Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Připomínám, že jsem na zimní klouzání 2010 platil na účet 900,- Kč a protože jsem na něj z vážných důvodů nejel, dohodl jsem se s Pe.Trem, že mi peníze nebude vracet, ale peníze se použijí na jarní sraz. Doplatím tedy (dle tabulky, kterou jsem poslal včera) 700,- Kč - sdělte mi, zda toužíte po platbě na účet nebo zda je mám předat cash na srazu.
  2. Medvědi zvažují mezi 2lůžkem v ubytovně nebo v caravanu - zatím to vypadá na vítězství ubytovny
  3. Medvěd

    Setkání u vysavače na pumpě

    Taková to byla hezká pohádka ...... fňuk [upravil dne 5/4/2010 Medvěd]
  4. Netuším, zda tam jsou sólo postele nebo letiště - jen jsem na takovou eventualitu upozornil (štěstí přeje připraveným).
  5. Musím Tě trošičku zklamat, ale jako účastník několika srazů vím, že volných spolunocležnic je fatální nedostatek - takže pokud pojedeš sám je tu velký předpoklad, že coby spolunocležníka vyfasuješ jiného sólopána (což v případě dvoulůžka letištního typu nemusí být zrovna ideální).
  6. Medvěd

    Setkání u vysavače na pumpě

    Chtělo by se mi z plna hrdla křičet: \"Hoďte na něj síť !!!\", ale na druhou stranu i přiznávám, že mě zajímá další vývoj příběhu
  7. Medvěd

    Už se nedá věřit ani papeži.

    Vzhledem k mému ateistickému životnímu názoru jsem papežovi nikdy věřit nemusel. Papež je podle mě úplně běžný politik s právem na klady a zápory tak jako každý jiný člověk. Svět je plný špíny, tak proč by zrovna papež měl být vyjímkou? Znovu se utvrzuju v tom, že nejlepší je věřit sám sobě a být sám před sebou a svou rodinou zodpovědný za své činy - hledání zástupců, kteří budou cokoli řešit místo mě končí zhusta velkým zklamáním
    • 8
  8. Medvěd

    Zdravení

    Trošku omluvička - nevšiml jsem si zařazení tématu do sekce 807 (holt to se občas nám, co sledujou fórum přes \"příspěvky za posledních 24 hodin\" stává). 807a, C8, Ullysee II a Phedra nejsou extra rozšířené a jsou i celkem viditelné, tam bych i to zdravení možná chápal - mé vyjádření vychází z pocitu majitele 406ky, kterých jezdí opravdu hodně a tam můj komentář psaný ve 12:50 sedí. [upravil dne 5/4/2010 Medvěd]
  9. Medvěd

    Zdravení

    Pokud na mě někdo zabliká - 1) kontroluju zda svítím (u mého mám automatické rozsvěcení světel, které se taky může rozbít - u cizího se mi může lehce stát, že rozsvítit zapomenu 2) podvědomě pouštím plyn a kontroluju, za kterým bukem číhají Ti, kteří nás chrání A teprve po absolvování těchto kroků mi docvakne, že proti mě jel možná piškot a řidič mě mohl zdravit - to už jsem ale hodně daleko za místem kontaktu. Chápu, že někdy v minulosti bylo zdravení příjemným zpestřením pohybu po silnicích (hlavně když dotyčný byl vlastníkem netuctového vozu západní provenience), dnes jde ale podle mého mínění ve vztahu k hustotě provozu spíš o nebezpečný prvek - kdybychom jezdili ve Ferrari nebo třeba Velorexech, pak bych zdravení i chápal, ale u zcela běžných aut typu Piškot fakt nikoli.
  10. Medvěd

    Setkání u vysavače na pumpě

    já mám kamaráda, který zase zásadně chodil s Luckama (jednu už má doma, tak aby se mu to pak nepletlo a nedošlo ke zbytečným šarvátkám).
  11. Medvěd

    Setkání u vysavače na pumpě

    Nechceš radši hledat jehlu v kupce sena? Modrých 307ek po Praze jezdí tuny a to ani neberu v úvahu, že by to klidně mohl být firemní car přihlášený v Praze a slečna na cestě za kšeftem z Ostravy. Každopádně přeju hodně štěstí a nezapomeň se podělit o případné úspěchy. Kdybys náhodou potkal v Kolíně modrou 406ku BK s mojí ženou za volantem, ne abys jí děsil u vysavače nějakými návrhy (ještě by jí stouplo sebevědomí a co bych si s ní pak doma počal)
  12. Teď jsem na to koukal a přál bych mu, aby ho takhle vytlačil nějakej 40ti tunovej macek. Tohle je fakt věc, kterou mi hlava pochopit nedovolí - a že jsem těch prasáren už na silnicích viděl dost. Co se týče psychotestů - nevěřím, že by cokoli vyřešily (jedině by aktivovaly další možnost k odsátí obsahu peněženek).
  13. Medvěd

    Nové bydliště

    Mělo být hůř (líp ???), jen jsem se bál, že by to někteří nevydejchali - tak zase napřesrok.
  14. Děkuju všem, kteří dnes dorazili a doufám, že i nováčkům jsme dokázali, že se nás nemusí bát.
  15. Ptej se na piškotoklub
  16. Medvěd

    Nové bydliště

    No jo, tak se mi holt letos apríl nepovedl. Ostatně musím přiznat, že i kdyby se k něčemu podobnému mělo někdy schylovat, 35000 € bych za něj nedal i kdyby byl vevnitř pozlacený http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=118991086&__lp=1&scopeId=MH&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Motorhome&segment=Motorhome&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&minConstructionYear=2008〈=cz&pageNumber=1
  17. Domnívám se, že čepice už asi nebudou - už když jsi jí kupoval se doprodávalo posledních pár kousků (ale myslím si, že na posledním klouzání se jedna našla a zatím se k ní nikdo nehlásí).
  18. Medvěd

    Nové bydliště

    b) [upravil dne 1/4/2010 Medvěd]
  19. Vzhledem k dlouhodobě mizerným vztahům u nás doma jsme se s ženou dohodli na prozatimním řešení situace Mé nové bydliště je tedy v příloze, adresa zatím zůstává původní
  20. Medvěd

    Srážka s Divočáken

    Ty máš žárovky Brembo? Beze slov :potlesk :potlesk :potlesk
    • 28
  21. Pražské minisrazy se standartně konají vždy PRVNÍ čtvrtek v měsíci, tentokrát holt datum vyšel hned na 1.
    • 39
  22. Co má společnýho stavba tribuny a ostříhání Tvé mnohem hezčí součástky?
    • 39
  23. Omlouvat se netřeba, právě z důvodu polohy srazové knajpy tam MHD jezdí většina. P.S. Hlásí se docela dost noviců, budete vítáni
    • 39
  24. Medvěd

    Srážka s Divočáken

    No pokud by 1800 Kč měl stát ťamanskej no-name a 1600 Kč starší origo, asi bych taky šel do toho staršího (pochopitelně v O.K. stavu = nevypálené)
    • 28
  25. Medvěd

    Srážka s Divočáken

    Prosím bez osobních invektiv, ano?
    • 28
×
×
  • Vytvořit...