Vim, že se tu centrál na 306ku už probíral mnohokrát, ale nikde jsem nenašel řešení na svuj problém. Tak jak se všude píše, že je řídící jednotka centrálu u 306ky hatchback pod opěradlem zadní sedačky vpravo, tak tam ji já bohužel nemam. Měl bych jí mít někde na B sloupku pod plastama. Zkoušel jsem ty plasty sundat, ale je to tam fest přidělaný nějakýma úchytkama. Neví někdo, jak se k tý ŘJ dostat, aniž bych poškodil všechny úchytky držící to oplastování??? Jen doufám, že až se mi to podaří sundat, tak že tam tu ŘJ najdu a nezjistim, že tam neni. To by mě fakt dost naštvalo. Jen pro informaci - mam dálkovej infra centrál. Pokud má někdo již skušenosti s předěláním centrálu a rozebíráním plastů v autě, tak mi, prosím, poraďte. Nechci si rozbít půlku auta, abych se k ŘJ centrálu dostal.