Přejít na obsah

Pe.Tr

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    30 817
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    73

Vše od uživatele Pe.Tr

  1. Pe.Tr

    Demontáž volantu

    Jeden zub je sirsi
    • 25
  2. Ve dne roztazeno v noci zatazeno
  3. Pe.Tr

    Demontáž volantu

    Kvuli tomu se nekalibruje, na c8 volant o zub neposunes. Airbag neni prisroubovan. Sundas kaplicku 3x torx 20, a pak zezadu volantu dve diry, srobovak plochej dovnitr a zapacit na pojistku doboku uz si nepamatuju stranu,prvni strana jde lehce pak jak se to skrizi tak ta druha jde hur
    • 25
  4. Pe.Tr

    Osrtikovače Xenonů

    Napiš členu hugo boss
  5. Specifikuj go motoru.
  6. Pe.Tr

    Měření hluku- ruseni nocniho klidu.

    Každou hodinu dodavka nebo naves, triskani s vratama,bednama sem tam řvaní samá kujwa pizza, coz pro me deti je velmi poucne. Do mesta je takovym autum vjezd vnoci zakazan, zacnu dotazem na mp nebo mu. Je nas vic komu to vadi ja jsem bohuzel na rane prvni.
    • 28
  7. Pokud mám problém s prqvidelným hlukem v nočních hodinách, obratit se kam? Na hygienu?nebo na radnici? Jde mi o hluk vycházející z obchodu naproti pres ulici.hluk je vytvařen při zásobování.v zime se to da kousnot ale v lete vas to budi kazde dve hodiny plus minus. Vim ze jinde maji protihlukovou stenu ale tady nee. Nemate nekdo merak hluku na pujceni?
    • 28
  8. Pe.Tr

    Mokro pod autem

    Minimaxo nech si ho prohlidnout spis na poliklinice, když ti z něj kape.
    • 26
  9. Tvl to jsou lokace, takova daaalkal
  10. Pe.Tr

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Skalice modra šaldo
  11. Pe.Tr

    Demontáž palubní desky

    Vystrachal jsem nekde svoji fotku jak jsem to mel, je to vzadu videt. Ja mel teda zadni origo a dodelaval jsem jen ty predni.
    • 8
  12. Pe.Tr

    Demontáž palubní desky

    Tahni to vrchem podel stropnice, sved dolu podel krytu a sloupku a lcd dej hned vedle toho krytu sloupku, tzn budes to mit ve spodnim rohu cel. Okna.
    • 8
  13. m.sauto.cz/detail?sort=0&bodyType=0&yearMax=0&mileageMax=0&stateIds=0&id=16438339&c=1&priceMin=0&priceMax=0&yearMin=0&fuel=0&page=1 Co neco takoveho, starsiho samo. MB viano marco polo
    • 10
  14. A9 krasna cesta, zpatky jsme tam caply brutal bourku
  15. Pe.Tr

    Horské kolo - co koupit?

    • 75
  16. Tak to asi jo, jsem tema cash brana vzdy proletel
  17. Pe.Tr

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes potkán Ota v deeesu.oprava v krasnym deeesu!
  18. No ja treba na mytnicich vecer zazil a to je asi proste logicke za vramci uspor jela jen jedna brana, tzn cash/visa a automat a enc
  19. Pe.Tr

    soupis majetku klubu

    v pohodě , nehoří ....teda pokud to nebude dělat Choulák
    • 6
  20. nechci zakakavat vlakno ustan schuze a jinde jsem to nenašel. je možné předložit aktuální tabulku soupis klubového majetku ? Předpokládám , že při schůzi se předkládalo jako jeden z dokumentů při předávání mezi starým a novým vedením. děkuji.
    • 6
  21. Pe.Tr

    dekarbonizace motoroveho oleje

    s každou výměnou oleje dekarbonizuji výplachem přípravkem od TEC2000 , to co se uvolní rovnou rozpustí a odejde s olejem .vyzkoušeno na spoustě vozů a vím že i mnohými klubáky.
    • 11
  22. Pe.Tr

    Dotaz na adminy

    Láďo proč myslíš, že jsem svůj dotaz psal slovensky ? :D:D
  23. Pe.Tr

    Dotaz na adminy

    chjo
  24. Pe.Tr

    Dotaz na adminy

    A mohol by som poprosiť či by išiel ten interval skrátiť aspoň na polovicu?
  25. Pe.Tr

    Dotaz na adminy

    kolik je nastaven casovy odstup pro vlozeni druhého prispevku ? nekdy mi to pise 90 nekdy i 114sec , to mi prijde strasne dlouho .
×
×
  • Vytvořit...