challengerech to vypadalo dobře. Tady je inzerát mé bývalky, kterou majitel, kterému jsem ji prodal, prodával. Teď jezdí na klubu u člena Dakaros a už bez Challengerů.
  21. Stifler

    kopr 306 s16 skládání převodovky

    já teda nevim, ale mně přijde tenhle styl kol docela \"lacině\". Nejsou ošklivé, ale takové tuctové.
  22. Ještě dodělat ten spodek znaku v tom chromu a může to vypadat dobře, takhle je to viditelně nedodělané a připomíná mi to toto: [upravil dne 19.9.12 19:56 od Stifler]
    • 43
  23. Gratuluji a závidim. V Bibione jsem byl několikrát a je tam krásně. Je dobře, že i starší Peugeoti dokáží podržet, když je to potřeba a zvládají i delší trasy bez závad a ještě s krásnou spotřebou.
  24. Stifler

    Spodní kryt motru 306

    zdravím kolegu z Turnova. Co se týče zamezování ochlazení, tak to si myslim, že pokud bude, tak minimální, protože důležitější je nápor vzduchu ze předu než ze spodku. Proto se třeba na starší Schadovky typu 120, Favorit, ale viděl jsem to hodně i na Aviích, dával na mřížku mezi světly takový \"potah\", aby se ke chladiči a motoru nedostával ledový vzduch za jízdy a lépe se motor ohříval, takže bych spíš než kryt pod motor doporučoval něco, co bude v zimním období bránit ledovému vzduchu, aby ochlazoval motor ze předu.
  25. Stifler

    Lidskej nevkus

    Mnš se ta 309ka líbí. Nevim, jestli jsou na tom nějaké předělávané Speedliny, ale vypadají ta kola super. Ten rám ve vnitřku asi nebude kvůli závodům, když vidim, jak je interiér pěkně čistej a kompletní...
×
×
  • Vytvořit...