-
Počet příspěvků
24 071 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
142
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Medvěd
-
Předem upozorňuju, že patřím k otcům, kteří považují za svou rodičovskou povinnost korigovat na co se jejich dítě bude koukat (ať už v telce, počítači, tak i v kině). Cca před třemi týdny jsem si všiml někde v Praze reklamy, že se KONEČNĚ dostane do kin už hodně dlouho slibovaný film s hrdiny z komiksu Čtyřlístek. Zjistil jsem, že film se veřejně začne promítat 31. 1. 2013, přičemž 26. 1. bude mít první předpremiéru v muzeu Čtyřlístku v Třeskoprskách a 27. 1. v Praze - Hostivaři, obě předpremiéry spojené se setkáním s postavičkami a autogramiádou jejich dabérů. Objednal jsem tedy lístky do Hostivaře, babička je před cca 14 dny vyzvedla a dnes jsme celá rodinka na Čtyřlístek ve filmu vyrazili. Přesně ve 14.30 vylezla před plátno hezká slečna a suše oznámila, že na filmu Čtyřlístek se ještě pracuje a tak se bude promítat náhradní film. Po té společně se čtyřlístkovými postavičkami vylosovali nějaké výherce a já začal přemýšlet jak se k problému postavit. S Helčou jsme byli celkem jasně rozhodnuti z kina odejít a vydupat si vrácení peněz, ale dostaňte 6ti leté dítě z kina, že? Takže jsem nakonec ze sálu vyběhl sám poměrně dost nabroušený. Kdyby u pokladny viselo upozornění, že se promítá něco jiného, kdyby mi při trhání lístků někdo řekl, že Čtyřlístek má cca měsíc zpoždění a že se mám rozhodnout zda půjdeme nebo zda si přejeme vrátit peníze - pochopil bych to. Nakonec jsem se po sprdnutí několika zaměstnanců dostal až k manažerovi, který se mi za situaci omluvil a nabídl mi volňásky v počtu zakoupených vstupenek s tím, že tedy promítaný film můžeme dokoukat. Film byl dle mého názoru určený asi starším dětem. Každopádně ale dějově nic extra - hlavně plno zbytečného násilí (zlatech Shreek nebo Auta). Prcka bych na nic podobného určitě nevytáhl a očekával bych, že tedy jako náhradní program za Čtyřlístek bude něco aspoň trošku podobného - nikoli film, který je potřeba prohnat mašinou, když už ho někdo koupil. Každopádně jsem rád, že jsem si byl schopen vyřvat aspoň ty volňásky, které za měsíc na Čtyřlístek využijeme - věřím, že podobně nas*aných rodičů tam bylo víc. [upravil dne 27/1/2013 18:51 od Medvěd]
-
Ze zvolení Zemana radost nemám, ale žádnou placku ani samolepku, kterou Reflex nabízí, bych si nejen nekoupil, ale ani nepoužil. Jsem pravidelným čtenářem Reflexu od roku 1990, ale s tímhle se neztotožňuju - přijde mi to příliš pudové. O tom co by bylo nebo nebylo menší zlo si můžeme pohovořit za pár let, až bude vidět co p. Zeman v nové funkci udělal. Jinak souhlas s Myšákem - mám daleko větší strach z levicové vlády, která na 90% po nových volbách bude, než z populistického prezidenta
-
Prisavne nosice lyzi na panoramatickou strechu
Medvěd odpověděl/a v tématu od birnes v sekci Peugeot 308
Jen technickej dotaz - jak bude držet přísavka na skle? -
Problém je, že majitel je z nějaký vísky u Kolína a půjčovna, aby měla smysl, musí být v Praze. Na to, že ho nemůže bavit lítat furt do Prahy, jsem právě dost sázel. Nicméně varianta prodeje mi nepřišla moc reálná (byť jí v mailu i zmiňoval), ale ve čtvrtek už to vyznělo skoro tak, jako že kupec je a laděj´se podmínky Kdybych měl pod polštářem volný nějaký 3 - 4 mičudy možná bych to od něj i s databází zákazníků vzal si, že pronájem velkých aut nemusí bejt špatnej byznys. [upravil dne 26/1/2013 22:25 od Medvěd]
-
Neuspěl - pán půjčovnu prodává. O co vlastně šlo. Loni jsem si na cestu do Rumunska půjčoval mikrobus. Na mou poptávku (e-poptávka.cz) se mi ozval p. xxx a nabídl mi auto za nějakou (velice slušnou) cenu. Při dalším jednání jsem se dozvěděl, že on není majitelem půjčovny, majitel že má ještě jiný byznys a celá starost o auta že je právě na tomhle člověku. Majitel že má několik dodávek a 2 mikrobusy, všechno auta do max. 3 let stáří. No a v půlce ledna mi přišel mail od majitele půjčovny (hromadný posílaný zřejmě všem klientům), v kterém upozorňuje na fakt, že p. xx v lednu skončil a vše že tedy bude vyřizovat on. Kontaktoval jsem ho s dottazem, zda bude místo p. xx někoho hledat a návrhem osobní schůzky. Schůzka ve čtvrtek proběhla a tam jsem se dozvěděl, že půjčovna majitele neživí (má nějaký jiný byznys) a momentálně jedná o prodeji celé divize - kupec se rýsuje. Pokud by se nedohodli, tak minimálně do dubna - května si bude auta pronajímat sám a pak by MOŽNÁ i někoho hledal, tak dlouho a s takovou nejistotou já čekat nemůžu (byť by ta práce byla určitě zajímavá).
-
To GB - určitě bychom si přáli mezi kandidáty jiné tváře, ale - je to tak, jako se to ukáže za pár měsíců i tady, pokud ty jiné tváře nekandidují, volit je prostě nelze.
-
Neumím si představit jak by chtěl docílit zrušení prezidentské amnestie - dle mého typicky populistický kec, který lidé samozřejmě chtěli slyšet. To, co udělal Klaus byla prasárna, ale právně dle mého nevratná - nebo si někdo umí představit, jak takoví mazáci typu Berky nebo Pitra sklopěj´ uši a jdou si dosedět co mají? Co na to jejich právníci a vidina navrátivšího se majetku?
-
Charlie - nejsem jedinej. Z těch, co tu momentálně knížete brání věřím, že by sis klidně pohovořil jak s Ozzym, tak s BBJ, tak i se StibTem (i když ten poslední ho ani tak moc nebrání). Vidím to tak, že do týdne emoce zchladnou a pak, když bychom se někde sešli, proběhne s každým ze jmenovaných zcela kulturní rozhovor - klávesnice snese mnohé, ale výraz xichtu ještě přenést neumí.
-
V historii se můžete dočíst, že cca v listopadu jsem i já p. Zemana zvažoval. Pak jsem si ale taky trošku zavzpomínal a nakonec jsem se rozhodl podpořit Karla Schwarzenberga. I nad jeho podporou jsem ale dlouho přemýšlel a kdyby kandidoval někdo z lidí, v které jsem tajně doufal (třeba p. Horáček), volil bych jinak. Bohužel ale kandidáti byli takoví, jací byli a i proto jsem volil jak jsem volil - platí pro 1. kolo. Druhé kolo byl pro mně bojem o slušného reprezentanta naší země a tím p. Zeman s tím, jak ho tíží minulost, prostě není.
-
Možná JE naivní, ale nic jiného než výsledek akceptovat prostě nelze. Demokracie je i o tom, že může vyhrát názor, který se nám nelíbí - většina voličů rozhodla a tak to prostě je.
-
Charlie - to nelze vysvětlit několika zásahy klávesnice, to chce se sejít někde v hospodě a v klidu a bez emocí vyložit karty na stůl, tzn. na papír si napsat + a - u obou kandidátů a poklábosit o tom. Každopádně je ale k tomu potřeba chladných hlav a ochoty minimálně 2 zástupců rozdílných názorů k takovému setkání.
-
BBJ - v Německu prý nějaký komentátor navrhuje, že bychom si měli poopravit Hradní zástavu - místo Pravda vítězí by tam mělo být Lež a přetvářka zvítězila
-
Mrzí mně, že to p. Schwarzenberg s bezpáteřním a ulhaným Zemanem projel - můžu se tomu divit, můžu se kvůli tomu třeba vztekat, ale to je tak maximum co se s tím dá dělat. Nicméně - jak správně Charlie řekl - rozhodli jsme si to tak sami a to mnohem kultivovaněji než jsme měli možnost vidět při všech prezidentských volbách na půdě parlamentu. Kampaň byla únavná, výsledek známe - teď už jen zchladit emoce a sledovat, co pán, který před 10 lety sliboval že už ho v politice nikdo neuvidí, bude ve funkci prezidenta vyvádět - osobně doufám, že škodit bude co nejméně.
-
Ještě není sečteno všechno, Karel posiluje a velká města jsou převážně jeho. Uvidíme - ze Zemana nadšenej nebudu, ale věšet se taky nebudu
-
Lukáši - já na rozdíl věřím, že se za prezidenta příštích 5 let stydět nebudu (ti, za které bych se opravdu styděl do druhého kola nepostoupili a vyhraje-li nad p. Schwarzenbergem Zeman, budu to muset respektovat a počkám co se bude dít v průběhu jeho prezidentského období). [upravil dne 26/1/2013 13:13 od Medvěd]
-
Já zas věřím, že ať po této volbě nastoupí vláda pravicová nebo levicová, druhej pilíř zruší nebo upraví do rozumnější podoby. Myslím, že zrušení druhého pilíře bude velice silné předvolební téma.
-
Pe.Tr - bum hřebíkem o hlavičku Taky nechápu, komu je druhý pilíř určen = pro koho, krom majitelů fondů, by měl být výhodný. Mám přátele s různě silnou bonitou na účtu a ani jeden z nich o II. pilíři ani na chvilku nepřemýšlel. Nejhorší je právě to, že jednou vstoupíš a podle současně platného návrhu nevystoupíš - na to přece myslící tvor, který si uvědomuje nejistotu doby (teď je, zítra být nemusí) nemůže přistoupit.
-
Ozzy - právník v TV je stále \"jen\" právník a zákony v ČR jsou pověstné tím, že mohou mít mnoho výkladů. Záleží tedy na tom, jak silného právníka má ta která strana sporu = kolik peněz do soudního sporu chce investovat. Bude-li se jednat o vrtačku za 2000,- Kč, asi se s tím nikdo moc mazat nebude, půjde-li ale třeba o auto za mego (s následnou možností spuštění dalších soudních sporů) tam už si zaplacení právníka, který TV právníkovi vysvětlí jeho chybný pohled na věc umím velice dobře představit (a kolik běžných zákazníků má na to, aby platili talíř za hodinu právníkovi s nejistým výsledkem?). [upravil dne 26/1/2013 10:23 od Medvěd]
-
Šak vím, taky jsem už spoustu krát vysvětloval, proč ten tohle může mít a Pavlík ne .....
-
Medvídě 134 - 1 ks 146 - 1 ks (bude uloženo do skříně) 158 - 1 ks (bude uloženo do skříně) [upravil dne 2/2/2013 21:27 od Medvěd]
-
Penny vůbec nenavštěvuju, takže nás tohle mine. Pro Scratche - že to před budoucím dítětem budeš tajit je hezký, ale ono třeba chodí do školky, tam se překvapivě baví s kamarádama a pak se prostě zeptá: \"Táto, Ondra má z Penny samolepky, jak to že my né?\"
-
Charlie - beru tu jako pokus o vtip nevalné kvality, hádat se nebudu. Já mám jasno, Ty zřejmě taky a uvidíme, jak to celé dopadne. Každopádně včerejší blábol páně odstupujícího prezidenta (o emigraci) může mého favorita poněkud zvýhodňovat. Klaus mi až do ledna 2013 nijak zásadně nevadil, ale to, co předvádí v posledním měsíci hraničí se sebedestrukcí - buď mu hráblo (a rodina ho v tom plně podporuje) nebo jsou za tím vyšší cíle, které zatím běžný občan nevidí (a až uvidí, bude překvapen).
-
Ještě nějakých 36 hodin a bude jasno. Už aby ....
-
309ka s tímhle motorem jezdila nádherně, 205je lehčí, takže bude upalovat ještě líp.
-
Brrr- to bylo hodně o chlup...
Medvěd odpověděl/a v tématu od davidekcz v sekci Nehody - jen pro silné žaludky
To jsem viděl včera ve zprávách