Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Medvěd

    že by pokuta?

    Baťůžkáře v MHD taky zrovna nemiluju - platěj jeden lupen, ale zabírají místa za 2 - 3. Naštěstí se svůj pobyt v MHD snažím v podstatě eliminovat na minimum - ale líbí se mi, jak se k tomuto problému postavili tuším v Olomouci (máš bágl na zádech, platíš pokutu - A NAJEDNOU TO JDE)
    • 57
  2. Medvěd

    že by pokuta?

    A proto tak rádi jezdíme auty - v MHD tolik legrace nezažiješ.
    • 57
  3. Medvěd

    Novy techničaky v SR

    Ano, mluví se o tom fakt dlouho a já opravdu nechápu, proč to zatím nefunguje. V době počítačových technologií přece nemůže být problém něco takového spustit - jen se musí chtít.
    • 59
  4. Ale kdybys koukl na piškotí 807u, tak zjistíš, že je to v podstatě jedno (srovnávat auta rozdílných generací prostě nejde).
  5. http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/183743-zahadna-choroba-svleka-medvedy-dohola.html - normálně jsem se lekl, že moje padání vlasů může mít až takové důsledky.
    • 6
  6. Možná bys byl překvapenej jak snadno si člověk na velké auto zvykne a jak těžký je přechod zpět na menší. Sám jsem měl několik dodávek (naposled VW Transporter) a dodnes se mi stýská po dobách, kdy nebylo třeba vůbec řešit co kam dám a kolik věcí s sebou můžu vzít - T4ku jsem měl ještě před svatbou, tzn. že jsem v ní jezdil zhusta sám. 406ka sice taky nemá malý kufr, ale přeci jen s manželkou a malým prckem je často kufr fakt plnej (a třeba před dovolenou se musíme rozhodovat, co s sebou vezmeme a co ne).
  7. Medvěd

    Test rychlosti internetu

    http://www.speedtest.net/result/615942516.png
  8. Medvěd

    Novy techničaky v SR

    Chápu radost mnohých slováků z představy, že s sebou přestanou vozit ten hroznej canc papíru. Slyšel jsem ale, že EU chystá v brzké budoucnosti techničáky s čipem, který si policajt šoupne do čtečky a zjistí hned vše potřebné (STK, emise - ale třeba i ty rozměry kol nebo barvu auta). To se samozřejmě má týkat i ostatních dokladů - OP, pasu, řidičáku .... Tak ta radost momentální může být poněkud krátkodobá
    • 59
  9. To je jednoduché - plno
  10. Medvěd

    tak se vozí chléb :)

    HANZALÍK to dělá přesně tak, jak píše Radek. Má pár stálých kšeftů (TESCO, Dobrá voda a pod.) a k nim samozřejmě bere i doplňkové rozvozy - takže klidně poveze do stavebnin cihly a odtud do TESCA a veze jídlo (ale údajně tam kontrolují ložnou oplochu návěsu, aby byla čistá).
    • 20
  11. Někde se šuškalo, že to Pe.Tr nepořídil manželce, ale aby bylo jak dostat e-shop na vánoční sraz.
  12. Medvěd

    tak se vozí chléb :)

    Budu trošičku , ale k tématu to je V 90tých letech jsem jezdil jednoho východočeského města, kde jsem se seznámil s majitelem poměrně velkých potravin. Jednou (to už jsme spolu vypily hezkých pár piveček i panáků) jsme zase seděli v hospodě, když mi začal vyprávět příběh jeho dodavatele - pekaře. Kluk začínal z ničeho, nabral nějaký úvěry na rozjezd a časem se rozhodl, že potřebuje 2 - 3 skříňové Avie, aby mohl zboží rozvážet dál. V té době se dozvěděl, že pohřební služba v Praze prodává téměř zadarmo 3 Avči, v kterých se vozily rakve na soudní. Protože stav aut byl slušný a cena příjemná, rozhodl se auta pořídit a následně po vyčištění v nich rozvážel pečivo. To vše fungovalo až do chvíle, kdy přišla na kontrolu pekárny hygiena či co a když zjistili, že se vozí pečivo v autech z pohřební služby, dostal kluk flastr takovej, že celou pekárnu do roka zavřel. Zní to možná neuvěřitelně, beru jak jsem u pivka nakoupil - ale reálné to podle mě je. [upravil dne 7/11/2009 Medvěd]
    • 20
  13. Vypadá to pěkně, mám pocit, že má všechno co mít má (až na HDI pod kapotou, ale vzhledem k předpokládaným nájezdům se i ta V6ka dá pochopit).
  14. Neone, nejsem na fóru týden a Ty to přece víš. Stejně tak oba dva víme, že reálná životnost téhle ankety je tak týden - pak usne spánkem spravedlivých, protože kdo má zájem - odhlasoval. No a tak se týden budu snažit, aby anketa byla nahoře (lidem na očích) a v neděli 15. 11. se dle výsledku rozhodnu, zda poběžím rezervaci Na radnici změnit na leden (8.1.2010) nebo zda prosincové setkání proběhne.
    • 15
  15. Dle vyjádření MČ Praha 7 se prý směr průjezdu v části ulice Nad Královskou oborou mezi ulicemi Ovenecká a Šmeralova změnil v souvislosti s prázdninovou uzavírkou ulice Veletržní, aby si řidiči tudy nezkracovali cestu. Fakt zajímavé zdůvodnění.
    • 11
  16. Od 1. 11. je ulice Nad Královskou oborou opět průjezdná ve směru od Výstaviště (Kamenická) k ruskému vyslanectví (Korunovační), takže se dá opět při cestě na Prahu 6 úspěšně vyhnout křižovatce na Letenském náměstí, která je celodenně velice špatně průjezdná. Proč byl v ulici na tři měsíce změněn směr průjezdu nechápu, každopádně pokud si někdo (jako já) na úpravu zvykl a jezdil podle Stromovky až k Výstavišti, momentálně na něj čekají MPci na roku Nad Královskou oborou - Ovenecká (sami nechápou šachy, které odbor dopravy MČ Praha 7 vytváří a tak jsou docela lidští (mě nevybrali, ale řidiči, kterého včera odchytli přímo mě před očima to dali domluvou).
    • 11
  17. Medvěd

    Vanocni prekvapeni v eshopu

    Gratuluju k rozšíření zboží v E-shopu, doufám, že kupci budou stát ve frontě.
    • 39
  18. Medvěd

    Stacionarne radary v cechach

    Řešíme tu to, že zakladatel vlákna si na stacionárním radaru přečetl, že letěl v obci oslnivých 58 km/h a netuší, zda mu přijde domů fotka či nikoli. Neřešíme, zda jezdit v obci 50 či ne, ale to, jestli stacionární radar fotí a jestli se tedy má bát. Jestli Hloze-ja či zzzipCZ nikdy neporušili 50ku ani další dopravní předpisy, pak jsou to králové silnic a my, normální smrtelníci kteří nemáme 50m za cedulí na tacháči rovných 50 bychom tedy před nimi chodit v předklonu. Je zajímavé, že třeba u sousedů se body dávají až při závažnějším překročení rychlosti (tuším + 10 km/h), do té doby se \"jen\" pokutuje a taky to funguje - těch +5 nebo 8 v dnešních autech člověku ani nepřijde.
    • 28
  19. Tak v anketě zatím účast velice mizerná
    • 15
  20. Už jsem tu kdysi psal mou metodu - do plastové lahvičky od tekutého citronu jsem přelil cca 0,2 dcl vyjetého oleje a v momentu, kdy nějaký bezmozek parkoval před průjezdem (měl jsem sklad nedaleko ROXY, což hovoří za vše) jsem mu čelní sklo jemně postříkal - myslím si, že odmastit sklo aby skrz něj mohl zase koukat určitě stálo nějaké úsilí, během něhož mohl dotyčný pouvažovat, kde mohl koho tak vytočit, že se mu stala tak ošklivá věc.
    • 36
  21. Asi si myslel, že na jaře budou auta tak jako každý rok dražší.
    • 9
  22. Medvěd

    Flek na LCD televizi

    Sencorem to být může - tato značka určitě nepatří mezi ty nejkvalitnější , měl jsem od nich rádio ve firemním autě a po půl roce se spekl vyndavací panel (i přes tuhle poruchu ale rádio hrálo ještě cca rok dál - jen ten panel už nebyl vyndavací).
    • 32
  23. Medvěd

    Stacionarne radary v cechach

    pokud nebyla na začátku obce cedule oznamující, že vjíždíš do měřeného úseku (malá - cca 2 x 1 m), buď v klidu. Tyhle radary mají hlavně preventivní účinek - měly by zajistit, abys sundal nohu z plynu.
    • 28
  24. Po (aspoň pro mě na první pohled) vcelku úspěšném srazu v restauraci Na radnici jsem si troufl zarezervoval 15 - 20 míst v salonku na čtvrtek 3. 12. 2009 od 18 hodin. Domníváte se, že se nás opravdu sejde těch cca 15? Je třeba si uvědomit, že 12. 12 nás čekají klubové vánoce na Cindě a tak mi jde o to, zda nemám rezervaci raději přesunout na počátek ledna, aby nebylo v prosinci přesrazováno. Hlasující a) (ANO) prosím, aby mi do tohoto vlákna napsali, že přijdou, ať vím, jak relevantní hlasy ANO jsou [upravil dne 7/11/2009 Medvěd]
    • 15
  25. Tak jsem doma ze srazu v nové lokalitě. Domnívám se (aspoň se mi tak zdálo), že se zúčastněným členům sraz i lokalita líbila. Já děkuji všem za hojnou účast i za provedenou konzumaci (má tisícovka je zpět v MÉ kapse) a sděluji, že jsem zarezervoval 15 - 20 míst na čtvrtek 3. 12. tamtéž. Prosím o sdělení, zda mám tuto rezervaci \"podržet\" (sejde se nás alespoň těch cca 15 ???) nebo zda jí mám přesunout na leden, protože 12. 12. nás čekají klubové vánoce na Cindě. [upravil dne 5/11/2009 Medvěd]
    • 65
×
×
  • Vytvořit...