Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 076
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Je jich tam spousta
    • 45
  2. Na Ochozi se triko připlácelo někde kolem 300,- Kč/ks a otričkovaných tam bylo poměrně dost účastníků, přesně určitě někdo dohledá. [upravil dne 28/12/2012 23:41 od Medvěd]
    • 85
  3. Jen pro příklad ochoz [upravil dne 28/12/2012 22:34 od Medvěd]
    • 85
  4. Medvěd

    ikarus 280 a jemu podobne

    Ozzy - to bylo ještě to hezčí označení
    • 53
  5. BBJ - jukni se na fotky z Ochozi, není to \"jen\" o lenosti
    • 85
  6. Medvěd

    ikarus 280 a jemu podobne

    Tyhle autobusy se vyloženě bály kopců, proto bylo velice úsměvné, když je musel koupit i pražský dopravní podnik a jezdit s nimi třeba do Bohnic nebo kolem Motola - za nimi vidět nebylo a celá kolona jela nahoru 30. Kamarádův táta dělal manipulačního řidiče na Řepích a minimálně 2x za dobu, co jsem se s kámošem znal, jeli pro busy do Maďarska a po ose do Prahy = výlet na týden + úplně krvavé ruce od neustálého řazení (městská verze měla \"pomalej\" zadek a letěla max. 70 km/h, tzn. ani na dálnici s tíém nesměli).
    • 53
  7. Myslím si, že vyšité logo srazu + nick + velké logo na záda = poměrně drahá sranda (byť určitě efektní). Za mně by stačil kvalitní potisk.
    • 85
  8. Spíš bych volil triko ke konkrétnímu srazu, je to památka na konkrétní sraz.
    • 85
  9. Medvěd

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Rád bych si ujasnil - Ty se, Charlie, na ten Milanův sraz opravdu chystáš nebo tu \"jen\" čeříš vodu?
  10. Jak píše Péťa, s cenou 400 ks bych neměl problém (1x XXXL + 1x dětské)
    • 85
  11. Medvěd

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Myšlenka trik se mi líbí, ale jak jsem už psal, bylo by třeba nejdřív trochu prověřit poptávku, zjistit cenu a předhodit to účastníkům srazu. Pokud by takové triko mělo mít ze 100 srazujících méně než polovina, je celá akce dle mého nesmysl (jak ale zaonačit, aby se vyjadřovali opravdu jen Ti, kteří na sraz hodlají přijet a ne takoví, kteří se touží vyjadřovat ke všemu, ať to má smysl nebo ne?). Jinak většina těch co si triko na Ochozi pořídila ho nosila i na další srazy (a mnohokrát jsme i byli dotazováni, kde jsme takový klubový artefakt sehnali a zda se o něčem podobném zase neuvažuje). Jak píše Vvitty - určitě je třeba trika vybírat s někým, kdo se v tričkách a textilních materiálech vůbec, vyzná. Třeba až vstup \"něžnějšího pohlaví\" do vedení klubu zapříčinil to, že se v e-shopu začala objevovat trika s límečky, trika v dámském střihu apod. - do té doby to ve vedení prostě nikdo neřešil. Jak píše Elton - triko je trvalá památka na sraz, \"psí známku\" do deseti minut po té, co jí dostanu někam položím a až do konce srazu nezjistím, kde to bylo (osobní zkušenost ze srazu v Piešťanoch - ještě že jsem osobnost natolik profláklá, že si mně většina po prvním kontaktu zapamatuje a pamatuje a pamatuje ...) [upravil dne 28/12/2012 20:01 od Medvěd]
  12. Medvěd

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Potisk myslím nebyl \"závratně\" drahý (to by mohla vědět Aluška), ale vybírala se kvalitní trika, která oproti tehdejším e-shopovým i něco vydržela (zejména držela tvar i po několikerém praní). Dnes už jsou i trika v shopu poměrně kvalitní, třeba by se dalo dohodnout s vedením, aby se objednala zakázka u dodavatele do shopu s tím, že by se konkrétní počet trik rovnou nechal potisknout. Určitě bych chtěl pro mně a pro Pavlíka, Helča na srazy moc nejezdí. [upravil dne 28/12/2012 17:45 od Medvěd]
  13. Medvěd

    Odchod do důchodu

    Právě se mnou Helča \"dokomunikovala\". Ukázal jsem jí její datum odchodu (cca 9 let po mně), blýsklo se jí v očích a se spoustou nezveřejnitelných hlášek zmizela do obýváku na panáčka Demanovky.
    • 48
  14. Medvěd

    Odchod do důchodu

    Našel jsem sice jinej link, ale reál bude podobnej. Pokud se dožiju (jako že si moc nefandím, když můj otec zemřel v necelých 65ti), tak bych měl jít v říjnu 2033 (nějakých 20,5 roku, to už vydržím i s \"bodákem v řiti\") To OK 406 - moje babča měla těsně před revolucí důchod lehce přes 1000,- Kčs. O jakém důstojném stáří tu ševelíš? [upravil dne 28/12/2012 17:27 od Medvěd]
    • 48
  15. Medvěd

    Motor K.O. ???

    Nemusí - viz. moje vlákno z kdysi a video PP 205 na Youtube
  16. Medvěd

    Odchod do důchodu

    A kam na to chodíte?
    • 48
  17. Medvěd

    Odchod do důchodu

    Johne - a s komančema jo?
    • 48
  18. Medvěd

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Milane - triko nebyl klubový dárek, všichni jsme si ho RÁDI zaplatili
  19. Medvěd

    Kolik je nás na clubu motorkářů?

    Do Chorvatska po polňačkách to muší bejt adroš
  20. Medvěd

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Psí známky (jmenovky) jsem nikdy nepovažoval za důležité, ale může to být jen můj - menšinový - názor. Docela dobře to vyřešil na srazu v Ochozi Dodo, který nechal vyrobit \"srazová\" trika opatřená nicky - je ale otázkou kolik by se znovu našlo takových, kteří by taková trika chtěli - na Ochozi nás otričkovaných byla drtivá většina (dokonce si ho nechali vyrobit i tací, kteří na Ochozi vůbec nebyli - Péťa ví o kom je řeč ), ale cena byl tuším někde kolem 400 - 500,- Kč. Opravdu netuším, zda by o něco takového byl třeba v případě Milanova srazu zájem - za sebe říkám, ochozské triko mám téměř rozpadlé, klidně bych znovu triko s nickem koupil.
  21. Škoda, že není zabraný i ten asfalt na ploše - ten musel taky dostat na p*del.
    • 8
  22. Já si velice dobře pamatuju dobu, kdy se všechny obchody zavřely v sobotu v 11 hodin a otevřely až v pondělí ráno - to třeba do lahůdek nebo k řezníkům chodili jen Ti nejotrlejší, páč přece bylo třeba doprodat, to co v sobotu zbylo. Taky si moc dobře pamatuju, jak jsem se v květnu 1990 vracel s kamarády ze zlobivého Německa a první benzinka otevřená v noci byla až v Plzni (jeli jsme přes Železnou Rudu a Klatovy, čáru jsme překročili kolem 22 hodiny a do Plzně jsme museli dojet na výpary). Znovu říkám, že tuhle dobu zpátky nechci a je-li celoročně běžná otevírací doba marketů non-stop, nevidím jediný důvod k jejich zavření o svátcích. Současně si ale myslím, že stačí otvíračku upravit dle potřeby, tzn. třeba na Štědrý den končit ve 12 - 14 hodin, pak už stejně nikdo nechodí.
    • 38
  23. Medvěd

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Moby - to, že ses na srazech dokázal začlenit je důsledek jediného, totiž, že jsi se začlenit chtěl. Co se týče postupného odlivu starých xichtů z fóra - je to pouhopouhý vývoj. Málokoho baví 1000 x odpovídat na vlákna, která se 1000 x řešila no a tak si najednou pravidelný fórista začne upravovat priority, fórum posouvá víc a víc dozadu až najednou zjistí, že na fóru nebyl týden, měsíc, půl roku .... a ono mu to ani nechybí. S tím přímo souvisí i odliv pravidelných srazistů - program hraje roli tak z 30ti, možná 50ti %. Důležitější je umístění srazu (je-li dobrá lokalita, klidně si na srazu budu 2x večer a přes den někde sólo výlet) a hlavně vědět, že tam budou tací, s kterými si mám co říct a na které se těším (v mém případě třeba Hurvajz, Elton, Džáňa, Punkáč a mnozí další). To ale stálým srazistům poněkud svazuje ruce a protože se vídáme čím dál míň, máme tzv. rozkecáno téměř celý sraz - po mladších se tedy chce, aby se nebáli, přisedli, chvilku poslouchali a snažili se zapojit - jsem přesvědčenej, že ani jmenovky by počáteční ostych nepřekonaly. No a proč odliv? Protože čím míň je starých xichtů na fóru, tím míň jich přijede na sraz a tím míň budu mít chuť na sraz jet i já. Výlet si dokážu vymyslet i sám a bez toho, abych se komukoli přizpůsoboval - a to přizpůsobování se zrovna může být ten kámen úrazu proč se lidem na sraz nechce. V této diskuzi už několikrát zaznělo, že třeba se někomu nechce na sraz s orienťákem, že by raději sprinty na letišti - ALE ŽE TAM BYCH JÁ NEJEL. Ano, letiště není můj šálek čaje, ale I TAK JSEM NA NĚKOLIKA SRAZECH S LETIŠTĚM BYL (byť jsem na letiště třeba nejel a udělal si na tu doby vlastní plán, srazu jsem se účastnil. Já se totiž většinou nejvíc těším na pokec v hospodě s lidmi, které mám rád - plechovky před ní a vlastně i celý program mně zas až tak neberou (daleko horší než letiště je pro mně \"spanilka\", z té mám opravdové osypky a nedá se jí tak dobře vyhnout).
  24. Tak to je síla
    • 7
×
×
  • Vytvořit...