presunuto
ad otazka, zkontroloval bych ozubeni na tom nahonu cidla, taky jsem to resil a i kdyz jsem vymenil cidlo (taky z vrakace) tak to porad nefungovalo, problem byl v tom, ze jsem neprohledl to ozubeni a soupnul tam jine cidlo s tim puvodnim ozubenym koleckem. Kdyz jsem ho podruhe vyndal a poradne otrel od oleje, bylo videt ze je osoupane a pak stacilo uz jen vymenit ten nahon a vse bezelo i se starym cidlem. V horsim pripade bude opotrebovany i protikus v domecku na diferencialu, to pak bude treba sundat poloosu, demontovat domecek a vymenit to ozubene kolecko uvnitr
Jinak novy nahon stoji v peugeotu do 200Kc, ten protikus v diferencialu bude drazsi, to z hlavy nevim