Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 076
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Motomoto - jedním slovem: PĚKNÝÝÝÝÝÝÝ [upravil dne 13/11/2011 20:10 od Medvěd]
  2. Ty jsi fakt s tím snižováním nemocnej - tak něco spešl pro Tebe http://www.srandaweb.com/pic/2008/srpen/1754.jpg Líbí???
    • 42
  3. Medvěd

    Koupit 607 3.0

    Znám na klubu jednoho člověka, který si 607u v 3,0 koupil a je relativně spokojenej (Džáňa). Každopádně tohle auto chce buď hodně štěstí nebo mít statečné a nevysychajícím finanční zdroje. Jak už je psáno výš - jedná se o vlajkovou loď značky, jejíž pořizovací cena nebyla malá a náhradní díly tomu plně odpovídají. Proto se často můžeš setkat s auty, kde je evidentní, že majitel řešil pouze nejnutnější servis a v momentu, kdy zjistil, že ho čeká oprava v řádu desítek tisíc Kč se auta raději se ztrátou zbavil. Raději bych se díval poněkud civilnějším směrem, než jít vědomě do rizika typu 607 nebo jinde řešené Alfy.
    • 41
  4. Netušil, každopádně hYena je mi po jeho nedávném vlákně plném protimluvů celkem málo sympatický. Současný vývoj mně sice překvapil, ale kdo chce kam .... Třeba hoch jednou dostane dárek a v kebulce se mu rozsvítí (jako třeba Dadadavidovi) nebo zůstane věrný svému původnímu nicku a všichni ho budou milovat. Každopádně pokud se rozhodne toto fórum vyřadit z centra svého zájmu, hrdě hlásím, že po něm fňukat nebudu.
    • 77
  5. A četl jsi co se na autě hYenovi sype? Podle mně se na autě neděje nic zásadního (snad krom problému s převodovkou, kterou vyměnil), jen hyena potřebuje zdůvodnit, proč auta mění jako někteří ponožky. Osobně věřím mnohem víc Schreekovi a proto jsem tu odkaz na jeho bývalku dal. Další dohadování se o tom zda Schreekovu 206ku nebo něco jiného je spíš mimo mísu, to si bude muset rozhodnout nový majitel sám.
    • 77
  6. Medvěd

    Alfa 145

    Asi jsi pátral i jinde, ale i tak Ti sem hodím pár odkazů 1) http://www.alfaromeo-club.com/forum-tema/alfa-romeo-145-725 2) http://alfaromeo.italiaspeed.cz/diskuse/54/ 3) http://forum.alfa145.com/ 4) http://moje.auto.cz/prehled/alfa-romeo/145/ 5) http://forum.alfisti.cz/viewforum.php?f=35&sid=15716ae0542ed4f80842d2255a6b57f3 [upravil dne 13/11/2011 08:47 od Medvěd]
    • 21
  7. A co 206ku od hYeny? Než ho on dostal do rukou, vcelku spolehlivě jezdila, tak by u mohla zase sloužit dál.
    • 77
  8. Medvěd

    Alfa 145

    Dane - osobně bych na Tvém místě začal úvahou, proč jsou ceny ojetých Alf tak nízké, když nová Alfa určitě nepatří mezi levná auta. Následně bych pátráním po netu zjistil, že Alfy jsou obecně auta vyžadující od majitele trvalou údržbu a neodpustí mu žádné šetření a obcházení investic, za což se odmění suprovými jízdními vlastnostmi. Bohužel ojetou Alfu v cenové hladině po které koukáš většinou nekoupíš od prvního majitele, ale už bude mít několik vlastníků, z kterých minimálně ten poslední řešil jen opravdu nejnutnější údržbu - na Tebe tedy čekají pro peněženku docela podstatné investice a stejně už z neudržované Alfy zpátky spolehlivé auto neuděláš. Doporučuju koukat se po poněkud civilnějších a rozšířenějších autech, třeba tebou zmiňovaná 406ka, Focus nebo Octávia jsou poměrně spolehlivé a je jich na trhu tolik, že si můžeš opravdu vybírat. [upravil dne 13/11/2011 07:55 od Medvěd]
    • 21
  9. Opraveno, odkaz už funguje
    • 77
  10. To bych možná raději připlatil a koupil tenhle kousek - , ale úsporný motor 3,0 V6 určitě není [upravil dne 12/11/2011 23:07 od Medvěd]
    • 77
  11. Medvěd

    Nové bývanie

    Gratulace gratula
    • 22
  12. Medvěd

    Potkal jsem klubáka...

    Tipuju Honzu Z
  13. Myslel jsem si to, ale šťouchnout jsem si musel.
    • 30
  14. Šaldo - zvířata naštěstí neumí číst a tak nemůžou bejt tak masírovaný různými rádobyzdravými žvásty jako někteří dvounožci. Prostě je hlad, tak se zvíře samo rozhodne, čím si žaludek nacpe - a ta paštika do toho ježury padala \"jak Němci do krytu\". Kdyby mu nechutnala, tak by se otočil a šel hledat něco lepšího. P.S. Co je to v brněnštině hazrada? Kdyby byla po druhém písmenu mezera, to bych možná chápal (byť ne v kontextu celého příspěvku), ale takhle tápu. [upravil dne 11/11/2011 00:03 od Medvěd]
    • 30
  15. Medvěd

    6008 pro Čínu - zajímavé

    Zadek mi připomíná tuším Forda ?
    • 16
  16. Tak to jsme na tom stejně.
  17. Tel na Trnkoše máš v SZ
    • 8
  18. Ten přejezd znám docela dobře. Naštěstí vždycky, když jsem přes něj přejížděl, tak fungoval správně
    • 19
  19. Medvěd

    406 break 3.0 v6 152 kw

    Přijde mi to nějak woodyovsky sedlý na čumák. 3,0 je sice těžký motor, ale že by až tak .....
    • 14
  20. Pokud pracuje nejefektivněji, pak by tedy měl mít v tu chvíli nejnižší spotřebu vzhledem k podávanému výkonu, takže by auto mělo být v tom okamžiku nejekonomičtější. Nebo ne???
    • 27
  21. Holt my s nižšími ročníky výroby už asi nejsme tak bojovní, páč jsme už dávno zjistili, že to k ničemu nevede. Ti s nižším počtem dnů prožitých na světě se k tomu z 90% taky časem dopracují - život přece není o vzájemném vybíjení jednotlivců mezi sebou
    • 33
  22. Ty možná jednáš impulzivně, já bych ale 100% jednal tak, jak jsem psal výš. Prostě se mám moc rád a kupa plechů mi za riskování života fakt nestojí. Impulzivně bych jednal třeba kdyby mi někdo napadl kluka - ale to jsme v trošku jiné dimenzi.
    • 33
  23. Asi jsem po*era, ale telefonátem na PČR + maximálně nenápadným sledováním kradeného auta z povzdálí by moje role končila. Dneska nevíš, jaká čorkofetka sedí za volantem ani jakou má po ruce zbraň a život má pro mně stále ještě vyšší cenu než kamarádova plechovka. Ta akce jim vyšla a tak je tu oslavujeme, stačilo ale velice málo a mohla být posádka blokujícího vozu a jejich hrdinský čin jen řádkem v černé kronice. [upravil dne 6/11/2011 08:58 od Medvěd]
    • 33
  24. Ferry - na tomhle by můj přístup byl okamžitě vidět, to je něco jiného než modrá s šedivohnědým nádechem
    • 19
  25. Kamarádka pracující v reklamce vždycky tvrdila, že reklama může být i blbá, hlavně ale musí zaujmout. No a tohle zaujme a úplně blbý mi to taky nepřijde (jen ta údržba by mi asi jako majiteli takhle upraveného auta poněkud vadila).
    • 19
×
×
  • Vytvořit...