mno nevim, ta matna cerna uz tak byla ? mam z toho rozporuplne pocity, na jednu stranu je to docela zajimavej napad - matnej lak, na druhou stranu je to dost fusersky, spis to vypada, jak kdyz je to poskladany z nenalakovanych dilu v cerne zakladove kataroforeze z druhovyroby, navic kazdej dil ma jinej odstin, viko kufru, zadni dvere, zadni blatnik, kazdej dil jinej lak. Ty prinejtovany plechy na zadnim narazniku vypadaj taky jako nejaky provizorium. Tuzingovy zrcatka ala M3 v chromu maji svou hvezdnou eru taky za zenitem, ale budiz.
BTW proc je na palubce v miste airbagu ta dira ? (nebo je to jen nejakej stin ? )
Mno nevim osobne bych takovy auto nebral ani nahodou a vyhnul bych se mu velkym obloukem, videt ty fotky v inzeratu, tak ani nepremejslim, ze bych se na to jel nekam podivat, za ty prachy by se nasly rozhodne lepsi kousky
[upravil dne 11/5/10 Ferry]