Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. To mně fakt pobavilo (netvrdím, že úplně všechno sedí, ale zasmál jsem se a oto asi jde). http://cilichili.cz/blog/30-pisnovych-nesmyslu-aneb-syndrom-okybaca/
  2. Technicky je T4ka opravdu neskutečný držák, asi nejlepší motor byl 2,4 D, který sice neměl oslnivý výkon, ale byl při běžném zacházení nezničitelný - něco jako bývaly třeba P205/405. Ale je opravdu velký problém sehnat dnes slušný kousek, který bude mít najeto pod půl mega km.
    • 57
  3. Dusane - Vivaro (Trafic) je 100% přední náhon
    • 57
  4. Medvěd

    svodidla crash 406 - co s tim ??

    Zajel bych na vrakáč a koupil přední blatník a dveře v barvě, zadní blatník by mohl klempíř porovnat.
    • 22
  5. Milane - to přece nezpochybňuju, jen mi ten odkaz přišel zajímavej (Hadra určitě nebude kupovat auto za téměř 90 000 €). Praktických aut se tu nabídlo několik - ať už T4ky, kde nějak nevěřím stavu km pod 200 000 (možná u toho obytňáku, ale tam také mizí užitná hodnota - kola do obytného prostoru dáš veliceš těžko). Jinak auta typu Trafic nebo Expert budou určitě lepší než třeba Vito/Viano, na ně jsem moc chvály neslyšel.
    • 57
  6. Neskutečný brko hlavně pohled pod kapotu + výkonové parametry stojí \"za to\", cena už tak lákavá není. [upravil dne 24/9/2013 09:30 od Medvěd]
    • 57
  7. T4ku jsem měl (2,4 D pětipíst a 2,5 TDI nejslabší verzi, obě dvě v dlouhé verzi) a obě auta byly neskutečný držáky. Ale je fakt, že koupit jí dneska ve slušném stavu v podstatě nelze - přestaly se vyrábět tuším někdy kolem roku 2004 a tudíž bys kupoval cca 10ti letý auto, který určitě za komínem nestálo. Já na tý druhý, kterou jsem koupil dvouletou se 107 000 km na tacho natočil za dalších pět let provozu necelých 480 000 km - krom spotřebáku jsem měnil převodovku (už nevím proč) a naftový čerpadlo, vše ostatní fungovalo až do prodeje (vstřiky, pera, tlumiče). Z Tvého výběru se mi taky hodně líbí Vivaro/Trafic/+ ještě to dělá Nissan. Jezdil jsem s tím chvíli u Řebíka a docela prima to auto sedlo do ruky. Marek ho měl cca rok a nepamatuju si, že by se mu to nějak zásadně s*alo (když tu čtu zkazky o 807ách, pak ten Trafic je o hodně lepší volba). Ve výběru Ti chybí Expert. Kamarád si ho letos pořídil a je velice spokojený (jen já bych volil 100% jiný motor než 1,6 HDI).
    • 57
  8. Medvěd

    revize plyn kotle

    Nevesely, truchlivy ty požární předpisy
    • 87
  9. Medvěd

    revize plyn kotle

    Jak vysoký je komín? Jen vyvložkování je v Praze cca 1000Kč/m, tak aby ses připravil ...
    • 87
  10. To je to \"turecké hospodářství\" před kterým mně varovala babička
    • 32
  11. Když jsem začal jezdit, stál litr benzínu cca 8 Kčs. Velice dobře si pamatuju i období, kdy nafta stála 15,70 - v té době jsem vydělával 25 tKč (1994) a měl jsem firemní dodávku k plné dispozici i o víkendech, to se to jezdilo. [upravil dne 23/9/2013 14:54 od Medvěd]
    • 32
  12. Medvěd

    KRÁDEŽ - P 306 A SKŮTR VIVACITY

    To se čte celkem hezky - moc jsem v nalezení nevěřil.
    • 14
  13. Medvěd

    Česko-slovensko má talent

    davídku - nekoukám, až do přečtení tohoto vlákna jsem ani nevěděl a chleba byl taky o dvou kůrkách.
    • 17
  14. Medvěd

    Česko-slovensko má talent

    Bez stupidit tohoto formátu (všechny reality cosi ...) budu klidně usínat i bez toho, abych shlédl byť 5 minut v kuse (úplně stačí, když mi Prima vyhulenejma prokládá zprávy).
    • 17
  15. Medvěd

    U Tygra

    Zajdi k Pinkasům, taky si šmákneš.
  16. Video [upravil dne 22/9/2013 07:35 od Medvěd]
  17. Medvěd

    Folie na hl. svetlech uz na autě

    Radši snad \"no coment\"
  18. Není zač, jsem rád, že nejen my jsme \"ujetí\".
    • 48
  19. Radime - to se nejvíc líbilo i Pavlíkovi
    • 9
  20. https://www.youtube-nocookie.com/embed/Dxy4n0UT82o?rel=0
    • 9
  21. Jiným směrem můžu prověřit ještě http://www.natokani127.cz/ . Tam jsem jezdíval na podzimní akce a býval jsem tam spokojený, ale je to už pár let. Věřím, že tahle lokalita je klubáky (krom Punkera a Děčínsko rumburské větve) téměř neprobádána. [upravil dne 19/9/2013 20:24 od Medvěd]
  22. Radime - mám známé s penzionem v Kostelci, ale tam už bylo klouzání 2x (dokonce druhé bylo stran orienťáku prý velice náročné). Pokud bys chtěl vymyslet trasu orienťáku v okolí Kostelce nad Orlicí, ubytko by se dalo pořešit.
  23. Co ho zopakovat zde? http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=200 Sám jsem do organizace jít nechtěl, ale můžu prověřit ubytování a připravit orienťák. Cena je ofiko 250/noc + snídaně, ale nějaká slevička či služba v ceně by se dala pořešit. Určo bychom měli celý hotel s výhodou absolutní samoty. [upravil dne 19/9/2013 20:14 od Medvěd]
  24. Medvěd

    Folie na hl. svetlech uz na autě

    Být kreativní rozhodně neznamená totéž, co tu tímto vláknem prezentuješ Ty. Ale kdo chce kam ....
×
×
  • Vytvořit...