Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    ako zamknut nastartovane auto?

    použití systemu Mars11 + imo box, zakoupenou na levne alarmy . cz , dokoupen a sparovan obyc mechanicky klíč. - zapojeno jen to nejnutnejsi , zadne napojeni na svetla brzd pedal apod. - mám automat takže ani zapojeni ručni brzdy apod. - zapojoval PP205 z Peugeot Kly - celková investice 3000,-
  2. Pe.Tr

    Bliká kontrolka diagnostiky

    to se nada rict , muze to byt 1000,- ale klidne i 10000,-
  3. Pe.Tr

    Bliká kontrolka diagnostiky

    bud to prestalo pravidelne zapalovat , nebo skocili rozvody
  4. tak dobry jen maloval certa na zed
  5. to nevim, uz dlouho nepsal tak se ho uz snad v ambulancu ujali
  6. no Schreeka taky necekejte , podle toho co pise na fcb tak mi není do smichu a na srazovani pocitam pomysleni nema
  7. a když vypnou proud? a neho napr takova hromadna evakuace.....
    • 8
  8. Pe.Tr

    Člen fora

    oj tak snad jste všichni v pohode a zdraví
  9. Pe.Tr

    El. sklápané sp. zrkadlá

    a ridici jednotku , v cenách vrakace to vidim tak na 8000,- , jinak je to mega zbytecnost a když uz to pisu ja tak to je co rict jo a hlavne to musí umet i bsičko to je celkem dulezite
    • 9
  10. Pe.Tr

    Upozornění - plenky Pampers

    jj miminka roztomilé,ňuňuňu...
  11. Pe.Tr

    ako zamknut nastartovane auto?

    ja startuju dalkovym startem z okna ,auto furt zamcene a ja doma v teple;)
  12. supr a kolik se ti ted dari natankovat plynu do nadrze a kolik mas kapacitu?
  13. Pe.Tr

    Tukanec v krizovatce. Vinik?

    koukal jsem na googel street, bud to smrdí pojistným podvodem nebo demenci pani ale stopero uz jela na cervenou
  14. posledni aktualizace umoznuje i nastaveni wifi aby se zapla jen v blizkosti wifi modemu co si nastavis,kdyz se vzdalis tak se sama vypne
    • 8
  15. funkce ktera pri zhasnuti displeje , vypne vsechny aplikace na pozadi, wifi,bt a jine nepotrebne veci , v telefonu to najdes v nastaveni a ve sprave napajeni nebo personalizaci
    • 8
  16. A jak krasne klouzal ze.... :-)
  17. Mas tam nejakej spravce aplikaci? A jakej mas android. Mas zaplou funkci stamina? Ta setri fest baterku. Ja sem tam volam, furt sem na netu, semtam hra a tak dvace sms denne a vydrzi me foun 2 nekdy i tri dny bez nabiti. Je to sice ctyrjadro ale nezere.
    • 8
  18. Pe.Tr

    Dinosauři tohoto fora

    nejhorsi jsou ti co se honi za prispevkama
  19. Pe.Tr

    ako zamknut nastartovane auto?

    ne
  20. Pe.Tr

    ako zamknut nastartovane auto?

    po startu dalka nefunguje , takze jedine zamknout mechanicky druhym klicem
  21. Pe.Tr

    Dotaz na Slevu na daních

    My porodne meli ale nepreju nikomu zazit kdyz vam po trech tydnech co penize dostanete prijde dopis k de vam pisou aby jste na urad podali papir od lekare ze dite jeste zije, jinak porodne musite vratit. Tenkrat jsem byl na urade asi nejsprostejsi ve svymzivote.
  22. Pe.Tr

    zvolávačka

    Me zlobilo taky, start na treba i po seste. Vymenil jsem si ho sam. A to mam 2007
    • 8
  23. Potrebuji se dostat k zamku soupacek zevnitr. Asi bude jednodussi si ty soupacky z auta sundat co?
  24. mě by humor přešel...
    • 6
×
×
  • Vytvořit...