Přejít na obsah

Danny308

Uživatel
 • Počet příspěvků

  29
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Danny308

 • ID člena 56046
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2012

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Chomutov
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Danny308

  Motorový prostor

  Tak jsem také zjistil, že potřebuju nové odhlučnění, protože to původní se z části rozpadlo a zbytek mi jaksi "zapomněli vrátit" ze servisu, zřejmě už taky bylo na vyhození. Můžu poprosit o odkaz, kde se to dá objednat? Nebo je lepší si zajet do autorizáku a nechat si to vyměnit u nich? Kolik by to asi tak stálo? Předem dík za radu.
 2. Danny308

  Pylový filtr

  Aha a u první verze 308 jsou teda oba přístupný z prostoru motoru?
 3. Danny308

  Pylový filtr

  Já mám trochu hokej v pojmech ... ten pylový je extra nebo je součástí toho vzduchového filtru?
 4. Danny308

  Pylový filtr

  A můžu se zeptat, jestli tohle platí taky pro starší verzi 308 (rok 2012)?
 5. Danny308

  Oprava promáčklého prahu v Praze

  Mám úplně stejný problém a objednal jsem se u stejné firmy na opravu. Jsem rád, že je spokojenost s opravou, tak doufám, že u mě to bude podobně dobře uděláno.
 6. Danny308

  308 1.6 VTi

  To máš těžký, asi taky záleží kus od kusu a hlavně na řidiči, kterej s tím jezdí. Mám s ním osobní zkušenost (rok 2011) a celkem v pohodě. Není dobré ho podtáčet, je lepší měnit olej po 15 tisících a pravidelné servisní prohlídky a je to OK (většinou:-) ).
 7. Danny308

  308 SW startuje až napodruhé

  S tím olejem je to stejně zajímavá věc... Měl jsem několik let možnost jezdit taky s 308 SW 1,6 VTi a mezi intervalem výměny oleje v servise jsme dolívali max. 3 deci oleje, takže tento problém vlastně ani žádným nebyl.
 8. Danny308

  Motor 2.0 HDi 110kw

  Pokud to auto bude ve slušném stavu (kolik má najeto?), tak neváhej a kup to. Ten motor je hodně dobrej, měl jsem možnost s tím chvíli jezdit a moc mě mrzí, že před 2 roky jsem nevydržel (měl jsem naspěch) a pořídil 308SW s 1,6 HDI. Taky to jezdí pěkně, ale s motorem 2.0 110 kW to je podstatně dynamičtější jízda. Takže za mě, pokud je ve slušném stavu, tak neváhej (těch aut s tímto motorem tady moc nejezdí).
 9. Danny308

  Škubání během decelerace

  Maco82: A to škubání pociťuješ při každé jízdě nebo jen někdy? A pokud jen někdy, můžeš popsat, kdy?
 10. Danny308

  Škubání během decelerace

  No jo, to je fakt. Já mám 140 tisíc. Možná to bude nějaký silentblok, zkusím se zeptat v servisu. Třeba to někdo už vyřešil a poradí...
 11. Danny308

  Škubání během decelerace

  Zatím ne, právě proto, že se to vždycky neprojeví. Ale až pojedu na servis, tak se na to zeptám. Ta souvislost s dvouhmoťákem mě už taky napadla, ovšem to je docela drahej špás :-( Kolik máš najeto?
 12. Danny308

  Škubání během decelerace

  Ještě je zajímavý to, že když pustím plyn při jízdě do kopce, tak se to neprojeví, jen při jízdě z kopce. A řekl bych, že čím prudší sjezd dolů, tím je to výraznější. Ale jak už jsem psal, projeví se to jen někdy, je to pro mě záhada.
 13. Danny308

  Škubání během decelerace

  Auto od začátku nemám, takže nevím, kdy to začalo. To nepatrné škubání se mi projevuje při vyšších rychlostech, někdě mezi 120 - 80 km/h. Co mě zaráží, že se tak neděje vždycky, takže těch neznámých bude víc...
 14. Danny308

  Škubání během decelerace

  Má to podobně, přesně jak píšeš. Zaregistroval jsem to jen při jízdě z kopce, když úplně pustím plyn, stačí lehounce přidat a je po škubání. Když vyřadím, tak se to neprojeví. Ten jev ale neregistruju pokaždý, jen někdy. Taky bych rád věděl příčinu.
 15. Dík za nabídku. V CV teď nejsem, ale až budu, mohu se teda ozvat a zastavit se?
×