Přejít na obsah

Ticcino

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 158
  • Registrace

Vše od uživatele Ticcino

  1. Pokud si dobře pamatuji, tak to sklo samotné dát dolů nejde. Takže leda vymontovat celé světlo a sklo z toho vyklepat.
  2. Ticcino

    baterie

    Přímo zkušenost s ní nemám. Koukni do auta, kolik tam máš místa, ale mám neblahou obavu, že bez dodatečných úprav ji tam moc nedostaneš.
  3. Ticcino

    údržba auta

    Výhoda autorizovaných servisů je v tom, že (jak už někdo psal), na všechno mají normy. Pokud to stihnou dřív (což asi nestihnou), tak jejich plus. Pokud jim to nejde a trvá to dýl, tak je to jejich problém. Nedostaneš to naúčtované. Je pravda, že cenově jsou výš než podkůlňáci. Já ale prohlídky nechávám dělat v Peugeotu. Olej si vozím svůj. Nikdy nebyl problém. Ještě je tam příjemná slečna na recepci, dá se platit kartou a ještě ti druhý den volají, zda bylo vše v pořádku nebo zda máš nějaký komentář či stížnost.
  4. Ticcino

    Přední dveře

    Dej nějakou fotku. Třeba bude levnější oprava než hned výměna. Pokud není poškrábaný / prasklý lak, tak to jde vyrovnat. Jinak bych volil taky vrakáč jako druhou možnost. V servise to bude drahý jako svině. Střeva z původních dvěří určitě použijí, ale i tak to máš od oka 30.000. Kolegyně měla odrbanou kliku a promáčklé dveře na Audi A3. Opravu šacovali na 20.000. Já se jen smál (že se do té ceny nevejdou). Nevešli. přesně o osmdesát tisíc. Oprava stála 100. Ale šlo to přes pojišťovnu.
  5. Ticcino

    Celne sklo 307

    To je víc než 400 éček. Tolik mi řekli před dvěma lety v autosklech. Naštěstí jsem nové sklo nakonec nepotřeboval koupit.
  6. No, pokud ti no na starou baterku fungovalo, na novou to nefunguje a po vrácení staré to zase funguje, tak je jednoznačně chyba v baterii nebo ve způsobu založení do DO. Zkontroloval bych, zda používám správnou baterii, zda je + tam co má být a né obráceně a případně bych zkusil ještě jinou baterku.
    • 9
  7. Ticcino

    Celne sklo 307

    Ty nemáš alespoň čelní okno připojištěné? Já, když jsem zjistil, že nové stojí přes 12 tis. jsem ho pojistil hned. A teď, ať ho rozbije kdo chce, zaplatí to pojišťovna. Tobě držím palce.
  8. Ticcino

    Jste pro nebo proti solení vozovek?

    Ono po takovém tom ujetém snížku se jezdí hezky. Ovšem jen pokud tam projede 10 aut za den. Pokud by jich jezdily tisíce, tak už to nejde. Koleje, výmoly. Sypání šutrama/štěrkem přináší rozbitá okna, omlácený lak, obrovské náklady na úklid po zimě. Takže jednoznačně solit.
  9. IMO nesmyslná akce. Nikde nevidím jasně definováno, proti čemu protestují a hlavně komu to chtějí dát najevo. Píšou o nekoncepčním řešení dopravní situace nejen v Praze. A kde jinde? Zmiňují jen snížení rychlosti kvůli hluku. S tím souhlasím, že je to fakt řešení nějakého chytráka nicméně je nejlevnější. Ale kvůli tomu nemusím dělat protestní akci touto formou. Prostě si myslím, že se jen parta magorů dohodla, že znepříjemní život dalším lidem tím, že budou dělat bordel na silnici. Pokud totiž bordel neudělají, tak si jich stejně nikdo nevšimne. Je to zbytečné plýtvání časem, benzínem a penězi.
  10. Ticcino

    nakupujete obuv u Vietnamcu????...

    Malému děcku bych boty u vietnamců nekoupil. Teď bych jen opisoval Alušku... Co se dospělých bot týče, tak tam jsem ochoten koupit cvičky když jedu na dovolenou a potřebuju nosit něco do vody - když tam jsou ostré šutry. Hadry, džíny apod. není problém, když člověk počítá s tím, že to moc nevydrží. Jinak věci vyrobené z odpadu (PET apod.) nemusí být nutně nekvalitní. Stejně tak výrobky z Číny nejde házet do jednoho pytle. Záleží kdo to vyrábí a jak to vyrábí.
  11. Ticcino

    Patice v předním světle

    Jestli nemá na mysli jen takovej ten čmuk, co se nastrčí na žárovku. Ten kontakt...
  12. Jo, tohle ukazovali včera v televizi. IMO se dědek zbláznil. Jen vrata od tý garáže musely stát víc než celý auto. Navíc ho má pěkně orezlý. Dveře do kuchyně jsou omlácený. Dávám mu rok, maximálně dva...
  13. Ticcino

    Kdo použiva jaký mobil?

    Bosch 908 Nokia 3310 Motorola V66 Siemens CX65 LG KM900 Arena Paradoxem je, že čím novější mobil, tím víc funkcí a nižší cena.
  14. Ticcino

    Uchytenie rezervy na kombíku

    Fotku bohužel nemám, ale ono na tom není nic moc k vidění. Prostě je to plastová bednička se zalisovanou kovovou vložkou, do které se zasune ta \"kuželka\" co je na navijáku a celé i s kolem se to přitáhne pod auto.
  15. Ticcino

    Servis olej

    To počítadlo odpočítává kilometry do další prohlídky. Pokud ale dřív dojde \"čas\" tak to náhle skočí někam k nule. Vyresetovat se to dá. Viz příručka k autu. U mě se to dělá takto: Vypnout zapalování Stisknout tlačítko nulování denních km a držet ho Zapnout zapalování Začne to odpočítávat Jakmile se objeví =0, je to vyresetováno
  16. Ticcino

    Olupovanie laku zadneho kufra

    --- omyl.... double post... ignorujte... [upravil dne 26.1.2010 Ticcino]
    • 9
  17. Ticcino

    Olupovanie laku zadneho kufra

    Máme to tu takto všichni. Zatím to nerezne. Někdo to řešil snížením nárazníku. Dveře víc nahoru vysadit moc nepůjdou. Ještě můžeš zkusit rozříznout průhlednou bužírku a nasadit ji po celé hraně pátých dveří. To mě ale jen tak teď napadlo...
    • 9
  18. Ticcino

    zkušenosti s meteostanicí

    Mám nějakou, asi za 1500,- Značku nevím. Resp.jsem viděl naprosto stejné stanice s různými značkami, čili to bude nějaký noname. Má to takový velký displej, rádiem řízené hodiny, pameť na tlak, vlkhoměr, teploměr, grafické znázornění jak bude (odhadováno z vlhkosti a průběhu tlaku). Lze na to napojit až 6 čidel. Předpovídá to počasí tak na půl dne dopředu. Úspěšnost to má tak 50%. Na dálkovém čidle je samostatný displej ukazující teplotu. Jediný problém je v tom, že jsem v paneláku a někdo má asi stanici podobnou a občas chytám cizí čidlo. Jinak spokojenost. Takže rada odemně: pokud bydlíš v paneláku, tak můžeš mít problém s rušením nebo falešnými signály.
  19. Ticcino

    Tažné zeřízení nefunguje

    To nevím, tohle tažný neznám. Kde tam čemu co překáží? Netrefils to někde o nějakej rantl? Můj tatík má jakési sundavací na Oktávce a tam je třeba před namontováním zakroutit jakýmsi knoflíkem (zajedou kuličky), pak se to nasune a dorazí, v tu chvíli v tom lupne, knoflík se protočí, kuličky vylezou a už to nejde vyndat. (ano vím, zvláštní popis funkce, nicméně jsem tím chtěl říct, že se to docvaknout jen tak samo nedá - musí se to \"našponovat\" a pak zasunout) Jestli nebude nějaká podobná funkce i u tebe...
  20. Ticcino

    Táhne do auta

    Hehe, mám podobný pocit, ale nevím jak je to s těmi zatáčkami. Zkusím se na to soustředit.
  21. Ticcino

    ventilátor chlazení

    Hele, já nechci rejpat, ale proč musím jezdit kvůli regenari FAPu po dálnici? Nestačí jet po normální silnici třeba 90 na čtyřku? Nebo 70 na trojku?
  22. Ticcino

    Práce v těhotenství

    Včera jsme měli školení ohledně BOZP a v testu byla otázka, kolik smí ženská tahat kilo. Nově je to 20 mimochodem. Tak jsem se rovnou zeptal jak je to s těhotnejma. A paní říkala, že těhotný dřív mohly nosit do 5kg. Dnes to není specifikováno. Dokonce ani není nikde nařízení, že nesmí dělat v určité hodiny. Nicméně, je třeba si uvědomit, že případný potrat se BERE jako pracovní úraz a pokud by k něčemu takovému došlo, tak se to bude prošetřovat a zaměstnavatel si tím zadělává na slušné problémy.
  23. Ticcino

    Práce v těhotenství

    Mám dojem, že v těhotenství ženský nesměj pracovat noční směny. Nevím jak je to s odpolední směnou. U nás v práci byly těhotný vždycky jen na ranní směně. Ona ale zřejmě nemá směnný provoz. Ohledně tahání těžkejch věcí, by tam mělo být 15kg pro normální ženský. Těhotný nevím. Nejlepší je fakt promluvit s doktorem a jít na rizikový těhotenství. Stejně už má tvoje manželka jen tak 3 měsíce, kdy si \"odpočine\". Poslední měsíc už odpočinkem není a následující dva roky už vůbec ne. Takže proč si ty 3 měsíce ještě kazit prací s debilním šéfem...
  24. Ticcino

    LG KM900 Arena

    Tak s těmi SMS se to vyřešilo. Ono, když zbývá asi 15 znaků do konce sms, tak se tam objeví transparentní okno s počty zbývajících znaků.
  25. Ou, sorry. Já tu v práci nemám zvuk...
×
×
  • Vytvořit...