Tak jsem ve zdraví zpět.
Zaparkoval jsem na TESCOparkovišti úplně v pohodě - bylo cca 10.30. Koupili jsme co jsme potřebovali, najedli se ve ŠMAKu, v TESCU samotném jsme byli u pokladny TŔETÍ!!! Nechápu, proč novináří vytvářejí paniku - mě TESCO dnes přišlo zcela srovnatelné s kterýmkoli víkendovým dnem (s vyjímkou vánoční výzdoby).
Abych nepřechválil - problém jsem měl při odjezdu (14 hodin), kdy byla kolona nejen ke Kbelské (to bývá běžně), ale dokonce i ve směru k Čakovjckému GLOBUSu, kde stála Tupolevka už od Veselské - tož jsem se otočil, trochu poskákal po Tupolevce mezi Veselskou a Rýmařovskou, u metra najel na Kbelskou a Holešovičkama už v pohodě dojel až domů.
Jo a ještě detail - kolem 10 už silnice neklouzaly, dalo se jet úplně normálně (přesto ještě jednou dík za varování, člověku se lépe jede připravenému).
[upravil dne 23/12/2009 Medvěd]