Přejít na obsah

Ferry

Uživatel
  • Počet příspěvků

    18 889
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele Ferry

  1. Ferry

    olej do 307sw

    INEO ECS ma snizeny obsah popela, cili je vhodnejsi a doporuceny (nekdy je dokonce predepsan jako vyhradni olej) pro auta s FAP filtrem (coz bude tvuj pripad) [upravil dne 14/5/10 Ferry]
    • 32
  2. neni problem, otackomer fungovat bude a bude ukazovat spravne. pokud jde o stejnou modelovou radu (r.v.95-4/99 a pak 4/99-01 a 01-05) je to bez problemu zamenitelne mezi sedan/coupe/kombi , vzdy je treba sehnat budiky, ktere maji zezadu stejne pripojovaci konektory, tedy nejstarsi verze zluty a modry, prostredni bily a cerny tusim, a ta nejnovejsi ma pak uz jen jeden cerny konektor
    • 22
  3. Ferry

    Brzdy

    z 1.9D ne, pouze 1.9TD ma stejny jako 2.1TD rozdil je v prumeru kotouce 263mm vs. 280mm ty slabsi brzdy 263mm maji motory benzin 1.6, 1.8 8V, 1.8 16V a 1.9D vetsi brzdy 280mm maji pak benzin 2.0 8V Turbo, 2.0 16V, 3.0V6, 1.9TD 2.1TD a 2.0HDi pokud chces silnejsi brzdy, lze bez problemu zamenit komplet \"brzdice + kotouce + desticky\" [upravil dne 14/5/10 Ferry]
    • 7
  4. zalezi taky jaky ma to dodatecny dalkovy ovladani zapojeni Teoreticky staci zapojit 4 draty, + a kostru, a pak zamykaci a odemykaci drat (ty se pripoji na draty u originalni ridici jednotky centralu, ktera zustane v aute zapojena, tusim ze u 405 je nekde pobliz sloupku rizeni, nebo za kastlikem spolujezdce, takova sediva krabicka 3x5x15cm)
  5. Ferry

    Diagnostika Lexia

    aktualizaci muzes ignorovat, ja jsem jednou dal stahnout, ale nevim jestli se neco stahnulo a aktualizovalo, mel jsem notebook pripojen zrovna jen pres wifi, takze ani nevim, jestli zrovna v tu chvili fungoval internet. na VW jsou jiny kabely, jednodussi a levnejsi, pochybuju, ze by PP2000 kabel fungoval s VW
  6. Ferry

    Potrubí

    co od toho cekas ? a myslis, ze to spocitas lip, nez original ?
    • 9
  7. Ferry

    Odpojený konektor

    pripomina mi to konektor, ktery je ve 406 na dverni spinace pro vnitrni osvetleni, pripadne alarm, mozna priprava pro spinac hlidani otevreni kapoty, kdyz by se tam montoval alarm kazdopadne vede do toho jeden drat kostra, druhej drat by se snadno dal dohledat podle cisla, ktere na nem bude vytisteno Ale asi bych to taky videl na ty mlhovky [upravil dne 13/5/10 Ferry]
    • 9
  8. Ferry

    Jaká navigace do 5000,-?

    hmm ze zkusenosti bych ti doporucil do auta koupit klasickou jednoucelovou navigaci s velkym displejem a do terenu si pak koupit nejakyho rucniho garmina duvody jsou predevsim velka navigace + prehlednost + dotykovy displej + ovladani prizpusobene provozu v aute - vydrz baterie - mala presnost pri male rychlosti pohybu (typicky chuze) rucni garmin do prirody + podrobne turisticke mapy + moznost napajeni z AA baterii + odolnost prachu, vlhkosti + presnost pri rychlostech chuze pokud bys mela zajem, sehnal bych ti velkou navi do auta kolem 2000, podrobnosti pres SZ
    • 22
  9. Ferry

    Vyfukove svody

    ze by tesneni mezi svody a prvnim dilem vyfuku ? po zahrati se roztahne a mezera se zmensi a utesni je to takovej krouzek slisovanej z dratku a uvnitr je neco jako slida, pri vymene je dobry vymenit i srouby a pruziny
  10. Ferry

    nádrž

    mail mam v podpisu. v sobotu budu na srazu na Seci i s diagnostikou, muzes se stavit, treba na neco prijdem. (myslim ze jsem to psal uz v nejakem tvem jinem tematu) EDIT ted jsem si v tom druhem vlakne precetl, ze v sobotu uz neco mas, tak to nic. No mohl by to byt ten ventil odsavani, viz obrazek vyse [upravil dne 13/5/10 Ferry]
    • 8
  11. Ferry

    nádrž

    evidentne podtlak v nadrzi, tim se nadrz deformuje, zveda plovak a tim zdanlive stoupa i hladina na palivomeru, nejspis ucpany odzvdusnovaci ventil, na odvzdusnovacim potrubi podel nalevaciho hrdla. Zkus jizdu s nedotazenym vickem nadrze, zda se to zlepsi. Dalsi moznost by jeste mohla byt ta, ze je zasekly elektromagneticky ventil odsavani benzinovych par. Ten by i mohl rozsvecovat kontrolku diagnostiky. Je umisten v pravem podbehu nebo nekde pobliz kastliku RJ motoru, je to takovej valecek, z kazde strany do nej jde hadicka a ma dvoupinovy hnedy konektor. na obrazku pod cislem 5. [upravil dne 13/5/10 Ferry]
    • 8
  12. tak z toho vytahni stary ovladace pred reinstalem napr. Driver Genius
    • 57
  13. Ferry

    Poutáte se i vzadu?

    vetsinou jako ridici upozornuju na pripoutani hned pri nastupovani, mam se rad
    • 44
  14. Ferry

    406 Diagnostika

    To Lubokpz: ani nahodou
    • 10
  15. a myslis, ze dorazis do tmy nebo s tebou mame pocitat jeste v sobotu rano, az pojedu ja
    • 8
  16. pro predstavu by to chtelo pichnout na diagnostiku a precist chyby, pak by bylo mozny se od neceho odrazit Prijed o vikendu na sraz na Seči tam bude nekolik clenu s diagnostikou (vcetne treba me) tak se da neco zjistit
    • 9
  17. Ferry

    Kontrolka airbagu

    jednotka je pod rucni brzdou, musis sundat stredovy panel. Konektory jsou pod sedackou, oranzova barva a oranzovy draty k nim, uvidis je na prvni pohled. Obvod bych s pripojenou jednotkou, bagama a pyropatronama nemeril, radeji bych vse predtim odpojil (a pred odpojenim samotnych komponent radeji odpojit i baterku a pockat cca 15min, i kdyz naposled jsem jednotku odpojoval jen pri vypnutem klicku a nic to neudelalo, nicmene nahoda je svine )
    • 10
  18. Ferry

    Prasknutný podblatnik

    a nesel by ten starej jenom svarit pajkou ? vetsinou je to nejaky polypropylen a ten se svaruje vcelku v pohode, staci si sehnat nejakej kousek stejnyho materialu, abys mohl pripadne pridat do svaru trochu hmoty a bude slouzit jako novej
    • 6
  19. Ferry

    Prasknutný podblatnik

    predni cast 7136 S6 a zadni cast 7136 S8
    • 6
  20. Ferry

    406 Diagnostika

    tak ho zase klidne prodej, chodit ti bude pouze PeugeotPlanet 2000 ( je to HW i SW, na ebay cca kolem 5000)
    • 10
  21. Ferry

    imobilizér

    to je problem, to mas klavesnici ? jestli neznas kod, tak je to pruser, jedine sehnat nekoho, kdo umi v tyhle ridici jednotce deaktivovat immo prehratim SW v pameti EEPROM nebo sehnat jinou ridici jednotku se znamym kodem.
  22. Ferry

    Co na něj říkate? peugeot 406

    hmm to bych nerekl, interier to ma taky novy, jak budiky, tak displej, panel klimy atd. klidne tam ta EW7J4 muze byt no za 15 na dily, proc ne [upravil dne 11/5/10 Ferry]
    • 19
  23. a system odvzdusneni a nalevaciho hrdla je zde
    • 19
  24. je to nekde na tomhle obrazku ? palivovy potrubi shanet asi na vrakaci, nebo tady v sekci Nahradni dily Prodam Samotne kolinko jako novy dil v peugeotu urcite nebude, navic ty spojky jsou tam zalisovany za tepla a tezko by se to rozebiralo i kdyz teda mozna by to mohla byt ta spojka pod cislem 10, orig. obj. cislo 1566 12 za 46.50Kc [upravil dne 11/5/10 Ferry]
    • 19
  25. Ferry

    Co na něj říkate? peugeot 406

    mno nevim, ta matna cerna uz tak byla ? mam z toho rozporuplne pocity, na jednu stranu je to docela zajimavej napad - matnej lak, na druhou stranu je to dost fusersky, spis to vypada, jak kdyz je to poskladany z nenalakovanych dilu v cerne zakladove kataroforeze z druhovyroby, navic kazdej dil ma jinej odstin, viko kufru, zadni dvere, zadni blatnik, kazdej dil jinej lak. Ty prinejtovany plechy na zadnim narazniku vypadaj taky jako nejaky provizorium. Tuzingovy zrcatka ala M3 v chromu maji svou hvezdnou eru taky za zenitem, ale budiz. BTW proc je na palubce v miste airbagu ta dira ? (nebo je to jen nejakej stin ? ) Mno nevim osobne bych takovy auto nebral ani nahodou a vyhnul bych se mu velkym obloukem, videt ty fotky v inzeratu, tak ani nepremejslim, ze bych se na to jel nekam podivat, za ty prachy by se nasly rozhodne lepsi kousky [upravil dne 11/5/10 Ferry]
    • 19
×
×
  • Vytvořit...