Kvuli tomu se nekalibruje, na c8 volant o zub neposunes. Airbag neni prisroubovan. Sundas kaplicku 3x torx 20, a pak zezadu volantu dve diry, srobovak plochej dovnitr a zapacit na pojistku doboku uz si nepamatuju stranu,prvni strana jde lehce pak jak se to skrizi tak ta druha jde hur