je to modra Rhodes M0MP (nebo taky KMP) ale jeste to porovnej primo u lakyrnika jestli to sedi
jinak v peugeotu se da sehnat opravny lak v male lahvicce se steteckem jako u laku na nehty
[upravil dne 14/10/09 Ferry]
no tady se neda mluvit o sytici jako takovem, zde ridi bohatost smesi ridici jednotka na zaklade nekolika cidel a reguluje volnobeh pomoci tzv. volnobezneho ventilu, jinak zvaneho tez krokovy motor volnobehu nebo kratce krokac.
bud je tedy spatne cidlo teploty chladici kapaliny ( zelene ) nebo je zaneseny krokac
To Petr myslis, jako ze by ho po testu prodali a objevilo se pak v CR v bazaru s oznacenim nikdy nebourano, velmi zachovale, malo najeto ?
koukal jsem na ten VIN kod a byla to 406 vyrobena 29.6.2001 s minimalni vybavou, jen airbagy a klimatizace
podle toho clanku mela 506 vychazet ze 406 a mela mit ten 2.9V6 motor
jinak teda tyhle nacrtky jsou pekne hnusny vypada to spis jak nejaky zprzneny mitsubishi lancer, nez neco od peugeotu, to bude asi hodne neoficialni nacrt
menil jsi s motorem i kabelovy svazek, nebo ten zustal ze stareho ? Ridici jednotka zustala taky stara ?
zkontroluj ukostreni a pripojeni baterie a jeji napeti, pri nespravnem palubnim napeti to muze takhle blbout
taky muzou byt prelamane dratky u konektoru te klavesnice zezadu
[upravil dne 14/10/09 Ferry]
tady mas test bezpecnosti Euro NCAP z 1997 http://www.euroncap.com/tests/peugeot_406_1997/20.aspx
zde pak novejsi model 2001 http://www.euroncap.com/tests/peugeot_406_2001/105.aspx
[upravil dne 14/10/09 Ferry]
omezovac podle otacek, zasahne treba i na jednicku, u 1.8 16V to je pri cca 7100, zacne to delat takovy hnn hnnn hnn
nezkousel jsem to na vlastnim motoru, ale slysel jsem to u jine 406 na vlastni usi
[upravil dne 14/10/09 Ferry]
jen takovej dodatek, pokud bys to kupoval na ICO, HP pak zkracuje zaruku ze 2 na 1 rok
momentalne jsem taky dostal ukol vybrat ntb a tohle me docela nemile prekvapilo
realna maximalka u 406 1.8 16V 81kW na pneu 195/65 R15 dle GPS 217kmh (dle tacho 220) otacky cca 6850
jinak po nemecku na tempomat stabilnich 190 bez problemu ( ale papa pak 13.5l LPG/100km )
[upravil dne 14/10/09 Ferry]