Přejít na obsah

pesastor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 256
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele pesastor

  1. pesastor

    E85

    @Marenafnech si konecne vysvetlit se cinsky udelatko nadela jen problemy. Ono profi prestavba elektroniky nepredstavuje zrejme par dolacu Aliexpresu Navic stejne zatim nejsou nikde publikovany vysledky vetsiho souboru vozidel po dlouhodobem pouzivani CNG. Ale jak jsem psal Good luck!
    • 58
  2. pesastor

    kuna v motoru

    @MJSytic zeleny ekoterorisi te daj k soudu za srelbu na jiste osmnacti eurozakonama chranenou kuni
    • 49
  3. pesastor

    E85

    @TeoKdyz u jakekoli dodatecne dobastlovane autoelektroniky neni zajisteno ctabilizovane napajeni, nedivim se ze jedinym efektem je potom barevna hudba. Slusni a znali amateri nespolehaji na vyrobce [o jeho kvalite hovori uz to, ze tenhle udelator do auta dodava na napeti 5V] ale davaji k zamezeni indukcnich napetovych spicek na vstup obousmere tranzily. Ale kazdy sveho stesti strujcem, tak GOOD LUCK soudruzi!
    • 58
  4. pesastor

    E85

    @Marenaf Kdyz uz tak po E85 touzis a nemuzes bez toho zit tak: zacal bych tim, ze bych koupil ten stabilizator napeti a nechal si ho od nejakyho [auto?]elektrikare zapojt a k nemu pripojit tu vifikundaci pro rizeni E85. JA bych to na svem aute vyhodil a dal nicil zivotni prostredi ropnejma produktama ktery do bandy patrej
    • 58
  5. pesastor

    E85

    Pri podivnem chovani otazka zni @Marenafjestli ten odpor je zapojenej jako delic nebo jen v seri se zatezi. Jako delic budiz kdyz je dostatecne vykonnej [wattaz] aby unesl promennou zatez, v seri se zatezi bude napeti na zatezi cestovat kam se mu zamane podle odberu!!!
    • 58
  6. pesastor

    STK a FAP

    @Pacho69Pri spravne funkci - teorie - tj. vzdy probehne cely cyklus aktivni regenerace by mel mit FAP zivotnost predpokladanych 180k km. Saze se spali za pritomnosti aditiva a neni technioicky duvod proc by se FAP zanasel. JENZE tohle je teorie a praxe strom zivota zeleny!
    • 69
  7. pesastor

    Sekundární baterie v P607

    Matematika zakladni skoly mi rika ze odber 80mA predstavuje 2Ah denne, za tyden 14Ah.
    • 78
  8. pesastor

    Za kolik tankujete?

    @proreouz jsem ti to psal na jinem vlakne, JE to prorad bioetanol HOWGH
  9. pesastor

    STK a FAP

    pro vsechny: Vzhledem k tomu ze do Rakouska je to odtud par km a Rkusaci maj velmi "radi" Cechy, Slovaky a Polaky, nechte si od nekoho povykladat jak vypada NAMATKOVA kontrola Dieslu na dalnicni stanici AFSINAG. Zacina to bilou bavlnenou rukavickou do vyfuku. Dal nebudu popisovat byl bych tezce neobjektivni!
    • 69
  10. pesastor

    STK a FAP

    To porad nevysvetluje JAK lidi ocuravaj povinnej vypis OBD kterej se ma on-line posilat na MD a bez nejz nelze vystavit vyhovujici protokol STK!
    • 69
  11. pesastor

    STK a FAP

    Ted jsem be problemu @Tony Stark staricky P106 v benzinu nastesti kurvitka nema! Na predchozi, Cliu v dieslu mi tu emulaci nabizeli a divili se ze chci opravy. Jen me zajima jak je mozny ze pres veskery proklamace takovyhle auta prochazej a jezdej!
    • 69
  12. pesastor

    STK a FAP

    @proreoSTK maji prece povinnost sthnout a dokumentovat nefalsovatelnadata z OBD. Proto ten dotaz na emulaci EGR
    • 69
  13. pesastor

    STK a FAP

    Mne osobne by strasne zajimalo, jak prochazej auta s vyhozenym a jen emulovanym EGR ventilem.....
    • 69
  14. pesastor

    Značení benzínů

    asi jsem starej a blbej @proreo ale podle vykladoveho slovniku Ethyl-terc. butyl éter. Potenciální náhrada MTBE v automobilových benzínech za účelem zvýšení podílu „biosložek“ využívaných jako motorová nebo jiná paliva. Jeho výroba je obdobná jako u MTBE a vychází z etanolu a izobutenu.
    • 23
  15. pesastor

    Značení benzínů

    Ted jsem o tom psal na vlakne "za kolik tankujete": Na SK v okoli Trnavy u Shellky jsou VSECHNY benziny vc. premioveho V Power Racing oznaceny jako Ë5, takze NIKDE neni zaruceno ze neobsahuji bioslozky!!!
    • 23
  16. pesastor

    Za kolik tankujete?

    Dnes Trnava a okoli SK: 1,456 €/l . U znackovych vsichni stejne a vuuubec nemaji karterovou dohodu EDIT jeste pikantmost od Shellky: vsechny benziny oznaceny E5, tj. ani u premioveho V Power Racing neni zaruceno ze meobsahuje BB [Babisovy Biosra*ky]!
  17. pesastor

    Mléčná chladící kapalina

    Parkratse dolil NEJAKY Fridex! Ony kapaliny opravd nejdou misit. Nestalo se to po onom doliti??? Jestli ano, vypustit, PORADNE nekolikrat proplachnout vodou a nalit kapalinu ktera do auta patri!
    • 11
  18. @ozzy56za ctyri stovky a trochu prace je muze po zime vyhodit a dat novy.
  19. pesastor

    Mléčná chladící kapalina

    Zkus tesnost chladisci soustavy. Natlakuj za studena, zmer tlak. Nech pulhodku a znova zmer. NESMI utikat. Jde to i v domacich podminkach, kdyz obetujes jedno vicko vyrovnavaci nadrzky: Rozeber, nahoru dej ventilek na jizdni kolo a nafoukni pumpickou aspon na 1Bar.
    • 11
  20. pesastor

    Dentální trápení

    Neni nad treti zuby , ty nebolej!!!
    • 14
  21. pesastor

    Jaký VIF do 1.6Hdi

    VIF existuje ve 4 provedenich: benzin letni/zimni; nafta letni/zimni.
    • 9
  22. pesastor

    Babišova učtenkovka

    Lidi neblbnete! Vzdyzt CHUDAK BABIS prisle o misto v zebricku nejbohatsich Cecacku, tak mu to prejte
    • 38
  23. pesastor

    Tak už i Peugeot...

    Jenze @Péťa ty kontejnerove lodi az na male vyjimky nefiltruji vubec NIC, z vejfuku rovnou do luftu! Precti si o tome neci prosim nez zacnes psat jednoznacne zavery prip. davat dalsi cervene puntiky!
    • 29
  24. pesastor

    Tak už i Peugeot...

    Ony ty kontejnerove lode jiste vozej i nula emisni Tesly, nebo zde oblibene Leafy @ozzy56 . Jenze uhlikova stopa nikoh0 nezajima -> ze jen cesta par stovek "bezemisnich"aut takovouhle lodi zasvini zivotni prostredi vic nez stejny pocet TDIcek v dieslu za celou zivotnost!
  25. pesastor

    Tak už i Peugeot...

    Kdyz se budeme bavit o dieslech OBECNE @ozzy56 tak jedna velka kontejnerova lod vyprodukuje vic emisi nez cele Nemecko s Francii dohromady!
    • 29
×
×
  • Vytvořit...