u stareho modelu jsou zezadu dva Torx srouby, tusim T20, ty drzi samotny airbag, takze odbojit akumulator, pockat jeste chvili na vybiti pripadnych kapacit, pak demontovat ty dva srouby, sundat airbag, odpojit opatrne jeho konektor a odlozit stranou na mekky podklad zadni stranou dolu, pak zbyva povolit sroub na volantu, to je torx tusim T50 ( je dobre oznacit si vzajemnou polohu hridel-volant pro opetovnou montaz, nebo alespon mit kola rovne) nevyndavat ho uplne ven, ale aby drzel na par poslednich zavitech a pak dlanema zespodu bouchnout do volantu smerem k sobe (pokud by se vyndal ten sroub uplne, mohlo by se stat, ze volant pri uderu povoli a skonci ti v usmevu , takze sroub vyndavat az kdyz je volant uvolnen z tisicihranu na hrideli )