Přejít na obsah

Stifler

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    5 333
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifler

  1. Stifler

    viko na svicky!!!!!!!!!!!!!!

    No, jestli myslíš zapalovací rampu, tak ta je myslim jako jeden celek....
  2. ŘJ mam taky, ale potřebuju se k ní dostat přes ty plasty. Když jsi odmontovával ŘJ, tak jak ses k ní dostal??? Edit: Doufám, že né vytržením plastů ze všech úchytů... [upravil dne 27/4/08 Stifler]
    • 7
  3. Vim, že se tu centrál na 306ku už probíral mnohokrát, ale nikde jsem nenašel řešení na svuj problém. Tak jak se všude píše, že je řídící jednotka centrálu u 306ky hatchback pod opěradlem zadní sedačky vpravo, tak tam ji já bohužel nemam. Měl bych jí mít někde na B sloupku pod plastama. Zkoušel jsem ty plasty sundat, ale je to tam fest přidělaný nějakýma úchytkama. Neví někdo, jak se k tý ŘJ dostat, aniž bych poškodil všechny úchytky držící to oplastování??? Jen doufám, že až se mi to podaří sundat, tak že tam tu ŘJ najdu a nezjistim, že tam neni. To by mě fakt dost naštvalo. Jen pro informaci - mam dálkovej infra centrál. Pokud má někdo již skušenosti s předěláním centrálu a rozebíráním plastů v autě, tak mi, prosím, poraďte. Nechci si rozbít půlku auta, abych se k ŘJ centrálu dostal.
    • 7
  4. Stifler

    Tak jsem si trošku hrál

    A co tam bylo potřeba tak hodně zamaskovat??? Máš fotky poškozených míst???
  5. Stifler

    Tak jsem si trošku hrál

    Dobrej nápad. Řekl bych, že to tomu autu sluší.
  6. Stifler

    Potkal jsem klubáka...

    Tak jsem ve čtvrtek večer seděl na terase jedný putyky v HK a zrovna když se ohlédnu na křižovatku pod terasou, kde jsem popíjel, tak kolem profičela 406ka člena Melandrose - vypadala fakt pěkně. V pondělí jedu opět na 3 dny do HK, tak tam třeba potkám někoho dalšího
  7. http://www.peugeot-club.com/topic/28966-torzne-tyce/ Edit: Dle fotek je doma stále i 406tá... [upravil dne 26/4/08 Stifler]
  8. Stifler

    406 coupé by tom406

    Teda je to brutus. To jsem zvědavej, jak bude vypadat úplně finální verze tohodle supersportu. Pokud vůbec dojde na fázi, kdy už nebude co zlepšit.
  9. No, fólie zatmavující skla se lepí zevnitř. Ale fólie na čelní skla (zpravidla proužek v barvě vozu) se lepí zvenku - tak si vyber.
  10. Já bych jen asi doporučil tohle vlákno přesunout do sekce \"Pojišťovny a jiní vydřiduchové\", tam by se to asi hodilo mnohem víc, než do pokecu.
  11. Stifler

    16\"alu na 306tku??

    Podle mě je to bez problémů. Když jde na 306ku dát 17\"ky... Max. použiješ malý podložky.
  12. Stifler

    COCKY DO SVETLOMETU

    No, zeptej se Přemy, ten si do svý 406ky instaloval xenonvý čočky z jinýho auta. Už se to tu probíralo, tak zkus pohledat.
  13. Stifler

    Naky videjka :)

    Tak ta 205ka je celkem drsná. prostě nesmrtelný auto
  14. Stifler

    Hl. strana si ze mě utahuje

    Já s tím problém nemam...
  15. Stifler

    dneska dalsia pokuta

    Že by tak trošku korupce???
  16. Stifler

    jdeme brodit

    Čoveče, jak tak na to koukám, tak mu ty mlhovky jsou asi hodně platný, když je má výš, než máš ty potkávačky. ale jinak bych se nedivil, kdyby tvý auto použil jako schůdek, aby se mu dobře nastupovalo do toho monstra.
  17. Včera mi Aleš řikal, že se mu zatim neozýváte na ty díly. Tak vyzývám všechny, co měli zájem o nějaký ty díly z jeho Coupátka, ať se mu ozvou na tel. číslo, co jsem napsal o 3 příspěvky výše, rád se s vámi dohodne.
  18. Na druhou stranu, když už tam jsou členitý a pro někoho možná \"drsný\" nárazníky, tak už k tomu patřej i nějaký lepší prahy, než aby byly tuning nárazníky a prahy sériovky bez úpravy. \"Když už, tak rovnou všechno\" nebo se taky řiká \"Buď všechno nebo nic\", tak si vyberte.
  19. Stifler

    Slovenská polícia

    A kolik jich v ČR u policie jezdí??? To bych chtěl vidět, kdy se v takovym taky svezu.
  20. Stifler

    video zvuk mé 106

    Zvuk dobrej. Prodlevy mezi zařazovanýma stupněma by mohly bejt kratší, ale nevadí. Ale nedá mi to a musim se zeptat: To ti při natáčení videa u kameramana furt někdo cvakal na klávesnici počítače nebo co to je za zvuk???
  21. Stifler

    Slovenská polícia

    Přesně tak předsedo, my máme ochcáfky ftédéíčku, naplecháčích, fzákladu a s volemajákama. :D Tak podle mě má Policie ČR pouze benzínový auta (když neberu Transportéry nehodářů, psovodů a jiný \"náklaďáky\") a v naprostý většině to nejsou Ochcávky, ale Fóbie a Filcky nebo ještě starší vraky typu Láďa Niva
  22. Stifler

    Dotz hanzo

    Zeptej se HUGO BOSSe, jak nacpal na svou 205ku 18\"ky kola, ten ti zaručeně poradí.
  23. Tam se pravděpodobně zase neobjevim já, takže aspoň doufám, že se budu moct koukat na velkou spoustu fotek...
  24. Krása...Škoda, že vás nebylo víc. Je to fakt radost pohledět na ty fotky...
×
×
  • Vytvořit...