Přejít na obsah

Ferry

Uživatel
  • Počet příspěvků

    18 889
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele Ferry

  1. Ferry

    Olej - Servo

    no jsou to jine specifikace ,neco jako u brzdovky DOT 4 a DOT 5
    • 29
  2. Ferry

    bílý dým za autmem

    Co to jen muze byt za auto
    • 15
  3. Ferry

    Olej - Servo

    ja daval do 406 a i do 106 od valvoline , ten total AT42 jsem taky nikde v eshopech nenasel
    • 29
  4. Ferry

    Olej - Servo

    rikam u FX tady z klubu objednej Valvoline ATF Dexron III
    • 29
  5. Ferry

    Olej - Servo

    Pozor na to, Fluide ATX neni to same jako Fluide AT42 !!! ATX splnuje normu Dexron IID a to je neco jineho nez Dexron III , je treba najit si vykonnostni specifikace k danemu vyrobku a porovnavat podle toho To Doctor, objednej si u FX tady z klubu tu litrovku Valvoline Dexron III a tu tam nalej [upravil dne 26/11/09 Ferry]
    • 29
  6. Ferry

    Olej - Servo

    splnuje specifikace Dexron III, takze jakoukoliv jinou kapalinu, ktera ma stejnou specifikaci napr. Valvoline http://valvoline.cz/cs/shop/detail/40-prevodove-oleje/120-atf-dexron-iii-1l pripadne http://www.zbozi.cz/items?q=Dexron+III&sId=i75Mp3CswXgGeWzYu2b8&prevItemType=new&maxStockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&paymentType=&createTime=&credibility=&r=zbozi1&itemType=new&order=cheap&oldShire=&shire=&minPrice=&maxPrice= [upravil dne 26/11/09 Ferry]
    • 29
  7. Ferry

    Proč ne/volat 800760760

    nz, rado se stalo
    • 22
  8. Ferry

    Proč ne/volat 800760760

    7,50 J17 H2 5-ET45 PLECHOVÝ RÁFEK
    • 22
  9. Ferry

    Proč ne/volat 800760760

    na novem modelu 607 jsou kola tyto : 1) 7,50 J17 CH 5-ET45 ARCTIQUE 2) 7,50 J17 CH 5-ET45 TOSCA 3) 7,50 J17 CH 5-ET45 NABUCCO
    • 22
  10. Ferry

    Proč ne/volat 800760760

    tak uplne presne je to takhle na 607 stary model byly tri druhy hliniku viz obrazek 1) 7,00 J16 CH 5-ET39 MARGUERITE 2) 7,00 J16 CH 5-ET39 VIVACE 3) 7,50 J17 CH 5-ET45 FELINE
    • 22
  11. Ferry

    Proč ne/volat 800760760

    to je lepsi podivat se osobne do serviceboxu, je to par kliknuti, vsechny hliniky na 607 maj ET 45
    • 22
  12. Ferry

    Brzdy Ferodo

    no sportovni provedeni Feroda oznacovane jak DS Performance urcite nebude jen o litr levnejsi nez ATE, tam jsou ty ceny uplne nekde jinde, pokud se bavime o te tride pro klasicke pouziti v seriovych vozech (ferodo premium) tak tam jsou ty vlastnosti stejne
    • 31
  13. Ferry

    Brzdy Ferodo

    rekl bych, ze to rozhodnuti zavisi jen na preferenci znacky a akceptaci te ktere cenove nabidky, vysledek bude pritom stejny napr. u mych aut: na 406 jsem kupoval Ferodo na cele auto, pac byly levnejsi nez ATE, na 106 jsem koupil dozadu bubny a pakny od ATE protoze ty vychazely levneji nez od Feroda a na predek slo Ferodo, pac kotouce od ATE byly zase naopak drazsi
    • 31
  14. Ferry

    Brzdy Ferodo

    rozdil 5kg na kotouci je nesmysl, urcite jeden udava hmotnost 1ks kotouce a druhy cele sady cili 2ks
    • 31
  15. na zvetseni disku doporucuju free nastroj Easeus, behem 2 minut prerozdeli misto na partitions presne podle vasich predstav http://www.extrawindows.cz/easeus-partition-master-rozdeleni-disku-ve-windows-zdarma delal jsem to zrovna nedavno na dvou PC a krasne to bezelo jedna finta, pokud uberete misto z disku D, uberte ho posuvnikem tak, aby vzniklo neprirazene misto mezi stavajicim C a D diskem (tedy ubrat misto na disku D musite \"zleva\") pak uz jen staci posuvnikem u disku C zvetsit partition do neprirazeneho mista a pri dalsim restartu program vse prerozdeli a je hotovo, doporucuji nechat mezi obema partition C a D maly kousek neprirazeneho mista, treba 2-5Mb, pokud to natahnete jezdcem uplne nadoraz, vetsinou to zahlasi chybu a volny prostor k C nepriradi [upravil dne 24/11/09 Ferry]
    • 48
  16. Ferry

    vaha vzduchu 1.4i

    nema, ma MAP senzor
  17. ja mel pod tou krytkou s vyobrazenim kulisy sroub, ale je to pripad od pripadu, nekdy je to tam jen proste narazene
  18. Ferry

    výměna pruhů

    no jde to ,chce to obrousit 400 papirem, nastrikat zaklad na plasty, pak plnic, vybrousit, pripadne jeste jednou ten plnic a navrch metalizu a ciry lak, je to dost prace a ve finale do toho nekdo na parkovisti drcne, nebo otevre moc dvere a muzes to delat znovu, je to sice hezky, ale praktictejsi je to nechat v cerne, prece jen to jsou ochranne listy a obcas se o to neco otre
    • 7
  19. Ferry

    Brzdy Ferodo

    ATE bych zaradil k vyssi stredni tride v druhovyrobe, proste pohoda a neprohloupis pokud koupis
    • 31
  20. Ferry

    plyn, zamok, biely dym........

    ja taky jezdim kolem 75- 80 stC ve meste pri poskakovani se to ohreje na 90 zkus jeste vycistit krokovy moturek na vzduchove klapce (dej si tady vyhledat napr. slovo krokac) prip procti jinak ty membrany tezko zkontrolujes, bez repasovaci sady bych se do toho nepoustel, neda se to rozebrat bez poskozeni tech starych membran a tesneni reduktoru
    • 7
  21. Ferry

    Predný nárazník

    nebo takto
    • 10
  22. Ferry

    Predný nárazník

    je to vcelku jednoduchy, nejhorsi je otocit takovyma pojistnyma kolikama v rohu narazniku tesne pod blinkrama, dela se to dirou v plastovem podbehu (je zakryta takovou ovalnou gumovou zaslepkou) a je potreba mit cca 30-40cm dlouhou tycku na konci do L prumeru cca 4mm, tou se zahaknout do toho cudliku a otocit s nim o 90st. pak uz jen povolit srouby v predni masce, demontovat plastove kryty pod mlhovkami, demontovat tech par sroubu co drzi spodni kryt motoru a na bocich je jeste prisroubovan k narazniku, je to intuitivni
    • 10
  23. Ferry

    plyn, zamok, biely dym........

    na LPG jde z vyfuku dost pary, daleko vice nez pri provozu na benzin, nemusi to byt nutne nejaka zavada, pokud se voda neztraci a nejsou tvrdy hadice k chladici. Kdyby se palil olej, bude to hulit modre na druhou stranu samozrejme muze byt v haji tesneni pod hlavou, pripadne specialne u auta s LPG se muze dostavat chladici kapalina pres zpuchrelou membranu ve vyparniku LPG do sani, ale to by ta kapalina mizela. jinak u AG jsou vicemene jen dve moznosti proc to cuka (tedy pokud se bavime o cukani pri studenem nebo malo prohratem motoru) bud je zaneseny ventil na vysokotlakem privodu LPG do vyparniku, nebo v horsim pripade je praskla membranka ve vstrikovaci a do motoru jde pak nekontrolovane mnozstvi LPG cili prilis bohata smes, membrana ma zivotnost cca 100tis km a nelze ji sehnat jako samostatny ND, zbyva pak jedine moznost vymenit cely vstrikovac za cca 12 000Kc, nebo neoficialni cesta nahrazeni membrany doma vyrobenou z membranoveho platna viz k vymene nadrze jiz bylo napsano, proste bez platne nadrze nelze udelat ani emise ani STK, proste po 10 letech je treba ji vymenit, zda vydrzi sama o sobe dele, nikdo neresi a nikdo se tim nezabyva [upravil dne 23/11/09 Ferry]
    • 7
  24. Ferry

    akční nabídka-výměna oleje

    ja na parkovisti pred panelakem vyndaval starter i palubku vymenit olej je vcelku trivka, nekolik borcu uz jsem videl menit olej v podzemnich garazich v nakupnich centrech, ale tam to docela hlida ochranka a pokud to odhali, okamzite vykaze ven
    • 12
  25. pocitam ze HDD bude SATA a jsou spatne zavedene ovladace SATA radice, nebot XP je nativne neobsahuji - musi se tedy pred zacatkem instalace nahrat po stisku F6 z FDD, nekdy pokud nejsou ovladace nahrane se kousne uz samotna instalace, nekdy to pak blbne takhle [upravil dne 23/11/09 Ferry]
    • 29
×
×
  • Vytvořit...