Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. https://www.facebook.com/photo.php?v=1454120044825408&set=vb.1403160526588027&type=2&theater
  2. Pe.Tr

    Chrápete v noci? co s tím?

    V patek budu vedet termin operace, sem zvedavej jak dlouho budu cekat.
  3. Pe.Tr

    Tak se s Váma klubáci loučím

    Medved je ten takovy vitaci typ. Jenze aby se mohl vitat, musi se nejdriv loucit Nezalozime kvuli tomu anketu?
    • 70
  4. Pe.Tr

    Jak si poradit s pytlákem ?

    to byl joke ale vyresil by problem se vsemi pytlaky
    • 52
  5. Pe.Tr

    Jak si poradit s pytlákem ?

    otravit ryby jsi zkousel?
    • 52
  6. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    celkem -15kg -9cm začínám mít problém s oblečením , hlavně kalhoty.
  7. Pe.Tr

    MS v hokeji 2014

  8. tak se bohužel k adrajovi připojujeme i my , bohužel není v našich silách tento víkend být s vámi , je tu mala naděje že bych se na Vás přijel podívat v jen na sobotu ale zatím nic slíbit nemohu. Timto tedy také pouštíme chatku . a omluva za komplikace.
  9. Okckovi poslu na ucet 50,- a tomu druhemu 1,- kdo se prida?
  10. Pe.Tr

    Vše nejlepší k svátku..... Přemo

    Tomu se u nas rika ritni alpinismus. Pac nam je vsem jasne ze se snazis kdyz ti ted prema maka na aute :-D Kazdopadne premo vse nej!
    • 14
  11. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

  12. Pe.Tr

    Domácí chleba

    ve víně už nejedeš?
  13. v rakousku peugeotu to prodavaj 5eur solo zarovku
  14. Pe.Tr

    jak nejlip Praha-Bratislava

    Skutr :-)
    • 11
  15. Pe.Tr

    5008 Blondýnka odjela

    tyses výjimečně nenechal oškubat u jabka? co to ? ty jdeš do sebe
  16. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Béďa? Malej , tlustej , vysmatej
  17. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    včera D8 -1km Schreek v 407 okolo 11-12 tušim , ja v proti směru problikával ale nic
  18. Pe.Tr

    Může to Pe.Tr zvládnout

    -10kg váhy -7cm v pase
  19. Pe.Tr

    Je to auto Mobyho?

    myslim ze je tom moc pekne auto na mobyho, navíc je vysoke a chybi samolepa ........ je Prima
    • 14
  20. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    použití bude jako kdysi I. Jonák ....
    • 51
  21. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201372239781848&set=a.1687555802624.73770.1649573850&type=1&theater
    • 51
  22. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    automat je výhodou ale nemusi byt , z 90 solidni auto bude za moc . ještě je možne že koupim něco malinkého svižnějšího , zítra se na jednu živejsi potvoru jdu podívat
    • 51
  23. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    kdybych jezdil v MB , jsem potencionalni zloděj , jinak teda MB je az moc prospikovan ruznymi vychytávkami a radeji bych něco jednodussiho
    • 51
  24. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    tvl svět se v prdel obrací http://www.sauto.cz/osobni/detail/renault/wind/15147044?goFrom=list
    • 51
  25. Pe.Tr

    Velkoprostorový kabriolet

    tam jsem začal , vybral bych si s fleku R19
    • 51
×
×
  • Vytvořit...