Ona ta podlaha je nepodstatna vuci prednimu nosniku - TAM bys mel zacit a to tak ze hned nebo skocis na vymolu a s udivem zjistis ze se Ti zlomilo auto
Jinak ta podlaha vypada ze je zrejme origos
@morepower, @Péťa nikdo nebere Cinanum co jejich jest ALE konkretne tenhle telefon asi nebude to prave orechove z hlediska beazpecnosti - jak se obsahle snazil vysvetlit @Pacho69 . Nekriticke obhajovani ze zrovna tenhle mobilek je absolutne nej Nej NEJ mi prijde mimo misu. Krasne sobotni jitro preje zkostnately pertolhead
@Havlicek.Lukas ono zalezi jen a jen na tom, jestli telefon ma nebo nema funkcionalitu OSG. Kdyz ano, jde k nemu pripojit pres USB port libovolne ext.zarizeni, i ta kamera.
Dnes mi prisla Androidi USB mikrokamera - endoskop s prisvetlenim. Radost velika: vodotesna, prumer 7mm, dvoumetrovej kabl. Vyzkouseno na notebooku a parada JENZE jsem si neuvedomil ze zadny z nasich mobilu doma nema pozadovanou OTG funkci. Takze kdyz budu pri vymene svicek zitra koukat do valcu nebo hledat pod palubkou kablik, ponesu k autu notase.
Ale co by clovek nechtel za 2$
@morepower hluboce se kaju, sypu si popel na hlavu, trham svou togu: pochopitelne poradi je celkem jine - Cinan, kolo,.... dlouuuho, dlooouho nic a teprve takova bezvyznamnost jako ohen
Nejak nechapu Tvou logiku> nechas vymenit lambydy, kat, prohlidnout trysky. Nejde az tak o kvalitu LPG jako o rozptyleni kapalne faze do plynne... Zda se ze diagnostika CO autu je a terve PAK nasledna oprava Te nezajima??? Proste oparavdu ti Pepove z hospody rikaji asi ze je to blbost.....
@reznaluki NIKOLI po par tis.km. Pisu snad jasne o nedokonalemu prechodu kapalne faze v plynnou a mikrokapkach. Na mem aute k tomu doslo po ca 150 ti tis.km, kdyz doslo ke ztrate komprese na jednom valci a kdyz jsem zkoumal proc, bylo mi to takhlevysvetleno ze pri vstriku LPG pochopitelne nedojde k dokonalemu rozptyleni a mikrokapek bude cim dal vic v soouvuslosti se starim vstriku. Tyto MIKROKAPKY pochopitelne odhorivaji jinym zpusobem nez dokonale splynovane LPG a pri odjorivani berou s sebou i stenu valce/pistu!
@Ferry ono LPG ma jednu neprijemnou vlastnost: at se splynovam u karg.motoru nebo se vstriky nedochazi k uplnemu prechodu z tekute do plynne faze a mikrokapky LPG se usazuji na stenach pistu i valcu. Postupnym odhorivanim tehle mikrokapek dochazi k erozi az zmizi komprese..... PROTO doporucuji autorovi vlakna v prve rade diagnostiku zavady a nasledneou opravu nutnych komponent. V pripade ztraty komprese nez opravovat asi shanet jiny motor.
Technictejsi cestou by bylo zrejme DIAGNOSTIKOVAT ZAVADU zkusenym mechanikem s prislusnym pristrojovym vybavenim a teprve potom menit POTREBNE dily. Chaoticka metoda "vymenkar", typu on Pepa v hospode povidal ze u Vochcafky pomohlo vymenit lambdu u auta s timhle najezdem obvykle jen nici penezenku bez patricneho efektu.
Zase TADY pujdu proti mainstreamu: Z Aliexpressu kupuji veci, ktere tady nejsou bezne nebo obtizne jen obtizne k sehnani. V posledni dobe treba vterinove lepidlo tvrditelne nainstalovanym UV svetlem co objevil Peta nebo USB 7 mm prumer mikrokameru s prisvetlenim pripojitelnou ke smartphone, ci akumulator k 10 let sparemu notebooku Toshiba
Mobil je z meho pohledu spotrebka dostupna vsude; navic max. na rok, na dva - nez odejde "ku*vitko"zvane baterka - u ktereho chci po rozbaleni bezchybne pripojeni k evropskym sitim a v pripade poruchy okamzitou opravu. To byva u Cinana obcas problem. Naic po rozbaleni sypany caj na displeji me docela zveda tlak.
Takze asi tak - mobil z ciny z meho pohledu NE
Mladík v drogerii: „Dejte mi balíček kondomů, příchuť jahoda, anebo ne: malina. A existuje jablko? A máte i banán?“
Děda za ním: „Synku, chceš píchat, nebo vařit kompot?“
prece kdyz napisu ze tak jako kazdy rok ani letos do Chorvatska nepojedu, je snad normalni napsat slusnou formou PROC a autor ani nikdo dalsi by nemeli mit duvod k tomu aby jim rupla cevka a skoncili na voziku!
Zkus striknout na ten konretorek do ktereho strkas tu malo svitici LEDku trosku Kontroxu. Kdyz nepomuze tak ostru hodinarsky seoubovacek a napruz TROCHU kontakt v tom konktoru. Je to siiilena piplacka
@Fruktis Zm*da s vazelinou vyresil nejkrasnejc muj oblibeny autor Jiri Kulhanek v Nocnim klubu uz pred vic nez deseti lety. Mysli ze by se tohle reseni hodilo pro @ds77 ktery tak rad rozdava cervene tecky.... aby si taky trochu uzil hihi
mam dojem se zase cena autorizaku tak moc nelisila od toho "hrubeho odhacu". Tak nerozpoutavej vachne a pocitej s tim ze autorizak si za vsechno necha zaplatit vic nez jouda z garaze co vopravuje skodofky
@Vena garážmistr byl jsi rychlejsi!!!
Mam dojem ze za cas, ktery autor vlakna venoval pisemnemu premysleni na tema jake spotrebicekoupit by mel objetych 5 showroomu zde dokola vysvetlovanych renovovanych a zavedenych vyrobcu vcetne komunikace "z oci v oci" se zatupcem znacky.
Jenze autor ma nabicku z Ikea na Concept a od nas vsech ocekava sdeleni ze znacka Concept je World leader v kucynskych elektrospotrebicich a je cely vedle ze se k tomu az na jednu vyjimku nikdo nema!
Sorry za uprimnost!
Ten integrovanej obvod je olezlej jelakym zeenm svinstvem. Vlhkost plus zbytky smacedla pri pajeni vlnou dela podobne oxydacni proukdty, ktere byvaji oidvve. Tak v prvni rade kartacek na zuby, lih a poradne ocistit. Pak dej zet a vyzkoseju, MOZNA se stane nepravdeodpbnej zazrak a bude to jen timhle