Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    folie na okna

    10, v noci stejne neuvidis ani pres 20, jde oto aby ti necuceli do auta a nesvitilo detem do ksichtiku, a budes tam mit mensi tmu a budou vic spat. Za me 5 max 10, ja mel 10 od suntek i bruxafol nestezoval jsem si ani na jedno.
  2. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - hlasování

    Posli hromadnou sz, ta vyskoci i v tapatalku.
  3. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - hlasování

    Doplnte to o datum! Jinak na mobiilech samo nevidno.
  4. Pisou peti kvalt coz je samo blbost
  5. Samo ze dve kdyz je to 16 ventil. Jestli to bylo v servisu tak ce ok
  6. Maj tam bejt tri
  7. Pe.Tr

    Zahrádkářské okénko

    Tak ja jsem zatim ve stadiu uspesneho pestile plevelu, krtků a anglickeho travniku ve sparach zamkove dlazby.
  8. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - hlasování

    Scratchi jediny co mi natobe vadi je jak jsi posledni dobou (pulrok), otocil o 180 a zacal moralizovat... Hlas jsem ti ale dal.
  9. Pe.Tr

    Zadní repro 207

    Pockej to se nytuje do plechu
  10. Pe.Tr

    Zadní repro 207

    Myslis do bocnich tapecu? Kabel tam bude, takze jen repro 170mm a 8x nyt ale vel uz si nevybavim. Aklidnebtam pridej tlumeni, napr dynamat.
  11. Jsem ze stare skoly, stahnu okynko a zeptam se na cestu...
    • 22
  12. v Rakousku urcite vypnu a sundam kameru , antiradar jen vypnu , ten mam v aute napevno a rozebirat to fakt nebudu
  13. Prave ze sahat muzou
  14. kameru sundam abych neupozornoval na antiradar
  15. Fu.k y.u! :D:D
  16. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - hlasování

    a ještě počítám že budou vyřazeny hlasy těch co mají přesměrovane klubove mejly na pracovni....pač budou volit z těch ....
  17. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - hlasování

    historicky si pamatuju že 70% volíču poslalo hlasy první den voleb a pak bylo ticho po pesine max sem tam někdo. max nejakej zachvev po dalším mejlu . zítra bych poslal ještě jeden mejl a jednu sz. nejake vyskakovaci okno po kliknuti na peuclub nejde?
  18. Pe.Tr

    Volby 2015-2018 - hlasování

    Nedelej si iluze, vzdy at se proto delalo cokoliv tak odvolilo cca 100-120 lidi , pocitam ze letos tomu nebude jinak.
  19. Pe.Tr

    Zahrádkářské okénko

    Pockejte, vy jste to jako delali prwd svatbou???
  20. Oddie : nic novyho
    • 63
  21. Pozor, nechci prestrelku! Ale tohle je pro budoucnost klubu dulezite.
  22. Pak je treba se tedy ptat schreeka kdo ze stavajicich kandidatu co ve ve deni jsou byl pro vedeni/klub prinosem a kdo ne. Nebranim se samozrejme odpovedim jak to vidi dotycni, klidne at tady zhodnoti ty dva roky. Tohle je myslim velmi zajimavy a podnetny namet. Uprimne, Johne, ani nevim ze jsi ted byl ve vedeni...
  23. Holice?
  24. Ještě tak poděbrady
  25. Z jičína bych to zvladnul
×
×
  • Vytvořit...