Přejít na obsah

Ferry

Uživatel
  • Počet příspěvků

    18 889
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele Ferry

  1. zde porovnani zarovky H7 a xenony H7 na mym aute
    • 40
  2. Ferry

    zatuhlé zámky dveří

    radeji par dnu nechat pusobit, nez jen chvili, kazdej den trochu striknout nejakeho toho uvlonovace jak je WD, ale dokaze to byt dost zarostle, ja jeden zamek musel rozdelat uplne a mechanicky ho ocistit
    • 10
  3. diky tomu, ze jsem to menil uz jednou cca pred 4 lety a sroub a ty matice jsem tenkrat maznul vazelinou, tak to nastesti nebylo zarezly, preventivne jsem to jeste pred tremi dny striknul sprejem na uvolnovani, takze to slo dobre, nemusel jsem nakonec ani sundavat hrdlo nadrze jako posledne, na jame byl lepsi pristup, nez kdyz jsem pod tim lezel v garazi na zemi, takze mi to netrvalo asi ani hodinku
  4. potreboval bych sehnat nejakej takovejhle procesor, nevali se nekomu doma nevyuzitej ?
  5. Ferry

    Kitovat nebo vyklepat?

    To Medved: aby se mu nevratila nadrz cela a neprastila ho po kebuli [upravil dne 18/11/09 Ferry]
    • 58
  6. Dnes konecne vyreseno, po vymene silentbloku, ktere drzi stabilizator u kastle klepani ( a posledni dobou uz spis bouchani) zmizelo takze pokud uslysite pri prejezdu nerovnosti klepani nebo bouchani, tak jako by vam nekdo mlatil rukou do vika kufru, zkontrolujte tyhle gumy za 150Kc/ks
  7. Ferry

    Poděkování Devils-night

    Tak musim Davidovi taky podekovat, jednak za dily, jednak za nekolikere pujceni montazni jamy a v neposledni rade mu verejne poprat k dnesnim narozkam, takze vsechno nejlepsi :potlesk
    • 19
  8. Ferry

    Špatná Poloos alebo niečo iné?

    jestli vzali kotouce o 2mm tak jsou akorat tak na vyhozeni, pac 2mm jsou tak max rozdil tloustky noveho kotouce (10mm) a tloustky minimalni povolene (8mm), cili prvni co udelat, kotouce vyhodit, dat poradne nove, nove desky, okruh naplnit novou kapalinou a poradne odvzdusnit delal jsem brzdy na svoji 106 pred rokem a pul a na pedal se staci krive podivat a kdyz by clovek nebyl pripoutanej, tak je na prednim skle [upravil dne 18/11/09 Ferry]
    • 22
  9. Ferry

    je temostat OK ???

    presne takhle mam rucicku ted kdyz je vic zima a nijak to nehonim taky, vyleze tam cca za 5 minut jizdy, kdyz pak jezdim po praze a postavam v kolone, vyleze si na 90, vubec nic neres, fugnuje ti to 100%
    • 29
  10. Ferry

    posilovac rizeni

    hadice se lisi dle motoru, prevodovky a i samotneho rizeni, je jich vice typu, jednoznacnou odpoved by dal pouze servicebox. Jinak to prekrimpovani novych hadic nekde kde delaji hydrauliku je asi nejlepsi zpusob
  11. Ferry

    poradte pls - sportovni filtr?

    ja mam konus od K&N schovanej v originalnim boxu (box jsem musel trochu upravit) kdyz byl pridelanej jen primo na sani, tak to melo sice docela peknej zvuk, ale jak to tahlo teplej vzduch, zvlast v lete, tak to vubec nejelo, nepomohlo ani privedeni vzduchu zpod auta a odstineni, na rozjezd, kdy tam nebyl zadnej napor vzduchu to stejne bylo chciply cistim originalni cistici sadou
    • 14
  12. drzet tlacitko nulovani, zapnout klicek zapalovani a po chvilce pustit, objevi se nuly a dalsim stisknutim si zvolis novy servisni interval
    • 15
  13. Ferry

    nahly pokles vykonu o polovic

    zkontroluj ty hadice od turba, jak ti tu radili
    • 9
  14. Ferry

    čirá optika 406 old

    panubohu do oken, bez cocky nebo jine paraboly se to neda pouzit
    • 14
  15. Ferry

    čirá optika 406 old

    ee, touhle cestou ne
    • 14
  16. je stejny jako ostatni oleje splnujici stejne vykonove specifikace ACEA nebo API , jen je asi trochu predrazenej kdysi u nas v laborce delali chemicke rozbory ruznych oleju a castrol mel nizsi oxidacni a nitrifikacni odolnost nez treba Total (ten je doporucovan Peugeotem a splnuje Peugeot specifikace) takze se ten olej driv opotrebuje osobne leju Total 7000 ( vymenna lhuta dle doporuceni 15000km) vymena me vyjde na 600Kc i s filtrem a vic neresim [upravil dne 17/11/09 Ferry]
  17. Ferry

    blbne imobilizer

    prelamane draty u konektoru klavesnice, bud ho odpojit pri nastartovanem motoru a nebo opravit ty draty
    • 12
  18. Ferry

    SERVISNA KNIZKA na 406 coupe 3,0 V6

    k cemu ti bude cizi serviska ? to jako abys ji mohl podstrcit pri prodeji auta ?
  19. myslim ze tenokrat se stihnu dostavit
    • 15
  20. Ferry

    Zkušenosti s LPG a rady

    taky to bylo za temer idealnich podminek, bezvetrny letni den, navecer v nedeli, zadny provoz, stabilni rychlost 75kmh (i pres vesnice - proste za kazdou cenu se vyvarovat slapnuti na brzdu) trasa Pelhrimov-Praha po stare silnici
    • 33
  21. presunuto ad otazka, zkontroloval bych ozubeni na tom nahonu cidla, taky jsem to resil a i kdyz jsem vymenil cidlo (taky z vrakace) tak to porad nefungovalo, problem byl v tom, ze jsem neprohledl to ozubeni a soupnul tam jine cidlo s tim puvodnim ozubenym koleckem. Kdyz jsem ho podruhe vyndal a poradne otrel od oleje, bylo videt ze je osoupane a pak stacilo uz jen vymenit ten nahon a vse bezelo i se starym cidlem. V horsim pripade bude opotrebovany i protikus v domecku na diferencialu, to pak bude treba sundat poloosu, demontovat domecek a vymenit to ozubene kolecko uvnitr Jinak novy nahon stoji v peugeotu do 200Kc, ten protikus v diferencialu bude drazsi, to z hlavy nevim
    • 17
  22. Ferry

    Zkušenosti s LPG a rady

    jj taky mam tu zkusenost, pri cene plynu kolem 10-11Kc moc nekoukam na to, jakou mam spotrebu ale nekdy se snazim jet na spotrebu, to se pak da jet v poho kolem 8,5-9l, nejmensi spotrebu jsem dokazal 6,7 [upravil dne 16/11/09 Ferry]
    • 33
  23. u remene vubec nepoznas, jestli je pred smrti nebo ne, kdyz uz je to rozebrany, udelal bych rozvody komplet
    • 45
  24. lacinejsi to o moc neni a ani ne lepsi, neodpada ti ten start studenyho motoru a vseobecne se doporucuje motor prohrivat radsi pomalou jizdou, nez nechat ho placat studenej na volnobeh jinak jete funkcni webasto se da sehnat kolem 5000, magicar je cca 3500-4000, takze to vyjde skoro nastejno [upravil dne 12/11/09 Ferry]
  25. Ferry

    olej v sacom potruby

    odlucovacem oleje, ale vetsinou se to nijak neresi pro predstavu, http://images.google.cz/images?hl=cs&source=hp&q=oil+catch+tank&btnG=Hledat+obr%C3%A1zky&gbv=2&aq=f&oq= [upravil dne 12/11/09 Ferry]
×
×
  • Vytvořit...