10, v noci stejne neuvidis ani pres 20, jde oto aby ti necuceli do auta a nesvitilo detem do ksichtiku, a budes tam mit mensi tmu a budou vic spat. Za me 5 max 10, ja mel 10 od suntek i bruxafol nestezoval jsem si ani na jedno.
historicky si pamatuju že 70% volíču poslalo hlasy první den voleb a pak bylo ticho po pesine max sem tam někdo. max nejakej zachvev po dalším mejlu .
zítra bych poslal ještě jeden mejl a jednu sz.
nejake vyskakovaci okno po kliknuti na peuclub nejde?
Pak je treba se tedy ptat schreeka kdo ze stavajicich kandidatu co ve ve deni jsou byl pro vedeni/klub prinosem a kdo ne.
Nebranim se samozrejme odpovedim jak to vidi dotycni, klidne at tady zhodnoti ty dva roky. Tohle je myslim velmi zajimavy a podnetny namet.
Uprimne, Johne, ani nevim ze jsi ted byl ve vedeni...