na LPG jde z vyfuku dost pary, daleko vice nez pri provozu na benzin, nemusi to byt nutne nejaka zavada, pokud se voda neztraci a nejsou tvrdy hadice k chladici. Kdyby se palil olej, bude to hulit modre
na druhou stranu samozrejme muze byt v haji tesneni pod hlavou, pripadne specialne u auta s LPG se muze dostavat chladici kapalina pres zpuchrelou membranu ve vyparniku LPG do sani, ale to by ta kapalina mizela.
jinak u AG jsou vicemene jen dve moznosti proc to cuka (tedy pokud se bavime o cukani pri studenem nebo malo prohratem motoru) bud je zaneseny ventil na vysokotlakem privodu LPG do vyparniku, nebo v horsim pripade je praskla membranka ve vstrikovaci a do motoru jde pak nekontrolovane mnozstvi LPG cili prilis bohata smes, membrana ma zivotnost cca 100tis km a nelze ji sehnat jako samostatny ND, zbyva pak jedine moznost vymenit cely vstrikovac za cca 12 000Kc, nebo neoficialni cesta nahrazeni membrany doma vyrobenou z membranoveho platna viz
k vymene nadrze jiz bylo napsano, proste bez platne nadrze nelze udelat ani emise ani STK, proste po 10 letech je treba ji vymenit, zda vydrzi sama o sobe dele, nikdo neresi a nikdo se tim nezabyva
[upravil dne 23/11/09 Ferry]