Moby - to, že ses na srazech dokázal začlenit je důsledek jediného, totiž, že jsi se začlenit chtěl.
Co se týče postupného odlivu starých xichtů z fóra - je to pouhopouhý vývoj. Málokoho baví 1000 x odpovídat na vlákna, která se 1000 x řešila no a tak si najednou pravidelný fórista začne upravovat priority, fórum posouvá víc a víc dozadu až najednou zjistí, že na fóru nebyl týden, měsíc, půl roku .... a ono mu to ani nechybí. S tím přímo souvisí i odliv pravidelných srazistů - program hraje roli tak z 30ti, možná 50ti %. Důležitější je umístění srazu (je-li dobrá lokalita, klidně si na srazu budu 2x večer a přes den někde sólo výlet) a hlavně vědět, že tam budou tací, s kterými si mám co říct a na které se těším (v mém případě třeba Hurvajz, Elton, Džáňa, Punkáč a mnozí další). To ale stálým srazistům poněkud svazuje ruce a protože se vídáme čím dál míň, máme tzv. rozkecáno téměř celý sraz - po mladších se tedy chce, aby se nebáli, přisedli, chvilku poslouchali a snažili se zapojit - jsem přesvědčenej, že ani jmenovky by počáteční ostych nepřekonaly. No a proč odliv? Protože čím míň je starých xichtů na fóru, tím míň jich přijede na sraz a tím míň budu mít chuť na sraz jet i já. Výlet si dokážu vymyslet i sám a bez toho, abych se komukoli přizpůsoboval - a to přizpůsobování se zrovna může být ten kámen úrazu proč se lidem na sraz nechce. V této diskuzi už několikrát zaznělo, že třeba se někomu nechce na sraz s orienťákem, že by raději sprinty na letišti - ALE ŽE TAM BYCH JÁ NEJEL. Ano, letiště není můj šálek čaje, ale I TAK JSEM NA NĚKOLIKA SRAZECH S LETIŠTĚM BYL (byť jsem na letiště třeba nejel a udělal si na tu doby vlastní plán, srazu jsem se účastnil. Já se totiž většinou nejvíc těším na pokec v hospodě s lidmi, které mám rád - plechovky před ní a vlastně i celý program mně zas až tak neberou (daleko horší než letiště je pro mně \"spanilka\", z té mám opravdové osypky a nedá se jí tak dobře vyhnout).