Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Punkáči - nedaleko mého bytu jezdí tramvaje, bydlím poblíž jedné z nejrušnějších křižovatek v Praze (byť ulice je relativně klidná) a taky jsem si zvykl. Moje žena tu se mnou bydlí od roku 2004 a tramvaje a ruch z křižovatky vnímá doposud. Každý jsme holt jiný a tak jsem maturantku upozornil, že by s tím mohla mít problém.
    • 49
  2. Maturantko - asi by to chtělo sólo téma, tady odpoví mnohem míň lidí - přesto se pokusím V paneláku jsem bydlel a bydlí v nich i spousta mých přátel, pokusím se vzpomenout si, v čem oni viděli zásadní problémy a) je potřeba uvědomit si, jak záleží na zázemí v okolí bydliště - tahat nákupy několik zastávek busem nebo muset jezdit na nákup autem není nejpraktičtější, to samé se dá říct o vzdálenosti od MHD a následném spojení s městem (ještě dnes mám osypky, když si vzpomenu, jak \"úžasné\" bylo spojení z našeho přechodného bydliště na sídlišti Rohožník s Prahou a opravdu nechápu lidi, kteří si v této lokalitě kupují novostavby (RD i byty) v ceně mnoha milionů Kč. b) hlučnost - bydlet nad hospodou nebo v její těsné blízkosti nepatří určitě k ideálům, přesto se takové byty vyskytují a na první pocit si to ani nemusíš uvědomit c) sousedy si nevybereš, ale určitě bych řešil, jak na mě působí barák jako celek (pořádek, poničený interier apod.) - bydlení mezi \"prasaty\" se dlouho nedá vydržet (a stačí jeden problémový týpek aby bylo \"vymalováno\"). d) pokud kupuješ družstevní byt, pak je třeba zjišťovat i maximum informací o družstvu samotném e)chceš-li klídeček, pak není ideální bydlení v blízkosti tramvajové nebo vlakové trati - ty potvory na kolejích dokážou být v noci pořádně hlučné [upravil dne 6/3/2011 07:51 Medvěd]
    • 49
  3. Jirka 307 - neznám Tě a jsem ochoten uvěřit tomu, že jsi možná ta pověstná \"jehla v kupě sena\", nicméně mé zkušenosti se stavebníky jsou zcela jednoznačně popsány v mnoha příspěvcích, které se i tady na fóru během roční (původně tříměsíční !!!) rekonstrukce objevovaly a opravdu doufám, že už žádné podobné \"služby\" nebudu muset v budoucnu řešit.
    • 49
  4. Medvěd

    Dopravní situace

    To je čistě Tvůj menšinový názor. Ve městě si mohu zvolit v kterém pruhu pojedu a proto, pokud vím, že na další křižovatce budu odbočovat vlevo nebo pokud ten levý pruh bude volnější, nevidím důvod odbočit do pravého a okamžitě se přesouvat vlevo - prostě to udělám rovnou a Ty, vzhledem k tomu, že jsi povinen mi dát přednost, musíš holt tu vteřinku či dvě počkat. Je to tak a nevěřím, že bys to v případě ťukance byl schopen obhájit - byť za klávesnicí Ti to celkem jde.
    • 86
  5. Vařit by mohli docela dobře zde http://www.lunchtime.cz/restaurace/brno/brno-stred/__parking/ a všude by se mělo i rozumně púarkovat
  6. Momentálně ÚDAJNĚ mají děti vstup zdarma, jinak JE TO DRAHÝ, JE TO DRAHÝ, JE TO DRAHÝ
    • 20
  7. Medvěd

    Facelift volantu

    Ale jo, je to zajímavý
    • 52
  8. Medvěd

    Dopravní situace

    Je lepší 5s počkat nebo měnit dveře? Jak už psali ostatní výše, modrý jel proti, tys mu měl dát přednost a tak byl oproti Tobě ve výhodě. Následků hraní si na co by, kdyby .... jsou plné špitály.
    • 86
  9. Uložení tuším 1600 (x2), pružiny podobně kolem 3000,-/pár, tlumiče stály poněkud víc (Kayaby cca 2500/ks).
    • 52
  10. Moje manželka na srazy jezdila a DOJEZDILA - je složité nutit se někam, kde se dotyčný/á necítí úplně O.K. Takže po posledním srazu, kdy nejprve s prckem několik hodin mrzla čekajíc, kdy skončím na kontrole a přijedu pro ně, aby pak zjistila, že teplá sprcha nehrozí neb nám vyhořel pokoj, v ní \"bouchly saze\" a dohodli jsme se, že raději budu jezdit na srazy sólo se čtyřletým klukem a ona bude doma relaxovat při úklidu a dohánět co život přináší. Myslím si, že taková dohoda je oboustranně výhodná a umí-li si oba dva v páru vyjít vstříc, pak takový \"odpočinek\" jeden od druhého není k zahození.
  11. Auto je o trošku vyšší, ale to je mě volný jak desetiletý kšandy - aspoň se s tím líp parkuje u chodníku.
    • 52
  12. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Obaf vs Existující - Vy si máte co vyčítat, jeden v okřídleném šípu, druhý obrácené vlaštovky ..... - lva nevidět široko daleko
  13. Obávám se, že +20 nás tam bude drtivá většina, - 20 se srazů zúčastňují v podstatně slabším obsazení [upravil dne 4/3/2011 00:36 Medvěd]
  14. Medvěd

    samolepka peugeotclub

    Béďa má pravdu (tedy pokud se něco zásadního během předsednictví Pe.Tra nezměnilo). Staré logo klubu je majetkem jeho tvůrce a na odkupu jsme se s ním nedohodli, z toho důvodu bylo vytvořeno logo nové, které je plně ve vlastnictví klubu. Líbí-li se někomu staré logo víc, je to jeho názor, ale bohužel s tím nic jiného dělat nejde (krom protiprávního a napadnutelného jednání pokud bychom staré logo nadále používali a dokonce ho používali na propagačních předmětech). [upravil dne 3/3/2011 22:08 Medvěd]
    • 40
  15. Medvěd

    samolepka peugeotclub

    Souhlasím s Péťou
    • 40
  16. Tak jsme se sešli v úžasném počtu 4 kousků - aspoň bylo lze krásně se všemi pohovořit. Děkuji tímto Pe.Trovi za iniciativu a provedení rezervace nadměrného množství míst, ale asi nejen já si kladu otázku, zda takové minisrazy mají nějaký smysl - pražáci, co takhle kdybychom si natáhli za měsíc budíček ??? [upravil dne 3/3/2011 20:55 Medvěd]
    • 37
  17. Medvěd

    Večer Maškar

    Že bych nasadil \"těžší kalibr\"? [upravil dne 3/3/2011 14:21 Medvěd]
    • 45
  18. Milan F1 - a to víš, proč musí být blondýnka do šesti hodin v posteli?
    • 37
  19. Přečti si tu blbost ještě jednou, to přece nemůžeš myslet vážně
    • 17
  20. Medvěd

    AlfaRomeo 4C - 1,8 l 300 koní

    Tak mě se tohle auto opravdu nelíbí (lépe řečeno nic mi to neříká), dle GhostBoxera mám tedy navštívit psychiatra (mohu si myslet něco podobného v obrácené poloze, ale na rozdíl od něj jsem ochoten připustit, že někdo může mít i jiný názor a tohle výsostně nepraktické přibližovadlo ho může přivádět do extáze). Co se týče Lubka a jeho ód na Alfu - každý má jiný pohled na věc, ale Alfa mezi extra spolehlivými auty opravdu své místo nemá - stačí se podívat na ceny ojetin a recenze od lidí, kteří Alfu vlastnili a spousta z nich je ráda, že už si vozí zadek v něčem jiném.
    • 39
  21. Nejsem samosoudce a tak souhlasím s Macíkem - v podobné situaci normální člověk nejdřív jedná (pomůže v rámci svých možností a znalostí) a až následně řeší co by, kdyby .... Pokud se stane normou před pomocí zvažovat, jestli dotyčný není třeba infekčně nemocný, pak nevím, jak se nám tu bude žít (chcípat na ulici a pozorovat bezejmenný dav, který se mě bojí dotknout, protože by se o mě mohl ušpinit nebo třeba nakazit - to je fakt vyhlídka za všechny prachy). [upravil dne 3/3/2011 07:54 Medvěd]
    • 17
  22. Rekonstrukce bytu byla předloni, ten čas ale letí ......
    • 51
  23. To je divný, páč mě ten odkaz normálně chodí - jde o Vredestein Hi Trac - http://www.pneubazar-tp.cz/shop/detail.php?zbozi=1485
    • 51
  24. Za gumy na jednu sezonu bych asi prašule nevyhodil: a) nevíš, jak jsou staré b) nevíš, kolik obrubníků a děr s nima předchozí majitel trefil c) ani přezutí gum na disky a vyvážení není zadarmo ale je to Tvoje volba. Pokud nová guma stojí v rozmezí 1000 - 1500,- Kč, pak jejich pořízení na 4 sezony není až tak zásadní cenový průvan.
    • 51
  25. Venku svítí slunce a byť je ještě určitě na přezutí na letní gumy dostatek času, začínám vážně přemýšlet, jaké nové gumy autu pořídit (loňské už budou zřejmě - jak si matně vybavuju - sjeté). Jaké gumy byste svému vozu nadělili Vy? [upravil dne 2/3/2011 14:35 Medvěd]
    • 51
×
×
  • Vytvořit...