Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Používám fotoalbum, které koupíš v každém lepším papírnictví - fotky tam hezky zasunu, pořadí mohu libovolně měnit, mohu je s sebou brát i na různé akce, kde je mohu ukazovat přátelům .... Jediná nevýhoda je, že musí být vyvolány v jednotném formátu (ideální je 10 x 15)
    • 19
  2. Medvěd

    AAA Auto Zkusenosti

    Koudy - mluvíš o AAAčkách nebo Cajzlovi z Plzně? Jinak co se týče příjmení Cajzl v souvislosti s Plzní, měl jsem tu \"čest\" s nějakým p. Cajzlem z Plzně pár roků obchodovat - z počátku O.K., ale ve finále byl velký problém donutit ho, aby fakturu za dodané (a dávno prodané) zboží zaplatil. Nemusí jít o stejného p. Cajzla, nicméně to příjmení zase tak časté není. [upravil dne 25/12/2009 Medvěd] Tak jsem se podíval a zjistil jsem, že zřejmě o stejného pána jde. Platební morálka sice nevypovídá nic o kvalitě aut v bazaru, nicméně taky to nevypovídá nic o tom, že by to byl 100% férový obchodník (taky je ale možné, že mi peníze zadržovala vedoucí prodejny - s ním osobně jsem nikdy nejednal, nakonec mi nic dlužit nezůstal). [upravil dne 25/12/2009 Medvěd]
    • 51
  3. Šetříme na provozu (díl druhý) - proč měnit destičky, i kov na kov přeci brzdí? Šetříme na provozu (díl třetí) - nač kupovat gumy, když z těch co máme ještě nelezou dráty? ... ... ... Šetříme na provozu (díl Xtý) - nestartujme, ušetříme nejvíc
    • 34
  4. Medvěd

    AAA Auto Zkusenosti

    Franto CV - v mém příspěvku jsem žádný bazar NEUPŘEDNOSTŇOVAL, jen jsem psal svůj názor na co si u kterého typu bazaru dát bacha. Sám jsem auto prodal do sítě (1x AAA, 1x GLOBAL PD) i soukromníku, sám jsem auto koupil jak v malém bazaru, tak i od soukromníka a mým známým jsem doporučil jak auto z malého bazaru, tak ze sítě, ale i od soukromníka. Vzhledem k tomu, že všechna auta byla prohlídnuta bezprostředně před koupí mechaniky, nebyl nikdy žádný zásadní problém - a to ani s Fávem z AAAček za 15 000,- Kč.
    • 51
  5. Tak my jsme 22. 12. konečně doplatili rekonstrukci (uhádali jsme z finální faktury slevu 110 000,- Kč). Jinak jsme vánoce dělali spíš pro Pavlíka (dětské rozzářené oči jsou určitě tím nejhezčím, co může rodiče potkat), ale ani já jsem nevyšel úplně naprázdno http://knihy.abz.cz/imgs/products/img_267840_main.jpg http://knihy.abz.cz/imgs/products/img_271262_main.jpg http://www.dobre-knihy.cz/foto/de_pe0094623-23.jpg http://www.pemic-books.cz/sortimg/009/6/4/0096482-23.jpg + 2 lístky na Jeana Michela Jarrého, nějaké kousky oblečení a do rodiny nám Ježura dotáhl exkluzivní friťák http://www.xcomputer.cz/friteza-tefal-versalio-de-luxe-bila-white-1600w-0-2l-oleje-1-3kg-potravin-multifunkcni-velke-sklenene-viko-d122436.htm (konečně se podařilo najít friťák, do kterého se vejde víc než jedna porce jídla pro diblíka) [upravil dne 25/12/2009 Medvěd]
    • 56
  6. Tak u nás už taky [upravil dne 24/12/2009 Medvěd]
  7. Medvěd

    Najchutnejsi Peugeot :-)

    Myslím, že ta pohádka byla trochu jinak To takhle jednou dostal stvto.14 NÁPAD uspořádat poblíž Senice minisraz. Potom tuto akci někteří vyhodnotili jako potenciálně zajímavou a setkání v Senici myšlenkově podpořili. Následně se kolem celého \"podujatí\" rozpoutalo velice živé vlákno, které vyvrcholilo koncem listopadu setkáním cca 70 lidiček. Nějak jsem si nevšiml, že by Tě kdokoli úkoloval - prostě sis něco vymyslel a kvalitně uspořádal - za to jak byl sraz připraven Ti každopádně patří velký dík. [upravil dne 24/12/2009 Medvěd]
    • 35
  8. Medvěd

    Schumi sa vracia spat

    Mě formule přestaly zajímat cca v době, kdy dojezdil Lauda. O Schumacherovi jsem samozřejmě slyšel, ale nemám na něj vůbec žádný názor (ani +, ani -). pokud se vrátí a bude mít výsledky, pak asi mnohé překvapí - pokud zjistí, že už mu to nejezdí, docela si asi poškodí jméno (odejít na vrcholu je u sportovců považováno za jeden z nejtěžších kroků, dvakrát do jedné řeky vstoupit nelze).
    • 22
  9. Já jsem svým miláčkem tento rok živen, za to se mu snažím pomáhat s výchovou našeho společného syna.
    • 54
  10. Tak jsem ve zdraví zpět. Zaparkoval jsem na TESCOparkovišti úplně v pohodě - bylo cca 10.30. Koupili jsme co jsme potřebovali, najedli se ve ŠMAKu, v TESCU samotném jsme byli u pokladny TŔETÍ!!! Nechápu, proč novináří vytvářejí paniku - mě TESCO dnes přišlo zcela srovnatelné s kterýmkoli víkendovým dnem (s vyjímkou vánoční výzdoby). Abych nepřechválil - problém jsem měl při odjezdu (14 hodin), kdy byla kolona nejen ke Kbelské (to bývá běžně), ale dokonce i ve směru k Čakovjckému GLOBUSu, kde stála Tupolevka už od Veselské - tož jsem se otočil, trochu poskákal po Tupolevce mezi Veselskou a Rýmařovskou, u metra najel na Kbelskou a Holešovičkama už v pohodě dojel až domů. Jo a ještě detail - kolem 10 už silnice neklouzaly, dalo se jet úplně normálně (přesto ještě jednou dík za varování, člověku se lépe jede připravenému). [upravil dne 23/12/2009 Medvěd]
    • 19
  11. Věřím tomu, že nebude HDI se nelíbí když dostane naftu nekvalitní, tohle je spíš obrácená varianta.
  12. Taky nechápu, co s tím má Zdeněk Polreich společnýho. Každopádně kuchyň byla v penzionu vždycky excelentní - velký výběr, velké porce za (pro pražáka) rozumné ceny (levněji se v Hronově samozřejmě najíst dá, ale cenám odpovídá i prostředí).
    • 6
  13. Já Jardovi i rozumím - musí to být opravdu zážitek, když se sjede několik desítek kupátek v jejich domovině. Třeba VOLVO klub jezdí každoročně na sraz do Švédska (což je ještě dál a každopádně dražší) a jezdí tam z ČR vždy několik aut - myslím si tedy, že by se tu \"pár\" opravdových nadšenců mohlo dát dokupy.
    • 30
  14. Za chvilku jedu na poslední předvánoční nákup do Letňan - díky za upozornění, pojedu fakt langsam.
    • 19
  15. Medvěd

    Najchutnejsi Peugeot :-)

    Taky jsem je hledal - A NIC
    • 35
  16. zde http://www.eureality.cz/sale.php?id=360 je na prodej můj oblíbený penzion. Co já vím, barák je po kompletní rekonstrukci v polovině 90tých let a tak mi cena přijde celkem rozumná. Já nemám ani hotelovku, ani nejsem kuchař a dokonce nejsem ani z náchodska, každopádně si myslím, že pro někoho, kdo by se chtěl v tomto směru realizovat to není špatná volba.
    • 6
  17. Medvěd

    Google-údajně sledování

    A jsme tam, kde jsme byli už ráno Já se snažím VŽDYCKY jednat tak, abych se mohl KDYKOLI a KOMUKOLI podívat do očí Záznamů se budou VŽDYCKY bát spíš ha*zli, kteří mají důvod něco skrývat. Edisone (ad Tvůj příklad) - kdyby ses místo práce neflákal kde nemáš, nebyl bys natočen někde jinde a výpověď by Ti nehrozila. Jestliže jsi ale prokazatelně dělal v pracovní době něco jiného, je na Tobě zaměstnavateli vysvětlit důvody, proč jsi tak jednal. Pokud je rozumně nevysvětlíš, pak máš smolíka a zaměstnavatel má právo se s Tebou rozloučit. Můj táta mi kladl na srdce, abych žil fér a když udělám prů*er, tak že musím počítat s tím, že si ho budu muset i vyžrat - možná proto mi ani nevadí nějaké natáčení míé osoby někde na náměstí.
    • 55
  18. Medvěd

    Google-údajně sledování

    Pastorek - zvětší si Tě, přikreslí kníra nebo vedle Tebe nainstalujou Claudii Cardinal a pošlou manželce - ale kde vezmou Tvou adresu??? A kde Tu Claudii??? A co na to Jan Tleskač??? :D [upravil dne 22/12/2009 Medvěd]
    • 55
  19. Medvěd

    Komunismus byl \"fajn\"

    Edisone - určitě to Praktikovi do \"papírů\" někdo napsal, ale jsem přesvědčen, že tehdy bylo takové zničení člověka podstatně jednodušší než dnes (režim totiž na podobných zápisech \"vyvolených\" přímo stavěl).
  20. Dneska už se motory ani nemusí nijak zásadně zajíždět - nejlepší je jezdit s autem úplně normálně (pokud tedy nemáš ve zvyku prošlápnout podlahu a jet na plnej knedlík z Bratislavy až do Paříže). Prostě jezdi normálně, motor zbytečně nehoň do červenejch, ale zase se ho neboj přišlápnout při předjíždění nebo pod kopcem. lenost IVECA co máte ve firmě může být zapříčiněna i převodovkou - 3,0 HPI bude mít určitě slušnej výkon, může být ale zpřevodován spíš do síly - třeba já jezdil s Dailynou, kde jsem měl i tachograf a auto mohlo ofiko 90 km/h, pak nastoupil omezovač. Na rozjezd to bylo brko, ale k čemu mít letadlo, když Tě stejně časem chytne omezovač a nepustí a nepustí.
    • 10
  21. Medvěd

    Najchutnejsi Peugeot :-)

    Tohle bylo na srazu před 2ma roky http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccsoukrome/cccVanocni_minisraz_Praha_2007/cccMJSytic/vanocni_praha_2007_mjsytic_008.jpg http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccsoukrome/cccVanocni_minisraz_Praha_2007/cccMJSytic/vanocni_praha_2007_mjsytic_002.jpg
    • 35
  22. Sehnat kardan a zadní nápravu na Mičko 4x4 je dost těžký oříšek - možná proto bylo to auto za odvoz. Slyšel jsem, že nejlevnější řešení je výměna zadní nápravy za klasickou - sice už to nebude 4x4, ale určitě s autem bude celkově míň problémů.
  23. Medvěd

    R.I.P. moje bývalá/bráchova 205

    A je vyděláno, hezký Vánoce Každoročně se takových nehod hlavně v tomto období stává moc, hlavně že to odnesly \"jen\" ty plechy a brácha je v cajku - kdyby ležel ve špitále, bylo by to mnohem horší.
    • 15
  24. Medvěd

    Komunismus byl \"fajn\"

    Pastorku - v roce 1987 žádná Sk nebyla
  25. Medvěd

    Moznost kupy Ford Focus

    kuk sem http://auto2.lidovky.cz/clanek_lidovky.php?id_clanek=4328 další názor do sbírky
    • 17
×
×
  • Vytvořit...