Budu trošičku , ale k tématu to je
V 90tých letech jsem jezdil jednoho východočeského města, kde jsem se seznámil s majitelem poměrně velkých potravin. Jednou (to už jsme spolu vypily hezkých pár piveček i panáků) jsme zase seděli v hospodě, když mi začal vyprávět příběh jeho dodavatele - pekaře. Kluk začínal z ničeho, nabral nějaký úvěry na rozjezd a časem se rozhodl, že potřebuje 2 - 3 skříňové Avie, aby mohl zboží rozvážet dál. V té době se dozvěděl, že pohřební služba v Praze prodává téměř zadarmo 3 Avči, v kterých se vozily rakve na soudní. Protože stav aut byl slušný a cena příjemná, rozhodl se auta pořídit a následně po vyčištění v nich rozvážel pečivo. To vše fungovalo až do chvíle, kdy přišla na kontrolu pekárny hygiena či co a když zjistili, že se vozí pečivo v autech z pohřební služby, dostal kluk flastr takovej, že celou pekárnu do roka zavřel.
Zní to možná neuvěřitelně, beru jak jsem u pivka nakoupil - ale reálné to podle mě je.
[upravil dne 7/11/2009 Medvěd]